Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lodowiec Stubai 11.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z Tyrolu, a dokładnie w Neustift w dolinie Stubai.Jako, że właśnie tu przyjechałem, to... dzisiaj sypało, a od jutra ma się wypogadzać i do końca tygodnia ma być lampa. :applause: Ot taki przypadek.Bobic, pamiętacie go jeszcze, przesłał mi kilka ciekawych nartek, które mam zamiar przez najbliższy tydzień sprawdzić w terenie. Na pierwszy ogień, ze względu na padający śnieg, pójdą Dynastary Cham 97

stubai-IMG_4251.jpg

stubai-IMG_4251.jpg.09b3d8f4ca6de76ef26c7fa83f0b9563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się sprawdziła prognoza - ja się wybieram w środę :).

Wiesz może kiedy dokładnie ma ruszyć ten nowy wyciąg - Daunjoch ?

Na stronie pisali że w połowie listopada. Zastanawiam się tylko czy dokładnie w połowie czy dopiero na weekend go uruchomią.

Wszystko zależy od śniegu, ale postaram się jutro dowiedzieć dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Tyrolu, a dokładnie w Neustift w dolinie Stubai.

Jako, że właśnie tu przyjechałem, to... dzisiaj sypało, a od jutra ma się wypogadzać i do końca tygodnia ma być lampa. :applause: Ot taki przypadek.

Jak też mogło by być inaczej:rolleyes::

Właśnie znalazłem relację od kloegów z innego forum co wczoraj tam bawili, o ile można to tak nazwać:eek:, zobaczcie zresztą sami:

http://www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?f=123&t=44444&p=4870299&hilit=stubai#p4870299

Bobic, pamiętacie go jeszcze, przesłał mi kilka ciekawych nartek, które mam zamiar przez najbliższy tydzień sprawdzić w terenie. Na pierwszy ogień, ze względu na padający śnieg, pójdą Dynastary Cham 97

Pewnie że pamiętamy, naleśniki mu ostatnio postawiłem w Gemini, obiecał że się odwdzięczy, a na drugi dzień telefonu nie odbierał:biggrin:(żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem relację od kloegów z innego forum co wczoraj tam bawili, o ile można to tak nazwać:eek:, zobaczcie zresztą sami:

http://www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?f=123&t=44444&p=4870299&hilit=stubai#p4870299

ci to mieli przynajmniej szczescie ze z Fernaubahn mogli korzystac bo tydzien wczesniej nie chodzil, co do miejc na parkingach to luzik, w zeszla sobote z powodu braku miejsc auto trzeba bylo zostawic w Volderau!!! i dalej busem (czegos takiego jeszcze nie widzialem). Tlumow sie spodziewalem dlatego przynajmnie w pazdzierniku i listopadzie wyjezdzam na gore jedna z pierwszych gondolek 3-4 godz na maksa i spadam bo kolejki do wyciagow niemilosierne. Mam co roku wrazenie jakby cala Eurpoa wlasnie przyjechala ponartowac no ale coz sie dziwic. Nastepny raz jak juz Daunjochbahn bedzie chodzil, moze po dzisiejszych duzych opadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej marudy, a może zapytacie człowieka na miejscu?

Tym, co znają Stubai napisze tak - można zaparkować na parkingu pod gondolą

Tym, co nie znają napiszę tak - jak na Stubai jest pusto.

w taki dzien jak dzis to nic nowego (poniedzialek przy takiej pogodzie) poczekaj do piatku tym bardziej ze pogoda bedzie to zobaczysz te pustki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomyslec ze w takim Innsbrucku odrobine slonca bylo dopiero poznym popoludnim ale to typowe dla tego okresu ze w dolnie mgla utrzymuje sie nawet caly dzien podczas gdy powyzej 1000m pelna lampa, no a piatek wolny juz zalatwiony :) Sniegu tez wyraznie przybylo w porownaniu do zeszlego tygodnia. A jak Daunjochbahn, jezdzi juz? Milego nartowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Dzisiaj był udany dzień, bardzo udany dzień, bardzo bardzo udany dzień :)

[ATTACH=CONFIG]7610[/ATTACH]

Nooo! Widać jak na dłoni! Fajną masz JC robotę! :biggrin:

No co Ty,w piątek chcesz jechać,w te tłumy :tongue:

wiem, wiem ale zew natury mocniejszy :) co roku powtarzam sobie ze w pazdzierniku i listopadzie to nigdy wiecej, niestety jak narazie nie udalo mi sie dotrzymac slowa :)

No cóż, życie nie jest łatwe. Jakoś sie będziesz musiał "przemęczyć"! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...