Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Po co komu śnieg?


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nasi są w tym dobrzy.

Przesłał film - Poul Solarek:biggrin::biggrin:

A tu dowód, że dla naszych nawet góry są niepotrzebne:

[video=youtube;F_GppK9NDFU]

Wiem, że było, ale jak patrzę na finezję tego filmu to nie mogę się powstrzymać od uśmiechu.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Myślę że w tym wątku będzie ok. Niby lato, niby ciepło. Ale kumpel w Manchesterze zaszczepił sobie deskę (niestety zima się już skończyła ) i śmiga. Podesłał filmik nienajlepszej jakości ale pokazuje on ciekawa budowlę w której można się pobawić odrobinkę czekając na zimę.

[video=youtube;4G2g6Wu6sgs]http://www.youtube.com/watch?v=4G2g6Wu6sgs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że pewnie dla was, starych wyjadaczy, co świata zwiedzili już trochę (jeżeli nie cały) to zero zdziwienia. Ale ja, młody (32 ;) ) to słyszałem tylko o jednej takiej hali w Dubaju i teraz pierwszy raz na oczy zobaczyłem tą w Manchesterze. Mało świata widziałem. Fakt.

A jako ze śniegu nie ma to wrzuciłem tutaj. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w tym wątku będzie ok. Niby lato, niby ciepło. Ale kumpel w Manchesterze zaszczepił sobie deskę (niestety zima się już skończyła ) i śmiga. Podesłał filmik nienajlepszej jakości ale pokazuje on ciekawa budowlę w której można się pobawić odrobinkę czekając na zimę.

Taka hala to jest nic za czym miał bym tęsknić:rolleyes::, byłem w takim przybytku miesiąc temu, o czym pisałem tutaj, choć nie powiem trochę się tam bezstresowo poślizgałem, bezstresowo bo nie było parapetów:wink:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten duński projekt pozostanie chyba tylko projektem. Piękna forma ale.... No właśnie, jest wiele różnych rzeczy które muszą ładnie się prezentować. Tu właśnie tak jest. Ładnie wyglądają ściany nachylone pod "rozwartym" kątem, ale ogranicza to szerokość trasy narciarskiej! Czyli forma kłóci się z przeznaczeniem jakiemu ma służyć ta budowla. Nie wspomnę tu o chłodzeniu nikomu niepotrzebnej masy powietrza nad trasą. Dla optymalizacji wykorzystania powierzchni i strat ciepła (znaczy się zimna) należałoby budowlę odwrócić do góry nogami. Ot tyle moich narciarsko- inzyniersko zmanierowanych uwag. Trzeba jednak przyznać że nie wszystko jest poukładane wg wyżej zaprezentowanych przeze mnie reguł. Weżmy na ten przykład buty szpilki. Kto by chciał w tym chodzić? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten duński projekt pozostanie chyba tylko projektem. Piękna forma ale.... No właśnie, jest wiele różnych rzeczy które muszą ładnie się prezentować. Tu właśnie tak jest. Ładnie wyglądają ściany nachylone pod "rozwartym" kątem, ale ogranicza to szerokość trasy narciarskiej! Czyli forma kłóci się z przeznaczeniem jakiemu ma służyć ta budowla. Nie wspomnę tu o chłodzeniu nikomu niepotrzebnej masy powietrza nad trasą. Dla optymalizacji wykorzystania powierzchni i strat ciepła (znaczy się zimna) należałoby budowlę odwrócić do góry nogami. Ot tyle moich narciarsko- inzyniersko zmanierowanych uwag. Trzeba jednak przyznać że nie wszystko jest poukładane wg wyżej zaprezentowanych przeze mnie reguł. Weżmy na ten przykład buty szpilki. Kto by chciał w tym chodzić? :smile:

Sciany sa pod katem rozwartym aby do srodka wpadalo jak naj mniej promieni zlonecznych. Wieksza powieszchnia dachu skutecznie robi robote parasola. Tak to sobie poukladalem.

Choc tez nie do konca bym to tak widzial. Na srodku krzyza powinno byc wielkie polaczenie wszystkich kondygnacji od samej ziemi. No ale to tylko projekt, i nie wiadomo czy w ogole powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weżmy na ten przykład buty szpilki. Kto by chciał w tym chodzić? :smile:

Kobiety :biggrin:

sztucznie przedłużają sobie nogi, bo:

"Długie nogi u kobiety sugerują, że wyrosła ona w dobrym otoczeniu, co ma pozytywny wpływ na jej płodność. "

http://urodaizdrowie.pl/kobieta-atrakcyjna-czyli-jakich-kobiet-pozadaja-mezczyzni

czysty darwinizm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...