Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

11/12.02.2012


Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada się piękny narciarski weekend:smile:

meldować kto gdzie nartuje

ja jutro z rana Praciaki - Czarny Groń , a w niedzielę familijnie prawdopodobnie Oravska Polhora

No nie wiem czy będzie tak pięknie. Wielu nie doczekawszy się ocieplenia ruszyło już wczoraj w góry. Moja bliska rodzina czekała z dziećmi (9 i 8 lat) aż będzie w dzień około minus 3 minus 5 . Nie doczekali się i pojechali dzisiaj bo śląskie ferie i urlopy się kończą . Może być ciasno i zero przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy będzie tak pięknie. Wielu nie doczekawszy się ocieplenia ruszyło już wczoraj w góry. Moja bliska rodzina czekała z dziećmi (9 i 8 lat) aż będzie w dzień około minus 3 minus 5 . Nie doczekali się i pojechali dzisiaj bo śląskie ferie i urlopy się kończą . Może być ciasno i zero przyjemności z jazdy.

Szczególnie w szczyrku gdzie dzis i w sobotę są rozgrywane zawody Burnin Snow przy dolnej stacji kolejki na Skrzyczne, a w niedziele są zawody radia Zet w SON (Pewnie bieńkula). Wiec może być bardzo ciasno :) A byłem w SON w środe cały dzień i się zdziwiłem ile ludzi było... Może nie jakieś tłumy ale czasami ponad 10min w kolejce trzeba było stać, a już sie przyzwyczaiłem że cały dzień jeżdżę bez kolejek dzięki mrozą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszych doznaniach mam traumę i w weekend nie odważył bym się nosa narciarsko z domu wychylić:eek:, no chyba że w jednym jedynym słusznym kierunku:wink:, ale nie mniej jednak plan na weekend jest i to zdecydowanie narciarski, szczegóły tu, no a wcześniej oczywiście od 7:30 do 9 3SAT i ALPENPANORAMA. A w międzyczasie będę sobie jak Adaś Miauczyński... tyle że on

, a ja będę sobie myślał :biggrin: Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam nieco zapomnianą stację w Szczawnicy na Palenicy,byłem tam w każdą sobotę ostatnie trzy weekendy i rewelacja;

mało ludzi,szybka kolejka,trasy super przygotowane,na czerwonej prawie nikt nie jeździł tak że tarka do popołudnia:laughing:

a po jeździe basen i sauna 500m od stoku:stupid:

http://www.pkl.pl/index.php?id=5

http://solarspa.pl/pl/park_wodny_-_hotel

Edytowane przez piter100
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam nieco zapomnianą stację w Szczawnicy na Palenicy,byłem tam w każdą sobotę ostatnie trzy weekendy i rewelacja;

mało ludzi,szybka kolejka,trasy super przygotowane,na czerwonej prawie nikt nie jeździł tak że tarka do popołudnia:laughing:

No to jest pomysł na niedzielę :smile:.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może w wczoraj w Korbielowie? Podjechałem tam ok. godz. 11 (chociaż o 10 chciałem być już na szczycie, ale 2 dni w górach pod gołym niebem na -20 zrobiły z wozem swoje;) i zdębiałem - parkingi zapchane na maxa, kolejka-korek do wjazdu na szczawiny i pan w kamizelce na środku starający się sterować ruchem. po paru chwilach stania włączyłem wsteczny i pojechałem na Słowację. Ale mam lekki niedosyt, bo Pilsko bardzo lubię - jak tam warunki wczoraj (podobno w sobotę duże kolejki do orczyków) - długo trzeba było czekać, duży ścisk na trasie, jak kamory - powychodziły czy w miarę spokojnie? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może w wczoraj w Korbielowie? Podjechałem tam ok. godz. 11 (chociaż o 10 chciałem być już na szczycie, ale 2 dni w górach pod gołym niebem na -20 zrobiły z wozem swoje;) i zdębiałem - parkingi zapchane na maxa, kolejka-korek do wjazdu na szczawiny i pan w kamizelce na środku starający się sterować ruchem. po paru chwilach stania włączyłem wsteczny i pojechałem na Słowację. Ale mam lekki niedosyt, bo Pilsko bardzo lubię - jak tam warunki wczoraj (podobno w sobotę duże kolejki do orczyków) - długo trzeba było czekać, duży ścisk na trasie, jak kamory - powychodziły czy w miarę spokojnie? Z góry dzięki za odp.

Wczoraj w tych godzinach co byłeś to góra zapchana na maksa jedyne co to z Miziową na Szczawin można było pośmigać w miarę , ale na Buczynce luz totalny jazda na okrągło i trasa dużo lepiej przygotowana niż na Pilsku, Baba masakra jakieś zawody były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przygotowana była "3" (Solisko-Kamienna ) , rano jazda po niej to był "miód malina":tongue: i w sumie utrzymała się do popołudnia w dobrym stanie

na górze , zwłaszcza z Miziowej do Szczawin , trochę minerałów ale nie ma dramatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...