Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Race'owe Trentino


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dojeżdżam do Innsbrucka w drodze do Trentino we Włoszech. Droga paskudna, przez wiekszosc kilometrow mgła lub deszcz.

Za to na miejscu ma byc ... :) jak zwykle

Na jutro zaplanowane mamy narty w Madonna di Campiglio, a wieczorem slalom PŚ.

W środe przejazd do Andalo i narty, a w czwartek ... AlpineRockfestival czyli gigant gwiazd PŚ za grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojeżdżam do Innsbrucka w drodze do Trentino we Włoszech. Droga paskudna, przez wiekszosc kilometrow mgła lub deszcz.

Za to na miejscu ma byc ... :) jak zwykle

Na jutro zaplanowane mamy narty w Madonna di Campiglio, a wieczorem slalom PŚ.

W środe przejazd do Andalo i narty, a w czwartek ... AlpineRockfestival czyli gigant gwiazd PŚ za grubą kasę.

Za oknem deszcz i mgła, temperatura coś koło 3 st C, szaro, buro i nieprzyjemnie, a ja do tego w robocie (to tak jak JC :biggrin:, he he ... ) .... No i czytam tego posta ..... :mad::

Ech ...... JC! Wiesz jak zdołować człowieka! :frown::

Mam nadzieję, że o tym wszystkim przeczytamy na skionline.pl. I że interesujących fotek nie zabraknie!:happy:

Miłej ....... pracy! (chyba w tym wypadku można tak powiedzieć? :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Agatą Lang i potwierdzam, że Tour de Pologne w przyszłym roku startuje z Madonny di Campiglio!

To jakby jeszcze była taka rozmowa to proszę jej przekazać od kibiców kolarstwa w Polsce że pierwsze 3 etapy kluczowe wg wszystkich dla naszego krajowego wyścigu są kompletnym bezsensem jeśli odbedą się we włoszech, kto im będzie kibicował na trasie? ile Polaków tam pojedzie? Jeden etap otwierający, ok, fajnie niech promują kolarstwo, ale 3? i co przyjadą do Polski żeby zrobic pare rund po będzinie, pare po krakowie (bez urazy do miejscowosci) i emocje jak na rybach.. sory za lekki OT ale musiałem to napisać odnośnie TdP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby jeszcze była taka rozmowa to proszę jej przekazać od kibiców kolarstwa w Polsce że pierwsze 3 etapy kluczowe wg wszystkich dla naszego krajowego wyścigu są kompletnym bezsensem jeśli odbedą się we włoszech, kto im będzie kibicował na trasie? ile Polaków tam pojedzie? Jeden etap otwierający, ok, fajnie niech promują kolarstwo, ale 3? i co przyjadą do Polski żeby zrobic pare rund po będzinie, pare po krakowie (bez urazy do miejscowosci) i emocje jak na rybach.. sory za lekki OT ale musiałem to napisać odnośnie TdP.

Podobno czas przelotu z Włoch do Polski,tez będzie się liczył do generalki.Nie wszystko zatem stracone.Wystarczy wcześnie wstać,złapać ranny samolot i straty z gór już odrobione:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno czas przelotu z Włoch do Polski,tez będzie się liczył do generalki.Nie wszystko zatem stracone.Wystarczy wcześnie wstać,złapać ranny samolot i straty z gór już odrobione:biggrin:

Jeśli jako środek transportu wybiorą Koleje Śląskie ... to wyścig potrwa co najmniej jak TDF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby jeszcze była taka rozmowa to proszę jej przekazać od kibiców kolarstwa w Polsce że pierwsze 3 etapy kluczowe wg wszystkich dla naszego krajowego wyścigu są kompletnym bezsensem jeśli odbedą się we włoszech, kto im będzie kibicował na trasie? ile Polaków tam pojedzie? Jeden etap otwierający, ok, fajnie niech promują kolarstwo, ale 3? i co przyjadą do Polski żeby zrobic pare rund po będzinie, pare po krakowie (bez urazy do miejscowosci) i emocje jak na rybach.. sory za lekki OT ale musiałem to napisać odnośnie TdP.

We Włoszech planowane są 2 etapy (Rovereto - Madonna di Campiglio i Marilleva Val di Sole - Passo Pordoi). Potem dzień na transport i cztery etapy z metami w Rzeszowie, Katowicach, Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej. Na koniec czasówka w Krakowie (za pro-cycling.org). W środowisku kibiców kolarskich, z powodu takiej trasy zapanował entuzjazm, panuje przekonanie, że włoskie atapy podniąsą rangę wyścigu i zwiększą jego popularność, szczególnie za granicą.

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Agatą Lang i potwierdzam, że Tour de Pologne w przyszłym roku startuje z Madonny di Campiglio!

Jest coś nowego?!

...a warunki były dzisiaj zajefajne :).

Jest coś nowego.

Co prawda nie to miałem na myśli.Chodziło mi o pogodę. :tongue:

Ale te nowe wiadomości bardzo ciekawe.

Jeszcze fajniej będzie się oglądało TDP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno czas przelotu z Włoch do Polski,tez będzie się liczył do generalki.Nie wszystko zatem stracone.Wystarczy wcześnie wstać,złapać ranny samolot i straty z gór już odrobione:biggrin:

to nic, podobno jest większa bonifikata jak ktoś na dwóch kółkach przez Brenner do Polski na kolejny etap dojedzie:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davide Simoncelli wygrał główną nagrodę w zawodach Alpine Rock Fest rozegranych w na tokach Paganelli w Andalo, Trentino. Najszybszy w dwóch pierwszych przejazdach Ted Ligety wyleciał z trasy giganta tuż przed skokiem i zaprzepaścił szansę na duuuży świąteczny prezent.

arf2012-simoncelli01_d.jpg

Ted Ligety w pierwszy i drugim przejeździe uzyskał najlepszy czas. Jak powiedział nam Alex Martin serwisant Amerykanina - Ted jechał na nartach specjalnie przygotowanych na te zawody.

arf2012-ligety01_d.jpg

A miał się ze mną podzielić :biggrin:

75583_10151265899116723_579643445_n.jpg

arf2012-ligety01_d.jpg.b224915d33009ea400572b1d3bb35112.jpg

arf2012-simoncelli01_d.jpg.709beafec67e30d7235fd5975383b2ea.jpg

75583_10151265899116723_579643445_n.jpg.4778ce0719530078e79f8bda99f6d0e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Stacje opublikowałem zdjęcia z przejazdu na nartach z Madonny di Campiglio do Pinzolo

[ATTACH=CONFIG]8067[/ATTACH]

Ty to potrafisz rozbić emocjonalnie człowieka w świątecznie przedpołudnie:rolleyes::, jak tam pięknie, warunki widać że na chwilę obecną lepsze niż w AT(odwrotnie jak w zeszłym roku), a trasy wylizane jak ..... w noc poślubną:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to potrafisz rozbić emocjonalnie człowieka w świątecznie przedpołudnie:rolleyes::, jak tam pięknie, warunki widać że na chwilę obecną lepsze niż w AT(odwrotnie jak w zeszłym roku), a trasy wylizane jak ..... w noc poślubną:tongue:
Mówi się, że włosy są ulizane, a nie wylizane...A tak na marginesie, to warunki były idealne i ta pustka..! Szczególnie w Andalo jeździliśmy sami. To było niesamowite zjechać trasą długości kilku kilometrów i nie spotkać nikogo! Cały stok tylko dla nas. Dodając do tego niższe ceny skipassów i hoteli chyba warto rozważyć wyjazd w terminie przedświątecznym na narty, tym bardziej, że można o nim zdecydować w ostatniej chwili, upewniając się wcześniej, czy śniegu nie brakuje. Poniżej zdjęcie z Paganelli :)

andalo02_d.jpg

andalo02_d.jpg.aa19a9c365ae6d5f333626f8611441fb.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby podnieść niektórym ciśnienie zamieściłem zdjęcia z pobytu w Andalo Paganella w Trentino

Poniżej próbka z pozdrowieniami dla SB :applause:

[ATTACH=CONFIG]8080[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8081[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8082[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8083[/ATTACH]

Nie masz nic innego do roboty?

Nad tym boksem się lepiej skup!:tongue:

Już nawet nie będę pisał co bym z tymi trasami zrobił, a tylko jedno słowo mi w głowie kołacze, takie na R:redface:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...