Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kalendarz PŚ 2013/2014 + Olimpiada


Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się kojarzy, że Anja "Pączek" Paerson taki numer odstawiła i potem za rękę się trzymała bo sobie ją poobijała... ale niczego sobie za to uciąć nie dam, bo nie mogę tego filmiku namierzyć na Youtube, a szukać w moich nagraniach po omacku mi się nie chce... :)

Ale wcześniej w 2006 roku Janica Kostelic zgubiła rekawiczkę i kijek w Zagrzebiu.:)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się kojarzy, że Anja "Pączek" Paerson taki numer odstawiła i potem za rękę się trzymała bo sobie ją poobijała... ale niczego sobie za to uciąć nie dam, bo nie mogę tego filmiku namierzyć na Youtube, a szukać w moich nagraniach po omacku mi się nie chce... :)

Ale wcześniej w 2006 roku Janica Kostelic zgubiła rekawiczkę i kijek w Zagrzebiu.:)

Dzięki! Tak, to Janica, piękny przejazd bez kija.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wasze plany na weekend:

Sobota 16.11.

10:00 Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 1. przejazd (60min)

12:00 Ski Pass - Magazyn (15min)

13:00 Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 2. przejazd (60min)

Niedziela 17.11.

09:30 Ski Pass - Magazyn (15min)

09:45 Levi, Finlandia - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (90min)

13:00 Levi, Finlandia - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (60min)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze plany na weekend:

Sobota 16.11.

10:00 Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 1. przejazd (60min)

12:00 Ski Pass - Magazyn (15min)

13:00 Levi, Finlandia - Slalom kobiet, 2. przejazd (60min)

Niedziela 17.11.

09:30 Ski Pass - Magazyn (15min)

09:45 Levi, Finlandia - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (90min)

13:00 Levi, Finlandia - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (60min)

Nie startuję .:laughing:

Mam zbyt mało dni treningu.:rolleyes:: :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że spodziewałam się lepszego występu Marlies, która za swoich najlepszych lat była niemalże pewniakiem (rzadko kiedy wylatywała ze slalomu...). Wydawało mi się, że miała sporo czasu na treningi i powrót do formy, ale... może widać że albo nie ten stok, albo trochę jeszcze czasu jej potrzeba. Jak na razie konkurencja wymiata.

Świetny występ Michaeli - patrzyłam na jej jazdę z.. takim komfortem psychicznym tzn. jak jadą niektóre zawodniczki to się człowiek stresuje czy aby nie wyleci z trasy, a Shiffrin jeździ tak spokojnie i pewnie (no może oprócz body-carvingu na jednej bramce), że aż przyjemnie się ogląda jej przejazdy :) Jakby sobie turystycznie zwiedzała trasę :D

Też się Pinio cieszę że młodziaki idą, ale zastanawiam się czy to nie były jednorazowe wybryki. Czas pokaże :)

Jutro chłopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wrózko zobaczymy co i jak będzie z tą młodzieżą. Mamy sezon olimpijski i przypuszczam że wszyscy budują formę na olimpiadę właśnie. Także czekamy na następne występy. Co do przejzdu Mikaeli to po prostu bajka jak płynie między tyczkami, choć Tina co prawda zachowawczo ale też nie można jej odmówić gracji. Dobra kończę wywód idę oglądać chłopaków. :cool:

Wysłane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem - Hirscher jest znakomity! ...w wywiadzie na koniec powiedział coś o dziecku i że wybrali imię Ferdynand...nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat w necie, ale zaciekawiło mnie to :)

Dementuję plotki - to nie "baby" tylko "reindeer" czyli reniferowi nadał imię Ferdynand, czyli po swoim ojcu :)

Baaardzo się cieszę z wyniku SuperMario i Benniego :) Taki powrót formy! Ładnie!

No i ten freestyle Felixa:D

Poza tym zaintrygowała mnie (wiem, że nie tylko mnie) informacja, że Maciek B. dzisiaj nie startuje, bo specjalizuje się w konkurencjach szybkościowych... nie wiem, może się przesłyszałam... mam nagrane, więc zaraz sobie odtworzę to :)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zaintrygowała mnie (wiem, że nie tylko mnie) informacja, że Maciek B. dzisiaj nie startuje, bo specjalizuje się w konkurencjach szybkościowych... nie wiem, może się przesłyszałam...

Uff,....

...jak to dobrze,że mnie nie wkopałaś ,tylko tak enigmatycznie w nawiasie to ujęłaś.:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U panów wszystko jak w zeszłym sezonie :D mniej więcej :P

Super Mario jak zwykle drugi:banghead::( szkoda

Felix rewelacja z tym saltem.:D

Marcel chyba nie do pokonania w slalomie w tym sezonie. :what:

No i tu też się młodzież wkrada po woli do starej gwardii w postaci dwudziestolatka Henrika. :)

Wysłane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff,....

...jak to dobrze,że mnie nie wkopałaś ,tylko tak enigmatycznie w nawiasie to ujęłaś.:applause:

Tyle tylko, że prawdą jest to iż Maciej B. osiąga dużo lepsze wyniki w szybkościówce niż w slalomach i jeżeli gdzieś ma szanse na przyzwoite miejsca to właśnie w zjeździe i kombinacji, w slalomie nie ma szans na wchodzenie do 60 PE, więc po co pchać się na PŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że prawdą jest to iż Maciej B. osiąga dużo lepsze wyniki w szybkościówce niż w slalomach i jeżeli gdzieś ma szanse na przyzwoite miejsca to właśnie w zjeździe i kombinacji, w slalomie nie ma szans na wchodzenie do 60 PE, więc po co pchać się na PŚ?

Moim zdaniem chociażby po to, żeby się objeździć w slalomie (skoro już mówimy o kombinacji).

Im więcej startów tym większe oklepanie w temacie... Przecież nikt nie wymaga od Niego żeby był w pierwszej 10 w slalomie - niech bierze w nich udział treningowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, większy sens ma objeżdżanie slalomu w zawodach niższej rangi, bo wówczas po pierwsze ma szanse przejechać dwie przejazdy, a po drugie nie jechać z ostatnim numerem po trasie, który do jazdy nadaje się średnio.

Slalomy do kombinacji ustawiane są łatwiej niż w tradycyjnych zawodach slalomowych, bardziej przypominają te z PE czy Fisu, więc praktyka na takowych ma również sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale... jak się oklepie na trudniejszych trasach to z łatwiejszymi też sobie da radę.

Poza tym w kombinacji też będzie jechał slalom po rozkopanej już nieco trasie.

Mam mieszane uczucia co do startów naszych zawodników. Jak ktoś chce coś osiągnąć w PŚ to niech startuje w PŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...