Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Brak śniegu 2014 wali na dekiel


BuenosAires

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie żona wyzywa od świrów bo ciągle patrzę na prognozy, oglądam transmisje z narciarskiego PŚ, gadam od rzeczy itp.

Pojechałbym w Alpy na tydzień, ale robota do 10 kwietnia na to nie pozwala absolutnie.

Dobrze, że chociaż w listopadzie i grudniu zaliczyłem 8 wyjazdów na białe.

I to jest mój 800 post na dodatek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem od 4 do 11 w Nassfeld w Austrii. Warunki narciarskie były super (190 cm śniegu). Wyjezdzic się wyjezdzilem, ale to i tak za mało. W lutym jadę na Chopok i tak samo jak Wy siedzę na stronach i sprawdzam pogodę. Mam nadzieję że się uda.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie powinienem w tym wątku zabierać głosu.:proud:

Bo wiem,że ci co śniegu "nie widzieli" w tym sezonie są rozgoryczeni,i nie ma się co dziwić.

Ale zabiorę.:happy:

jakież to szczęście,że w tym sezonie udało mi się trzykrotnie zaliczyć śnieg

i to trzykrotnie wyśmienite warunki

no,...:rolleyes:: jutro ostatni dzień w SkiAmade

jak dotąd Wszechmogący miał nas w opiece

Takich warunków śniegowych i atmosferycznych wszystkim marzącym o śniegu właśnie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu myłem w podobnym stanie :)

Jechałem do Zakopanego jak na skazanie, wyszło idealnie zwiedziłem masę fajnych niewielkich stacji gdzie śmiało można jechać.

Jeżeli ktoś ma ochotę pojeździć są miejsca w Polsce gdzie zdecydowanie się da :) ....a w wielu miejscach warunki są idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem od 4 do 11 w Nassfeld w Austrii. Warunki narciarskie były super (190 cm śniegu). Wyjezdzic się wyjezdzilem, ale to i tak za mało. W lutym jadę na Chopok i tak samo jak Wy siedzę na stronach i sprawdzam pogodę. Mam nadzieję że się uda.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

W tym sezonie to wlasnie Karyntia dostaje najwieksze opady sniegu.W tej chwili w Nassfeld 270cm i ma dopadac jeszcze w najblizszych dniach.To samo w Dolomitach, tez dostaja duzo sniegu.

Napisz prosze jak z iloscia ludzi w Nassfeld w pierwszym tygodniu roku?Zjazd do samego dolu?Ja tam bede na koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie to wlasnie Karyntia dostaje najwieksze opady sniegu.W tej chwili w Nassfeld 270cm i ma dopadac jeszcze w najblizszych dniach.To samo w Dolomitach, tez dostaja duzo sniegu.

Napisz prosze jak z iloscia ludzi w Nassfeld w pierwszym tygodniu roku?Zjazd do samego dolu?Ja tam bede na koniec lutego.

Ludzi jak to w Alpach sporo, wyciągów i tras w Nassfeld dużo tym samym kolejek praktycznie brak.każdy rozjezdza się w swoją stronę i jest git.jedynie większe zatrzęsienie jest na trasie niebieskiej prowadzącej właśnie w stronę Nassfeld,ale na szczęście są obok dwie czerwone. Ja miałem temperaturę pomiędzy 1 a 0 więc do godz 12 spoko można było zjeżdżać na dół, po południu robiło się 3-4na plusie,w związku z tym nie zjezdzalem na dół do Nassfeld czy Tropolach.kwaterę miałem na stoku w Sonnleitn przy krzeselku 4osobowym kończącym swoją trasę trochę poniżej mittel station kolejki millenium express.dzięki temu na koniec nie jeździłem w ciężkim śniegu.w lutym pewnie pogoda zmieni się na lepsze i będzie ponizej zera.już dzień przed wyjazdem temp była przez 3/4 dnia na minusie więc ostatni dzień jazdy miałem kozacki.z prognoz wynikało, że od 11 stycznia miało cały czas mrozic.ogólnie wyjazd miałem zajefajny, dwa metry śniegu i praktycznie każdego dnia padał nowy.szkoda że miałem mało słońca,ale przy jego braku i tak była b.dobra widoczność.byłem także na Moltaler gletscher. Wypad z Nassfeld to około 100KM, ale przy dobrze przygotowanych austriackich drogach to 70-80 minut jazdy.polecam jego odwiedzenie,zawsze to jedzdzenie wyżej.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...