Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat :eek:, Jurgów Hawrań fajna górka do pośmigania, miło mnie zaskoczyła przygotowaniem tras. jeździłem od 9 do 11 :tongue: , z czasem coraz więcej szkółek i dojeżdżających ludzi :eek:, jutro na deser miejscówka z ostatniego zdjęcia :applause: pozdrawiam

widzę że idziesz szlakiem Podhala :) również podobał mi się ten ośrodek !!!

jednak to zdjęcie ....

[ATTACH=CONFIG]13063[/ATTACH]

mało nie puściłem pawia !!!

to zdjęcie niestety ... doprowadza mnie do SZEWSKIEJ PASJI

na stronie jest info ... wszystko działa (krzesełka) , warunki bardzo dobre !!! pokrywa śnieżna 60-85 cm ... a na miejscu dowiadujesz się że, owszem tak,

ale NA CZARNEJ TRASIE GDZIE NA STRONIE JEST NAPISANE WARUNKI "BARDZO DOBRE" ....jest 1 cm śniegu !!!!

dla mnie to jawne oszustwo, złodziejstwo i kur***o właściciela stoku !!!!

mają sprzęt, naliczyłem jak byłem około 20 armatek .... jest pogoda i nic .... WAŻNE ŻE KASA LECI !!! i jest czarna trasa na planie, a że jej nie ma to i tak przyjadą pojeździć...

Gratulacje dla Prezesa !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otworzyli po dwóch dobach naśnieżania zaledwie. Ja bym nie ryzykował.

ostatnio wypożyczałem Atomica Gsy z tego roku za 50 zł (było kilka długości !!!) .... wiec idziesz "popatrzeć na stok" ... jak jest "ekonomicznie" to taniej cie wyjdzie niż robienie ślizgów :) a Twoje ślizgi zostaną bez zmian ....

ps: jak byłem ostatnio na Podhalu wypożyczałem narty dwa razy .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że idziesz szlakiem Podhala :) również podobał mi się ten ośrodek !!!

jednak to zdjęcie ....

[ATTACH=CONFIG]13063[/ATTACH]

mało nie puściłem pawia !!!

to zdjęcie niestety ... doprowadza mnie do SZEWSKIEJ PASJI

na stronie jest info ... wszystko działa (krzesełka) , warunki bardzo dobre !!! pokrywa śnieżna 60-85 cm ... a na miejscu dowiadujesz się że, owszem tak,

ale NA CZARNEJ TRASIE GDZIE NA STRONIE JEST NAPISANE WARUNKI "BARDZO DOBRE" ....jest 1 cm śniegu !!!!

dla mnie to jawne oszustwo, złodziejstwo i kur***o właściciela stoku !!!!

mają sprzęt, naliczyłem jak byłem około 20 armatek .... jest pogoda i nic .... WAŻNE ŻE KASA LECI !!! i jest czarna trasa na planie, a że jej nie ma to i tak przyjadą pojeździć...

Gratulacje dla Prezesa !!!!

co to jest 20 armatek , cudów sie nie da zrobić .Na kotelnicy mają obecnie około 120 armatek , to jest arsenał , i dlatego jak sie wezmą do roboty to 3 dni i naśnieżone .

Prezes Jurgowa prawdopodobnie już sie kasy nachapał , to ma to w du...ie .Myśli , tak jak w Zakopanem , że Jurgóqw będzie oblegany , nawet bez wszystkich tras .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mifilim! Nad grzecznością, to proszę jeszcze popracować! Staramy się w obiektywny sposób przekazać fakty, ale Pana wypowiedź przekracza granice dobrego smaku...:shocked:

TO że tu jesteś Dwie Doliny kłóci z regulaminem Forum bo inne S.N. tu nie maja swoich przedstawicieli i nie zachwalają walorów swoich stoków narciarskich:mad:: Masz niezły tupet i biorę stronę mifilma. Na Forum zwracamy się na Ty. Już wiem ,ze Dwie Doliny będę omijał szerokim łukiem. Czyli Twoja reklama swojej S.N. odnosiła marny skutek:eek:

Pozdrawiam. Punkt 4 regulaminu Forum:Niedopuszczalne jest zamieszczanie, bez zgody redakcji skionline.pl, treści reklamowych, kryptoreklamy oraz treści komercyjnych.

5.5. Zabronione jest rejestrowanie loginów (nazwy użytkownika) o treściach reklamowych, a w szczególności zawierających: adres strony internetowej, nazwę firmy, nazwę marki.

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janek57, jak sobie życzysz, z tym zwracaniem się... A propos tego, że S.N. nie maja swoich przedstawicieli, to zastanów się dlaczego? Może nie czytają tego forum, a powinni? Np., aby dowiedzieć się o trendach pogodowych?:happy: Myślę, że opinia Chris_M jest konstruktywna i zwraca uwagę na możliwości, jakie pojawiają się w związku z pojawieniem się na Forum profesjonalistów z branży. Doceniam wiedzę i zaangażowanie wielu użytkowników niniejszego Forum. Sam b. często tu zaglądam, aby zobaczyć, co w świecie słychać... Ale... w tym co napisałem nie ma krzty nieścisłości, piszę o fatach, bo je znam, bo zawodowo się tym zajmuję. Jeśli zmierzasz do modelu Forum, który zakłada tylko relacje i dywagacje, to owszem, to będzie funkcjonowało, ale myślę, w ślad za wypowiedzią Chris_M, że to on ma racje...

Co do regulaminu, to owszem dostosuję się do jego wymogów. Skontaktuje się w tej sprawie z administratorem.

Co do Dwóch Dolin i Twojej opinii w tym względzie, to zapraszam, tu też można dojechać autobusem...:wink: Przekonasz się sam, że warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mifilim! Nad grzecznością, to proszę jeszcze popracować! Staramy się w obiektywny sposób przekazać fakty, ale Pana wypowiedź przekracza granice dobrego smaku...:shocked:

A wprowadzenie opłaty parkingowej to nie przekracza granic dobrego smaku?:mad::

Czy nauczyliście się należytego szacunku dla gości mieszkających u Was?

Konkretnie chodzi mi o to czy wywozicie skuterem śnieżnym bagaże gości zakwaterowanych w "Domkach na Górce".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie dam znać w dniu dzisiejszym. Znam sprawę z Twoich relacji, ale jak widzisz jestem na Forum od niedawna i w Dwóch Dolinach, też...

Zapytam więc, bo Twoje nie na najlepsze, jak pisałeś, doświadczenia z ww. wywożeniem bagaży, dotyczyła kilku lat wstecz...

Dam Ci MB odpowiedź w tej sprawie.

Dwie Doliny świadczą, w ramach jednej marki, jedne z najbardziej kompleksowych usług w branży, w kraju: ogólnie, jako stacja narciarska, ale też gastronomia, usługi w obiektach noclegowych o zróżnicowanym standardzie, szkoła, wypożyczalnia, przechowalnia (rzadkość)... To rozbudowana organizacja.. Ja zajmuję się stricte, tym co Was najbardziej interesuje - stacją narciarską. W innych tematach, z racji mojego niewielkiego stażu w firmie (np. noclegi w Domkach na Górce, a są też inne... i Hotel), muszę, póki co zasięgnąć języka... Z czasem będę wiedział więcej...

W Dwóch Dolinach mój staż jest krótki, ale zapewniam, że mam zaskakująco bogate doświadczenie w zarządzaniu ośrodkami/stacjami narciarskimi i wiele ciekawego do przekazania...

Więc proszę Was o przychylenie się do wcześniejszej opinii Chris_M i zaufania w to, że kontakt z branżą na Forum, to nowa jakość i szansa pozyskania wielu istotnych informacji.

pozdrawiam,

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wprowadzenie opłaty parkingowej to nie przekracza granic dobrego smaku?:mad::

Co do tego, powiem tyle:

Jestem tu poniekąd, jako osoba prywatna, która jednak pragnie Wam przekazywać informacje z Dwóch Dolin.

Jednakże nie wszystkie decyzje wypada mi komentować...

Wielu z Was wie jak to wygląda w wielu innych dużych, polskich kompleksach i miejscowościach narciarskich, wbrew pozorom nie jest to rzadkość..., że wymienię tu tylko Szczyrk, Krynicę, Szklarską Porębę... Wszędzie tam opłaty są nawet dwukrotnie wyższe niż w tym roku w DD. Tu mówimy o 5zł/sam. osob.

Jednak, jako osoba prywatna.. zacytuję ski or die z tego wątku:

"A z tymi parkingami, to faktycznie można by coś zrobić... Choć i tak o połowę tańsze, niż w pobliskiej Krynicy (Jaworzyna).

Myślę, że włodarze czytają... i wyciągną wnioski..."

I myślę, że na tym można by zakończyć dyskusję o parkingach w DD w tym sezonie. Nowy może przynieść oczekiwane i sugerowane rozwiązania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiacie się, dlaczego o tym wszystkim, o tej porze?

Bo ŚNIEŻYMYYY!!!:smile:

Dziś poszły w ruch armatki na kolejnej trasie (wzdłuż Szczawnik 2 - 1000 m szybki talerzyk)!

Mamy już w tej chwili ponad 5 km otwartych tras i w zestawieniu prezentowanym na str. głównej skionline.pl: plasujemy się obecnie (cena/dł. otwartych tras) tuż za "Najpopularniejszym Ośrodkiem Narciarskim w Polsce"... A miejsca na stoku nieporównywalnie więcej...:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolisz o parkingu jeszcze dwa słowa.

Myślę,że podwyżka skipasu o 1 czy 2 złote byłaby niezauważalna a i przyniosłaby lepszy efekt finansowy niż opłata parkingowa.

Która jest wq...jąca.

Od 50 ciu lat w mojej malutkiej starej rodzinnej firmie/gospodarstwie parkuje się za darmo.

Jak myślisz.

Co powiedzieliby moi klienci gdybym od tego roku zażądał opłaty za parkowanie na czas robienia zakupów u mnie.:confused::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, o czym piszesz, to są właśnie owe "oczekiwane i sugerowane rozwiązania... ":happy:

Ale z tym, jak pisałem, musimy poczekać do następnego sezonu, no chyba że...:wink:

Jeżeli zarządzający nie widzą związku między swoimi działaniami a frekwencją to TRAGEDIA.

Proszę Kolego ,nie wypisuj teraz głupot, że narciarze-klienci , wybierają inne stacje bo nie wiedzą jak jest SUPER w Dwóch Dolinach.

Edytowane przez zaruski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój Dwóm Dolinom. To dobrze, że jakiś przedstawiciel stacji czyta forum. Dzięki temu my możemy wskazywać błędy i sugerować rozwiązania. A to prowadzi do poprawy jakości usług - a oto chyba chodzi!!! (Pierwszym przykładem niech będzie parking- rozumiem że za rok powraca gratis)

Natomiast zauważyłem że dużo osób stara się tu być moderatorem. I mówi co wolno a co nie na forum. - Zostawmy to prawowitym moderatorom. Po co się wtrącać?

Dwie doliny a jak u was z naturalnym śniegiem? Jest jakiś opad? Czy na razie śnieg tylko na stokach?

No i co z waszymi planami rozwoju. Kiedyś była mowa o połączeniu aż do Jaworzyny - coś z tego planu pozostało?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zarządzający nie widzą związku między swoimi działaniami a frekwencją to TRAGEDIA.

Proszę Kolego ,nie wypisuj teraz głupot, że narciarze-klienci , wybierają inne stacje bo nie wiedzą jak jest SUPER w Dwóch Dolinach.

Nic takiego nie napisałem. Musiałeś mnie z kimś pomylić!:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie tylko na Białym Krzyżu w Beskidach śl. można jeździć i Dwie Doliny długo mnie nie skuszą.http://www.cienkownarty.pl/kamery-on-line,3.html#kam3

http://zima.nowaosada.pl/5,kamery-on-line.html. W poniedziałek ruszam na Stożek i będzie to pierwszy wyjazd od 20.12.13:eek:

janek rozumiem,że zapierasz się wyjazdu do Wierchomli czy ogólnie do Dwóch Dolin,bo komunikacją publiczną to na jeden dzień zbyt daleko

Wisła,Ustroń czy nawet SON masz jak na wyciągnięcie ręki w porównaniu do Wierchomli

i być może wkurza Cię kilka spraw i tematów poruszanych tutaj

Ale nie zapieraj się "jak żaba błota":wink: bo to nie są złe tereny narciarskie.

Tylko zarządzanie pozostawia troszkę do życzenia.

Ale to nie jest odosobniony przypadek pośród rodzimych SN.

Powiem tak.

Byłem tam dwa razy na kilka dni.

I kiedy ciągnęło mnie żeby na jeden dzień z B-B pojechać i proponowałem SB aby się dał namówić.

Ten zaś mnie zbeształ i tłumaczył ,że za 4 godzinki to my już za Wiedniem jesteśmy.A tyle też potrzebujemy na dojazd do Wierchomli.

Jak na razie nie mam logicznego uzasadnienia aby wrócić do Wierchomli.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wprowadzenie opłaty parkingowej to nie przekracza granic dobrego smaku?:mad::

Co do tego, powiem tyle:

Jestem tu poniekąd, jako osoba prywatna, która jednak pragnie Wam przekazywać informacje z Dwóch Dolin.

Jednakże nie wszystkie decyzje wypada mi komentować...

Wielu z Was wie jak to wygląda w wielu innych dużych, polskich kompleksach i miejscowościach narciarskich, wbrew pozorom nie jest to rzadkość..., że wymienię tu tylko Szczyrk, Krynicę, Szklarską Porębę... Wszędzie tam opłaty są nawet dwukrotnie wyższe niż w tym roku w DD. Tu mówimy o 5zł/sam. osob.

Jednak, jako osoba prywatna.. zacytuję ski or die z tego wątku:

"A z tymi parkingami, to faktycznie można by coś zrobić... Choć i tak o połowę tańsze, niż w pobliskiej Krynicy (Jaworzyna).

Myślę, że włodarze czytają... i wyciągną wnioski..."

I myślę, że na tym można by zakończyć dyskusję o parkingach w DD w tym sezonie. Nowy może przynieść oczekiwane i sugerowane rozwiązania...

taak , a jakoś np. w Białce Tatrzańskiej , od ZAWSZE jest parking za free , tu jakoś nie widać tych "pazerów " , których widać u Was na każdym kroku .Można tam całą dobe , że sie tak wyrażam stać za darmo .ile by też zarobili od tych paru setek samochodów .Ale jakby brali tak jak u Was , to niestety rankingu popularności by nie wygrywali już od paru lat .taak , a jakoś np. w Białce Tatrzańskiej , od ZAWSZE jest parking za free , tu jakoś nie widać tych "pazerów " , których widać u Was na każdym kroku .Można tam całą dobe , że sie tak wyrażam stać za darmo .ile by też zarobili od tych paru setek samochodów .Ale jakby brali tak jak u Was , to niestety rankingu popularności by nie wygrywali już od paru lat .

Troche dziwne , żeby tyle zarabiać na biletach ,to nawet klientom nie należy sie parking za darmo , ciekawe czy jeszcze za korzystanie z Wc też macie płatne .Na tym wózku to daleko nie zajedziecie .A niby w całej Polsce za pazerów przedstawiani są górale z Podhala ,no nie wiem w tej sytuacji czy się z tym zgodzić ..Takim postępowaniem nie macie żadnych szans, żeby dogonić w czymkolwiek stacje na Podhalu. Edytowane przez fibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak , a jakoś np. w Białce Tatrzańskiej , od ZAWSZE jest parking za free , tu jakoś nie widać tych "pazerów " , których widać u Was na każdym kroku .Można tam całą dobe , że sie tak wyrażam stać za darmo .ile by też zarobili od tych paru setek samochodów .Ale jakby brali tak jak u Was , to niestety rankingu popularności by nie wygrywali już od paru lat .

Troche dziwne , żeby tyle zarabiać na biletach ,to nawet klientom nie należy sie parking za darmo , ciekawe czy jeszcze za korzystanie z Wc też macie płatne .Na tym wózku to daleko nie zajedziecie .A niby w całej Polsce za pazerów przedstawiani są górale z Podhala ,no nie wiem w tej sytuacji czy się z tym zgodzić ..Takim postępowaniem nie macie żadnych szans, żeby dogonić w czymkolwiek stacje na Podhalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak , a jakoś np. w Białce Tatrzańskiej , od ZAWSZE jest parking za free , tu jakoś nie widać tych "pazerów " , których widać u Was na każdym kroku .Można tam całą dobe , że sie tak wyrażam stać za darmo .ile by też zarobili od tych paru setek samochodów .Ale jakby brali tak jak u Was , to niestety rankingu popularności by nie wygrywali już od paru lat . Troche dziwne , żeby tyle zarabiać na biletach ,to nawet klientom nie należy sie parking za darmo , ciekawe czy jeszcze za korzystanie z Wc też macie płatne .Na tym wózku to daleko nie zajedziecie .A niby w całej Polsce za pazerów przedstawiani są górale z Podhala ,no nie wiem w tej sytuacji czy się z tym zgodzić ..Takim postępowaniem nie macie żadnych szans, żeby dogonić w czymkolwiek stacje na Podhalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wprowadzenie opłaty parkingowej to nie przekracza granic dobrego smaku?:mad::

Co do tego, powiem tyle:

Jestem tu poniekąd, jako osoba prywatna, która jednak pragnie Wam przekazywać informacje z Dwóch Dolin.

Jednakże nie wszystkie decyzje wypada mi komentować...

Wielu z Was wie jak to wygląda w wielu innych dużych, polskich kompleksach i miejscowościach narciarskich, wbrew pozorom nie jest to rzadkość..., że wymienię tu tylko Szczyrk, Krynicę, Szklarską Porębę... Wszędzie tam opłaty są nawet dwukrotnie wyższe niż w tym roku w DD. Tu mówimy o 5zł/sam. osob.

Jednak, jako osoba prywatna.. zacytuję ski or die z tego wątku:

"A z tymi parkingami, to faktycznie można by coś zrobić... Choć i tak o połowę tańsze, niż w pobliskiej Krynicy (Jaworzyna).

Myślę, że włodarze czytają... i wyciągną wnioski..."

I myślę, że na tym można by zakończyć dyskusję o parkingach w DD w tym sezonie. Nowy może przynieść oczekiwane i sugerowane rozwiązania...

taak , a jakoś np. w Białce Tatrzańskiej , od ZAWSZE jest parking za free , tu jakoś nie widać tych "pazerów " , których widać u Was na każdym kroku .Można tam całą dobe , że sie tak wyrażam stać za darmo .ile by też zarobili od tych paru setek samochodów .Ale jakby brali tak jak u Was , to niestety rankingu popularności by nie wygrywali już od paru lat .

Troche dziwne , żeby tyle zarabiać na biletach ,to nawet klientom nie należy sie parking za darmo , ciekawe czy jeszcze za korzystanie z Wc też macie płatne .Na tym wózku to daleko nie zajedziecie .A niby w całej Polsce za pazerów przedstawiani są górale z Podhala ,no nie wiem w tej sytuacji czy się z tym zgodzić ..Takim postępowaniem nie macie żadnych szans, żeby dogonić w czymkolwiek stacje na Podhalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak , a jakoś np. w Białce Tatrzańskiej , od ZAWSZE jest parking za free , tu jakoś nie widać tych "pazerów " , których w Wierchomli i innych stacjach widać na każdym kroku .Można tam całą dobe , że sie tak wyrażam stać za darmo .ile by też zarobili od tych paru setek samochodów .Ale jakby brali tak jak u Was , to niestety rankingu popularności by nie wygrywali już od paru lat . Troche dziwne , żeby tyle zarabiać na biletach ,to nawet klientom nie należy sie parking za darmo , ciekawe czy jeszcze za korzystanie z Wc też macie płatne .Na tym wózku to daleko nie zajedziecie .A niby w całej Polsce za pazerów przedstawiani są górale z Podhala ,no nie wiem w tej sytuacji czy się z tym zgodzić ..Takim postępowaniem nie macie żadnych szans, żeby dogonić w czymkolwiek stacje na Podhalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...