Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skarpety narciarskie - dobór


simonsz_18

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprawiłam sobie takie ustrojstwo: http://www.decathlon.pl/skarpety-narciarskie-id_8316489.html

Skarpety z podpaską w jednym. Ale się nacięłam :eek: - jeszcze takich odgniotów na piszczelach w życiu nie miałam. Voltaren był w robocie do końca wyjazdu. :mad:

Może tę podpaskę da się jakoś odkleić i zrobić z tego normalne skarpety. Na razie wrzuciłam na dno szafy i nie chcę ich widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
2 godziny temu, KamilWolak napisał:

Jestem początkującym narciarzem.

Poprzedniej zimy jeździłem w bawełnianych skarpetach za kostkę. Po około 3 godzinach zjazdów, moje piszczele były całe obolałe. Czy to wina butów (wypożyczone), złej techniki jazdy, czy może braku długich skarpet narciarskich do kolan?

The winner is :P

802976260c6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KamilWolak napisał:

 

Będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytanie B|

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Zła technika, obciążenie, wychylenie itd; do tego źle spasowane buty, krótkie skarpety i otarcia gotowe. Kiedyś jeździło się w kalesonach,  teraz to ładniej się nazywa - bielizna termoaktywna i do tego skarpety pod kolano sportowe, najlepiej dedykowane do narciarstwa (choć niekoniecznie) . I trenować dużo....

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Dnia 25.11.2013 o 21:55, Bumer napisał:

Och tak! Ważne są także majtki. Ja na ten przykład gdy jeżdżę w stringach:biggrin:rekreacyjnie nie mam kłopotów. Gdy natomiast przyspieszę i zejdę do niskiej postawy :frown::i wypnę się:mad::, zaczynają mnie rżnąć:eek: a to powoduje że gnam jak szalony obniżając pozycję, wtedy stringi rżną mnie jeszcze bardziej więc przyspieszam, i tak coraz szybciej i szybciej na złamanie karku, jak koń z rozgrzanym kamieniem pod ogonem!:smile:

a próbowałeś w stringach z lycra?;) 

Sorry, ale szukałem na forum informacji o rodzajach skarpet, trafiłem na ten wątek z ta Twoja wypowiedzią i prawie posikałem sie ze śmiechu :D:D:D

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Nie wiem czy w takich, czy w innych. Kilka lat temu miałem podkolanówki cienkie, podobne do "skarpet garniturowych". Złego słowa nie powiem, bardzo fajne. Później kupiłem,  w hurtowni, nie w Decathlonie, inne cienkie podkolanówki,  jedne kompresyjne. Złego słowa nie dam na nie powiedzieć,  mnie pasują,  o wiele lepiej niż te grube, wlochate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...