Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

MP Amatorów PZN kalendarz 2013/14

Recommended Posts

Może kiedyś uda się zrobić wszystkie starty w weekendy :) Bez piątków ... takie małe marzenie ;)

I jeszcze fajnie by było wprowadzić system pucharowy gdzie zdobywało by się Puchar Polski Amatorów za największą ilość punktów w sezonie :)

Ja mam marzenie,by wszystkie starty były w dni robocze,bo w weekendy jest tyle innych zawodów i terminy się pokrywają,a na bilokacją dopiero pracuję...

Zgadzam się w pełni, nie da rady jeździć AMP i innych zawodów bo są w weekendy :sorrow: zgadzam się również z pomysłem co do Pucharu Polski :applause::laughing:

A w ogóle wszystko bez sensu! Najpierw zimy brak, a teraz sesja. Zawody pokrywają się z egzaminami. Ciężkie życie... Żeby to kurde robić sesje zimą! Ani na zawody człowiek nie pojeździ, ani na obozy z dzieciakami, bo ferie wypadają w czasie najgorszym dla studenta. Ja nie wiem, naprawdę...

Cześć

A w ogóle wszystko bez sensu! Najpierw zimy brak, a teraz sesja. Zawody pokrywają się z egzaminami. Ciężkie życie... Żeby to kurde robić sesje zimą! Ani na zawody człowiek nie pojeździ, ani na obozy z dzieciakami, bo ferie wypadają w czasie najgorszym dla studenta. Ja nie wiem, naprawdę...

A nie trzeba było w zeróweczkach pozdawać. ;):)

Pozdrowienia

PS

Nie martw się śnieg trochę poleży.

Cześć

A nie trzeba było w zeróweczkach pozdawać. ;):)

Pozdrowienia

PS

Nie martw się śnieg trochę poleży.

Powiem Ci, że jak tylko jest okazja to uderzam na zerówki - już się nauczyłem :)

W zeszłym roku, w tym okresie byłem z dzieciakami na obozie (udało mi się miedzy egzaminami m.in. dzięki terminom "0").

Ale w tym roku mieliśmy tylko jedna zerówkę i do tego została odwołana 20 godzin przed terminem...

Także od 31.01 dokładnie co dwa dni. Równe 7 egzaminów :stupid:

Ale pocieszam się tym, że teraz już trochę potrzyma :)

Powiem Ci, że jak tylko jest okazja to uderzam na zerówki - już się nauczyłem :)

W zeszłym roku, w tym okresie byłem z dzieciakami na obozie (udało mi się miedzy egzaminami m.in. dzięki terminom "0").

Ale w tym roku mieliśmy tylko jedna zerówkę i do tego została odwołana 20 godzin przed terminem...

Także od 31.01 dokładnie co dwa dni. Równe 7 egzaminów :stupid:

Ale pocieszam się tym, że teraz już trochę potrzyma :)

ROCH, Chopie ja ostatnią zerówkę to w przedszkolu zaliczyłem :laughing:

Ale widzę, że to młode pokolenie jakieś ambitne.

Dlatego nadal się uczę.

DOZO na AMPach :biggrin:

Na AMPach? Toż to dopiero w pierwszym tygodniu marca - może gdzieś wcześniej się spotkamy! :)

Tak czy siak... DOZO na AMPach! :) :) :)

Dzisiaj tam dzwoniłem, warunki podobno b dobre i wszystko się odbędzie wg planu, 9ta biuro, 11sta start. Ciekawe czy przed dekoracją przygotowano jakąś interesującą scenkę rekonstrukcyjną jak przed dwoma laty:smile:

W sobotę w Istebnej na slalomie się widzimy?

Edited by spi630
  • Like 1

Dzisiaj tam dzwoniłem, warunki podobno b dobre i wszystko się odbędzie wg planu, 9ta biuro, 11sta start. Ciekawe czy przed dekoracją przygotowano jakąś interesującą scenkę rekonstrukcyjną jak przed dwoma laty:smile:

W sobotę w Istebnej na slalomie się widzimy?

Jeżeli jest tak jak piszesz to tak (w sobote i w niedziele) :)