Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Konkurs próżności - gdzie to nie byliśmy


Wujot

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, przemożna jest siła sponsoringu, trudno jest jej się oprzeć.

:

Niekoniecznie, takie wyniki "wychodzą" przy "zobiektywizowanych" kryteriach wyboru - gdy przyznaje się dużo składników cząstkowych za r óżne fragmenty oferty np obecność oferty rodzinnej czy kulturalnej. Być może kitzbuhel najlepiej przypasowało się do algorytmu oceny. (no może też być, że ktoś go pod tę stację stworzył). Nie mniej jednak ciekawe jest, że ogólnie Alpy górą a w nich - Austria. Ciekawe czy ktoś uwzględniał pogodę :smile: a może wielkość opadów śniegu???

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak mozna zell am see do ischgl porównać... wg mnie samnaun/ischgl to ścisłe top3!!! nowiutka infr, s zróznicowane trasy, funpark na najwyższym poziomie, freeride... ale chyba w tym ranku wazniejsze były zaplecza kulinarne...

byłam +30 ( reszty nie chciało mi się sprawdzac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, takie wyniki "wychodzą" przy "zobiektywizowanych" kryteriach wyboru - gdy przyznaje się dużo składników cząstkowych za r óżne fragmenty oferty np obecność oferty rodzinnej czy kulturalnej.

Żeby tę ewentualność sprawdzić, posortowałem ośrodki pod względem przyjazności dla rodziny: http://www.skiresort.info/best-ski-resorts/sorted/families-children/

Jak chodzi o to kryterium, to w realu ośrodki włoskie nie dają żadnych szans ośrodkom austriackim, choćby ze względu na to, że chyba we wszystkich włoskich ośrodkach za darmo jeżdżą dzieci do lat ośmiu, a w Austrii tylko do lat sześciu. To jest kryterium bardzo wymierne i budzące żadnych wątpliwości.

Tymczasem w podanym rankingu pierwsze miejsce ex aequo zajęło 80 ośrodków, głównie zresztą austriackich, a ośrodki włoskie są wymieniane dopiero gdzieś pod koniec tej listy.

Być może kitzbuhel najlepiej przypasowało się do algorytmu oceny. (no może też być, że ktoś go pod tę stację stworzył). Nie mniej jednak ciekawe jest, że ogólnie Alpy górą a w nich - Austria. Ciekawe czy ktoś uwzględniał pogodę :smile: a może wielkość opadów śniegu???

Właśnie, dość ciekawe :)

Edytowane przez Chris_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak mozna zell am see do ischgl porównać... wg mnie samnaun/ischgl to ścisłe top3!!! nowiutka infr, s zróznicowane trasy, funpark na najwyższym poziomie, freeride... ale chyba w tym ranku wazniejsze były zaplecza kulinarne...

byłam +30 ( reszty nie chciało mi się sprawdzac)

A kiedy byłaś w Kaprun?

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta muza na stokach w Austrii to jedna z kilku rzeczy dla których wole dołożyć te 200-300 km i znaslezc się w Italii

vrinx using nexus7

Mimo, że zdecydowanie wolę Austrię od Włoch to z tą muzą to trudno się nie zgodzić - zawsze zadaję sobie pytanie - skąd oni to biorą:eek:

Pozdro

Wiesiek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...