Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pierwszy dzień na Ochodzitej


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak się złożyło,że przegadałem ekipę i ruszyliśmy na firmowy wypad na narty.Celem stała się stacja Ski Ochodzita,która na dziś zapowiedziała darmoszkę.Nigdy tam nie byłem,z resztą stacja nie działała 6 lat,więc dla mnie to było coś nowego,ale też ciekawego:

ochodzita1.jpg

Z B-B wyruszyliśmy jakieś 7.30 i skierowaliśmy się na Żywiec.Po drodze zabieramy jeszcze ostatniego członka ekipy i dalej mocno ciśniemy na Zwardoń.Droga standard biały.Niektórych przeraża,nam się podoba!Zabawa aż do samego końca...

Docieramy na miejsce ok. 9 rano,czyli już wyciąg powinien hulać i powinien być tłok.Nic podobnego!Tłoku nie ma,a wyciąg rusza,kiedy się na niego gramolimy - czyżby wcześnie nie było chętnych?Najwidoczniej!Pierwsze spojrzenie - ale szeroooko!

ochodzita4.jpg

ochodzita8.jpg

Pogoda na początku nie rozpieszcza i jest dość ponuro,ale już po krótkiej pauzie mam czego chciałem: słoneczko!

Tak wygląda całość z dołu:

ochodzita6.jpg

Jak wygląda przygotowanie tras?Ja daję dziś +4.Byłoby równe 5 na 5 ale niestety dostrzegłem małe przetarcia i minerały.Pewnie coś tam nie wyszło jak trza.Trasy równiuteńkie,jest pięknie,jedynie drobne kamyczki psują obraz.

Ale ja dziś na trasach nie spędziłem dużo czasu,bo najlepsze było poza nimi:

ochodzita12.jpg

ochodzita15.jpg

Przy okazji zjazdu towarzyszą mi snowboardziści:

ochodzita16.jpg

Jeszcze lepiej sytuacja wygląda w barze - tam podają pełne menu z barana... Jedzonko wyśmienite!!!Więc co przerwa,to zaczyna się mocne wcinanie! :)

ochodzita17.jpg

Kiedy udaję się na konsumpcję,znika słoneczna pogoda i zaczyna mocno sypać!Jakbym zaplanował...

Ale jeszcze śmigniemy:

ochodzita18.jpg

Przy okazji dowiaduję się,czemu co chwilę staje wyciąg (wcześniej mówił o tym kompan na wyciągu - pozdrawiam!)

Niestety ciągle druga podpora:

ochodzita19.jpg

No i komunikat narciarski na tle moich nartek lewa - prawa:

ochodzita20.jpg

Przyjemny dzień,bez tłoku,z darmoszką,pusto i szeroko,rewelacyjne miejsce!Jeszcze tam powrócę!Info,że będzie darmoszka nie przemówiło do luda i dobrze!!!Nie ma jak wchodzić non stop na wyciąg i mieć tyle opcji jazdy!

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny, to jak to jest, że się nie spotkaliśmy???

Też się nad tym zastanawiałem... :confused:: Dopiero jak Andrzej do mnie zadzwonił,dowiedziałem się,że byłeś w okolicy.Był na wyciągu pewien gość,który przypominał mi Ciebie,ale palił papierosa... Kurtkę też miał inną... :rolleyes:: :confused::

A próbowałeś baraniny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem... :confused:: Dopiero jak Andrzej do mnie zadzwonił,dowiedziałem się,że byłeś w okolicy.Był na wyciągu pewien gość,który przypominał mi Ciebie,ale palił papierosa... Kurtkę też miał inną... :rolleyes:: :confused::

A próbowałeś baraniny? :)

No jak palił, to nie ja :)

Ja przyjechałem trochę po 9-tej, czekałem aż naciągną linę i potem ślizgnąłem się kilka razy z GoPro na kasku. Byłem w zielonej kurtce i pomarańczowych spodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak palił, to nie ja :)

Ja przyjechałem trochę po 9-tej, czekałem aż naciągną linę i potem ślizgnąłem się kilka razy z GoPro na kasku. Byłem w zielonej kurtce i pomarańczowych spodniach

A to Cię widziałem! :wink: ja niestety śmigałem daleko poza trasa,bo tam baaardzo dużo puchu było! :) Nawet mnie opieprzyli,że od nie właściwej strony się wbijam na wyciąg... :wink:

PS. Też nie palę! :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny, dzisiaj piętek, widzę że było free do pieniążków i od oazy też:tongue:, bo Cię nie nawrócili:biggrin:

Należę do ludzi,co sami mają coś do powiedzenia na temat czasu własnej pracy... :wink: :cool::

Wyobraź sobie,że poza konsumpcją baraniny do niczego innego mnie nie namawiali... :biggrin:

A baranina?Mniam mniam,ale to było dobre!!! :applause: :biggrin: :angel: Jeszcze tam zawitam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gastronomii to olbrzymi krooooook na przód uczynili.Sądząc po zdjęciach.

Zmiany na lepsze są imponujące. :applause:

No ale cóż czasy były wówczas siermiężne to i warunki gastronomiczne też.

A czy ktoś oczekuję kroku na przód?Bo mi się wydaję,że najbardziej "smakuję tradycja" jaka ona by nie była.Tym bardziej,że ja tu po raz pierwszy... :) Mniam mniam!Ale to było dobre! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś oczekuję kroku na przód?Bo mi się wydaję,że najbardziej "smakuję tradycja" jaka ona by nie była.Tym bardziej,że ja tu po raz pierwszy... :) Mniam mniam!Ale to było dobre! :wink:

Mam na myśli wnętrze knajpki.Schludne,czyste i dobrze wyposażone.Przynajniej tak wnioskuję z fotek które zrobił JC.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeride na slalomce

Jak widać FR na slalomce nie bardzo wychodzi... :biggrin:

Zwłaszcza,kiedy próbuje tego na co dzień snowboardzista...

400114_328215647291064_401537758_n.jpg

422333_328216263957669_1104112229_n.jpg

318082_328216327290996_315781137_n.jpg

542058_328216383957657_1655928797_n.jpg

282936_328216403957655_1125894715_n.jpg

19926_328216470624315_87409132_n.jpg

:tongue:

Mam na myśli wnętrze knajpki.Schludne,czyste i dobrze wyposażone.Przynajniej tak wnioskuję z fotek które zrobił JC.

To prawda,ale czasem fajnie jak pozostaje klimat dawnych lat - tak dziś z Andrzejem sobie rozmawialiśmy na temat naszych miejscowych ośrodków. :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule razem z Andym pierwszy raz tam zawitaliśmy. Miejsce zrobiło na Nas pozytywne wrażenie, dzisiaj warunki były bardzo dobre, trasy pięknie wyratrakowane i mega szerokie, mało ludzi (bez kolejek):smile:

I jeszcze piękniej się zrobiło jak ok. godziny 10:00 wyszło słońce, które towarzyszyło nam do końca jazdy! Podobnie jak tydzień temu namiętnie robiliśmy więc zdjęcia:smile:

attachment.php?attachmentid=8538&d=1358607102

attachment.php?attachmentid=8531&d=1358607079

attachment.php?attachmentid=8535&d=1358607091

attachment.php?attachmentid=8533&d=1358607085

attachment.php?attachmentid=8536&d=1358607095

Serdecznie pozdrawiam

Maciek

Edytowane przez Mati1981
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule razem z Andym pierwszy raz tam zawitaliśmy. Miejsce zrobiło na Nas pozytywne wrażenie, dzisiaj warunki były bardzo dobre, trasy pięknie wyratrakowane i mega szerokie, mało ludzi (bez kolejek):smile:

I jeszcze piękniej się zrobiło jak ok. godziny 10:00 wyszło słońce, które towarzyszyło nam do końca jazdy! Podobnie jak tydzień temu namiętnie robiliśmy więc zdjęcia:smile:

attachment.php?attachmentid=8538&d=1358607102

Pierwsze zdjęcie jest bomba! Ale ten sztruks głęboki w Koniakowie ! Obowiązkowo zawitam, tym bardziej, ze ostatni raz byłem ..... w czasie jak byłem w podstawówce:happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie było już tak kolorowo! Trasy nie były ratrakowane, ale to nie był problem bo wczoraj było mało ludzi. Trochę luźnych minerałów powychodziło a wczoraj tego nie było. Od ok 11:00 spadała lina raz na jednej stronie, raz na drugiej! Było trochę śmiesznie, nie wiem czemu ta lina spadała, wczoraj takiej sytuacji nie było. Przypomniał mi się Szczyrk:) No i niestety nie było słońca, ale na to już nie ma wpływu. Ludzi od 11:00 więcej ale i tak luźno na stoku i do kolejki. Mimo pewnych niedogodności wyjeździłem się!

Pozdrawiam Maciek

Edytowane przez Mati1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...