Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

zabezpieczenie przeciwkradziezowe


Turnplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako ze w tym sezonie ukradli mi narty na stoku, to postanowilem ze zainwestuje w zabezpieczenie przeciwkradziezowe.

chcialem zapytac czy ktos z was uzywa jakiegos konkretnego i czy moze polecic?

i co sadzicie np o takim :

http://www.remsport.pl/zabezpieczenie-przeciwkradziezowe-do-nart-roweru-snowbordu-micro-lock-dakine-p-1636.html

pozdrawiam

Turnplayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako ze w tym sezonie ukradli mi narty na stoku, to postanowilem ze zainwestuje w zabezpieczenie przeciwkradziezowe.

chcialem zapytac czy ktos z was uzywa jakiegos konkretnego i czy moze polecic?

i co sadzicie np o takim :

http://www.remsport.pl/zabezpieczenie-przeciwkradziezowe-do-nart-roweru-snowbordu-micro-lock-dakine-p-1636.html

pozdrawiam

Turnplayer

Wyrazy współczucia.

Ja osobiście nie używam żadnego ale nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jak to ma zabezpieczać (ale może ciemny jestem:eek:), tą linką owija się narty i przypina do czegoś:confused::- musi chyba być jakiś przelotowy otwór w narcie wiązaniu.

Na złodziei nie ma zabezpieczenia, linkę można przeciąć a złodziej jak idzie na łowy to chyba zawsze ma jakieś nożyce- oczywiście zawsze ta może odstraszyć ale nie zabezpieczyć. Złodzieje zazwyczaj znają wszystkie możliwe zabezpieczenia, najlepsze to zdrowy rozsądek i nie spuszczenie z oczu sprzętu.

Ostatnio obiło mi się o oczy, że na jakiś stoku są zamykane stojaki za złotówkę chyba w Białce i to rozwiązanie wydaje mi się praktyczniejsze natomiast jest ono niestety nie zależne od nas tylko od stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną linkę i używam jej gdy mam np dwie pary nart i jedne zawsze zostają na dole, bez problemu przypina się je do stojaka, płotu czy czegokolwiek stałego - linka ma regulowaną długość, zapina się wkoło "przytwierdzenia", zwija do środka nadwyżkę długości i blokuję ją - nie da się w prosty sposób odpiąć czy wyciągnąć nart, sprzęt tez przydawał mi się do przypinania walizek na promie, może być do roweru czy innych zastosowań. Ach, linką udawało nam się spinać do stojaka bez problemu 2 pary nart

Edytowane przez mihumor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam takiego zapięcia, tak jak wspomniano oplata się w możliwie jak najwęższym miejscu z czymś "trwałym". Nie jest to najlepsze zabezpieczenie ale na tyle wygodne w kieszeni i zniechęca do ewentualnego zdemaskowania kogoś kto będzie gmerał przy lince. Cena w Castoramie 25-30 zł :)

Do tego mam widocznie oznakowane narty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem znajomemu nazwę jaka ma być umieszczona na narcie a ten wykropkował jakimś przyrządem coś na wzór telegrafu.Dla widocznośći naklejam naklejkę-ramkę taką jaką po znakowaniu lusterka się nakleja.

Próbowałem sposobu tak jak znakuje się szyby w aucie ale piaskowanie się nie nadaje.

Edytowane przez Roobs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...