Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Alpach sypnęło!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

a w Tyrolu Polnocnym jak i Zachodnim wiosna, wieje Föhn i w Innsbrucku 17'. Pomyslec ze to rzut kamieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TVN24 napisano:

Dyrekcja hotelu zadeklarowała zakwaterowanie w/w grupy wraz z wyżywieniem do czasu rozwiązania sytuacji kryzysowej.

Owszem, dyrekcja zadeklarowała zakwaterowanie i wyżywienie, ale wcale nie zadeklarowała, że zrobi to na swój koszt!

Obawiam się, że powtórzy się sytuacja z 2000 roku, gdy lawina zeszła w Galtür i podobnie odcięła od świata przebywających tam turystów.

Wówczas właściciele odciętych od świata hoteli zaaresztowali przebywających tam turystów, do czasu uregulowania przez nich kosztów tego niechcianego przez nich przedłużonego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na bergfex na ośrodki włoskie i szoook :eek: Pokrywa śniegu przeważnie od 200 do 400cm, cały czas sypie i ma sypać. Coś mi się wydaje, że Włochy w tym sezonie to będzie dobre miejsce na freeski :happy: A na deser jedno ze zdjęć z Cortiny d'Ampezzo :crazy:

31.01.14 - 3.jpg

57da82446263b_31_01.14-3.jpg.886b38ae9850b5f04727c9a23f327c42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, we Włoszech w Val di Sole sypało cały czwartek i piątek tak do ok 14.Śniegu tak na oko jest ponad 2 m. W czwartek na trasach jeździło się tak jak poza trasami, w puchu- fajnie, warunki poza trasowe. Gorzej już było w piątek, bo śnieg był mokry i robiły się muldy i mało wyciągów było otwartych. Ja w piątek utknęłam w Marillevie, bo nie chodził wyciąg na Orso Bruno i nie było połączenia do Folgaridy czy Madonny. Ludzi tez już odstraszyły warunki, było raczej pusto. A wczoraj już na powrót do domu mgła i odwilż. Ogólnie było super, chociaż trochę szkoda tego ostatniego dnia, bo ja tak lubię w ostatni dzień ,, zajeździć się" , a nie bardzo było gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem jechałem drogą Wiedeń-Graz - Klagenfurt - Spital - Linz - Brunico. Pogoda była bardzo zmienna. Najgorzej było za Graz'em (-4 i marznąca mżawka). Koło Klagenfurtu już tylko deszcz i 0 C. Ten deszcz z przerwami padał niemal do samego Brunico. Koło Linz'u było faktycznie dużo śniegu, ale 0 C i raczej mokra jezdnia (może od soli) oraz miejscami deszcz. Dziś od rana na Kronplatz'u słoneczko, gdzieś od 13-14 naszły chmury i zaczęło padać. Ale dotyczy to szczytu. Na dole padał ale deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem jechałem drogą Wiedeń-Graz - Klagenfurt - Spital - Linz - Brunico. Pogoda była bardzo zmienna. Najgorzej było za Graz'em (-4 i marznąca mżawka). Koło Klagenfurtu już tylko deszcz i 0 C. Ten deszcz z przerwami padał niemal do samego Brunico. Koło Linz'u było faktycznie dużo śniegu, ale 0 C i raczej mokra jezdnia (może od soli) oraz miejscami deszcz. Dziś od rana na Kronplatz'u słoneczko, gdzieś od 13-14 naszły chmury i zaczęło padać. Ale dotyczy to szczytu. Na dole padał ale deszcz.

Grzegorz, koło Lienz, Lienzu, jak byś jechał na Linz to nie przez Graz, ale tak jak ja jechałem czyli Salzburg, Inssbruck i dalej na Brenero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...