Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mały Rachowiec 31.12.2012


Rekomendowane odpowiedzi

A tak na serio to jak było w Zwardoniu, o której otwarli kasy ?

Pani kasjerka przyjechała o 8.15 i specjalnie nie przejmowała się tym. Ogólnie wszyscy byli na luzie :smile:, ale nikt nie miał specjalnie podnisionego ciśnienia z tego powodu

Mam wrażenie,że JC wziął narty,których mu nie żal... :biggrin:

Jak się przyjrzycie na filmik,to widać minerały,tego się nie ukryje. :wink:

Oj tam, no przecież musiałem na czymś jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to jak było w Zwardoniu, o której otwarli kasy ?
Mam wrażenie,że JC wziął narty,których mu nie żal... :biggrin:Jak się przyjrzycie na filmik,to widać minerały,tego się nie ukryje. :wink:
Podsumowując mój wypad do Zwardonia:Dojazd z Bielska zajał mi ok 50 minut z centrum pod wyciąg. Jeżeli ktoś bedzie jechał pierwszy raz, to polecam zerknąć na mapkę Google jak zjechać z ekspresówki - kierunek Zwardoń. Informacja dla tych, którzy w Zwardoniu nigdy nie byli - po przejechaniu pod torami kolejowymi nie skręcamy w prawo do centrum tylko na skrzyżowaniu prujemy prosto pod górę. drogowskazów nie ma!Parking jest średni, więc jak byłoby więcej chętnych, to może być problem z parkowaniem. Gdyby tak się stało to znak, że nie warto jechać na stok, bo będzie tłum.Na razie Zwardoń jest mało popularny, więc można sobie pojeździć. Górka nie jest wymagająca, ale na dopołudniowe narty + herbatkę idealna.Ceny skipassów macie poniżej.

zwardon-IMG_5327.jpg

Co na miejscu - krzesło 4-osobowe Doppelmayr z taśma. Na górze, uwaga... zbiornik na wodę!!! Więc do naśnieżania potrzeba tylko mrooozu.Pod wyciągiem szkoła narciarska, wypożyczalnia i mały barek. Na parkingu postawiono namiot, ze stołami i krzesłami, aby można było zjeść własną wałówę :) W tym sezonie kłopot jest z toaletami. Stoi kilka Toi-Toi, ale na plus mogę powiedzieć, że rano widziałem jak pani z obsługi czyścił kabiny i uzupełniała zapasy papieru toaletowego.

IMG_0053.jpg

IMG_0206.jpg

IMG_0205.jpg

IMG_0156.jpg

Stok przygotowany dobrze - jak na te warunki pogodowe. W górnej części brakuje jeszcze trochę śniegu, dlatego można było natknąć się na minerały. Od połowy było już lepiej. Po kilku zjazdach na moich ślizgach nie było widać śladów obróbki skrawaniem.

zwardon-IMG_5327.jpg.0ca3131d11deab06ce1f65a10dfc06d4.jpg

IMG_0053.jpg.184804140f3adee7e1ebf5783ad879ff.jpg

IMG_0206.jpg.af5fe267a67c2600790cb12e28604e8e.jpg

IMG_0205.jpg.7f7a45cd74919ca03516846b9bacd02b.jpg

IMG_0156.jpg.fd9aa603209292a9fe8f8514481624d2.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując mój wypad do Zwardonia:

Dojazd z Bielska zajał mi ok 50 minut z centrum pod wyciąg. Jeżeli ktoś bedzie jechał pierwszy raz, to polecam zerknąć na mapkę Google jak zjechać z ekspresówki - kierunek Zwardoń. Informacja dla tych, którzy w Zwardoniu nigdy nie byli - po przejechaniu pod torami kolejowymi nie skręcamy w prawo do centrum tylko na skrzyżowaniu prujemy prosto pod górę. drogowskazów nie ma!

Pod torami - stary przejazd pod "kamienny mostek" - na wprost widzimy wjazd na parking,a trochu po lewo parkingu cmentarz... Bez strachu!Wiadomo,że jesteśmy na miejscu! Ciśniemy do góry!Kiedy brak tam miejsca,to jeszcze przed mostkiem jest plac,ale wiadomo,że bez kolejek do wyciągu się nie obędzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...