Narty - skionline.pl
Jump to content

Marcialonga 2014

Recommended Posts

• Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Marcialonga 2014 Dziękuję wszystkim za wsparcie i kibicowane! Przebiegłem na metę o 18:57:58. Cały dystans zajął mi 10:01:02 . Nieźle jak na osobę, która dwa tygodnie temu pierwszy raz w życiu sta

Przed startem Start 8:56:55 35km... chyba 10 km przed Predazzo Meta - 18:57:58

No i stało się. Naczelny po tylu latach na nartach zaczyna od początku. Zaczyna na nowo przygodę z nartami. Zaminił Fischery race 165cm na race 207cm! Dzisiaj stawiam pierwsze kroki na nartach biegowy

Posted Images

Na trasie jest kilka punktów kontrolnych. Jeżeli nie zmieszczę się w limicie, to nie pozwolą mi dalej biec.

Mobilnie Jacek

Wierzymy w Ciebie.

Z pewnością nie dasz plamy.:biggrin:

POWODZENIA !!!

A co z biegiem (nie na nartach, w butach)?

Gdzie trenujesz do tego biegu na nartach?

Można powiedzieć, że powoli się pakuję i w przyszłym tygodniu ruszam śladami Justyny Kowalczyk. Kierunek Trentino - Val di Fiemme. Czeka mnie kilka dni treningu na śniegu, a przy okazji będę miał okazję poznać dolinę Fiemme od strony XC.

Dzisiaj miałem okazję zamontować wiązania w moich nowych Fischerach :). To najdłuższe narty w moim życiu :applause: i nie trzeba ostrzyć krawędzi. To jest odmiana!

300 metrów przewyższenia na pierwszych 18 km robi wrażenie ale dopiero ostatnie 2,5 km to prawdziwa masakra,Gratuluję odwagi i życzę linii mety w limicie czasu.

PS wpis w rubryce"gender" (all) zgłoszenia bardzo wieloznaczny .

300 metrów przewyższenia na pierwszych 18 km robi wrażenie ale dopiero ostatnie 2,5 km to prawdziwa masakra,Gratuluję odwagi i życzę linii mety w limicie czasu.

PS wpis w rubryce"gender" (all) zgłoszenia bardzo wieloznaczny .

Nie, nie :) Ja mam gender dobrze podaną pod literką S jest M. To ALL co widać, to wyszukiwarka z możliwością wybrania :)

Tak, jak ci rzekłem dzisiaj szacun za decyzję. Będę kibicował i trzymał kciuki, bo 70km to nie przelewki. Patrzyłem na inne słynne biegi narciarskie np. w Norwegii i tam dystans był 54km. Z drugiej strony nic cię nie goni, więc spokojnie do przodu. Nie wiem tylko jak na tych nartach biegowych się "działa", bo bieg to wiadomo, a w nartach nie mam doświadczenia. Powodzenia!

Z drugiej strony nic cię nie goni, więc spokojnie do przodu.

No właśnie nie bardzo. Są limity czasowe i jak się nie zmieszczę to mnie zdejmą z trasy i będzie siara

Moja godzina startu - 8.45

Punkty kontrolne:

18.3 km - CANAZEI 12.30

45.8 km - PREDAZZO 15.30

64.0 km - MOLINA 17.30

70.0 km - CAVALESE 19.00

Muszę cię motywować do treningów, abyś skionline dobrze reprezentował :)

Jak tam dzisiaj - już po treningu? Ja się zbieram właśnie przez Nosalową, Olczyską jakieś 11km i 270m przewyższenia. Trochę mi się nie chiało dzisiaj, bo wczoraj tą trasę robiłem, ale kolega, który ją dzisiaj rano przebiegł już mnie o tym fakcie poinformował i w ten sposób zmotywował :). Tak to działa. Za oknem wiosna, więc do dzieła.

Muszę cię motywować do treningów, abyś skionline dobrze reprezentował :)

Jak tam dzisiaj - już po treningu? Ja się zbieram właśnie przez Nosalową, Olczyską jakieś 11km i 270m przewyższenia. Trochę mi się nie chiało dzisiaj, bo wczoraj tą trasę robiłem, ale kolega, który ją dzisiaj rano przebiegł już mnie o tym fakcie poinformował i w ten sposób zmotywował :). Tak to działa. Za oknem wiosna, więc do dzieła.

Ja już po bieganiu. Jutro pewno znowu. :)

Mobilnie Jacek

Właśnie wyczytałem, że Justyna Kowalczyk zmieniła plany treningowe i zostaje we Włoszech gdzie trenuje na trasach Passo Lavaze. Tak się składa, że w czwartek mam tam biegać. Może będzie okazja popatrzyć na trenującą Mistrzynię.

Mobilnie Jacek

Wiesz, że ja boks zdejmuję na początku lata :) kiedy jestem pewien, że już nigdzie mnie nie poniesie :cool::

Fajnie masz, ja mam tak, że nawet brak boksu na dachu nie jest w stanie mnie powstrzymać:biggrin:

Fajnie masz, ja mam tak, że nawet brak boksu na dachu nie jest w stanie mnie powstrzymać:biggrin:

Tym razem te 165 to tylko na wszelki wypadek, bo plan jest prosty: biegać, biegać i biegać. W czwartek Passo Lavazze, w piątek Lago di Tesero, a w sobotę albo to, albo to :). Trochę mało czasu ale... damy rafę i nie ma że boli!!!

Mobilnie Jacek

• Like 1