Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie IO Soczi 2014


ROCH

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że Bode miał to trzecie miejsce, choć miałam nadzieję na więcej dla niego. On sam chyba też miał chrapkę na więcej, rozkleił się facet na maksa :frown::

Zaraz rozkleił... wilgotne powietrze i tyle :)To ostatnia jego olimpiada i wg mnie nie był murowanym faworytem do medalu ale ogromną pracą i wytrwałością osiągnął podium ... To prawdziwy GÓRAL... a swoją droga jak wrażenia z biografii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biografię kupiłem na prezent, więc pierwszeństwo ma obdarowany (wczoraj wieczorem dostał), więc pewnie w sobotę, jak się zobaczymy, książka trafi w moje ręce i będę mógł sobie przeczytać :)

A Ty już przeczytałeś? :)

W trakcie..., a podobają się opinie na temat parapeciarzy... i to,ze w wieku 5 lat widział,że zdobędzie Puchar Świata :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz rozkleił... wilgotne powietrze i tyle :)To ostatnia jego olimpiada i wg mnie nie był murowanym faworytem do medalu ale ogromną pracą i wytrwałością osiągnął podium ... To prawdziwy GÓRAL... a swoją droga jak wrażenia z biografii???

Szacun dla niego.

A biografię dopiero zaczęłam dziś, intensywny weekend, ale fajnie się zapowiada :-) dam znać.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że Bode miał to trzecie miejsce, choć miałam nadzieję na więcej dla niego. On sam chyba też miał chrapkę na więcej, rozkleił się facet na maksa :frown::

A ja tego nie widziałam :( No cóż, jak się człowiek woli wyspać, to traci....

Zaraz rozkleił... wilgotne powietrze i tyle :)To ostatnia jego olimpiada i wg mnie nie był murowanym faworytem do medalu ale ogromną pracą i wytrwałością osiągnął podium ... To prawdziwy GÓRAL... a swoją droga jak wrażenia z biografii???

Ja dziś lecę kupić książkę, znajoma już mnie wyprzedziła i powiedziała, że jak skończy, to pożyczy ale ja nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy typowania IO wrzuciliśmy do jednego worka razem z pucharem świata,podobno miało być inaczej IO-OSOBNO

Miało być osobno, bo nie było odzewu góry odnośnie igrzysk. Wyszło jak wyszło, ale nie martw się jest specjalna klasyfikacja igrzysk prowadzona i w tej chwili wyniki wyglądają w ten sposób:

1.darek67 29

2.ojciecpramatki 26

3.marioen 22

4.roch 21

5.pete 18

6.rush 17

miraz 17

8.buenosaires 16

hucu 16

10.dzw 14

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP pokazała jak wygląda zjazd zawodowca (Tina) i amatora (Vanessa).Doskonale widać różnice. Całkiem Dobrze na tym tle pojechały Nasze alpejki. Zwłaszcza jak weżmiemy pod uwagę jakość trasy!

Z Vanessą to absolutna masakra, to ja tak jeżdżę!! :D Kolosalna różnica, właśnie widziałam w TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie to jedziemy po Norwegu, bo ma alergię...

:confused:: :confused:: :confused::

No to jedziemy!!!

AKSEL LUND SVINDAL

Puchar Świata - pierwsze miejsce 2006/2007, 2008/2009, drugie miejsce - 2005/2006, 2012/2013, trzecie miejsce - 2011/2012

Mała Kryształowa Kula:

Zjazd - 2012/2013

Gigant - 2006/2007, drugie miejsce 2010/2011

Supergigant - 2005/2006, 2008/2009, 2011/2012, 2012/2013, trzecie miejsce 2009/2010

Kombinacja - 2006/2007

IO

Vancouver 2010

Złoto - supergigant

Srebro - zjazd

Brąz - gigant

Bormio 2005

Srebro - kombinacja

Are 2007

Złoto - gigant

Złoto - zjazd

Val d'Isere 2009

Złoto - supekombinacja

Brąz - supergigant

Garmisch Partenkirchen 2011

Złoto - superkombinacja

Schladming 2013

Złoto - zjazd

Brąz - supergigant

25 zwycięstw w PŚ, 12 razy na drugim miejscu, 20 razy na trzecim miejscu.

Hmmmmm ..... Chyba się nie da po nim pojechać! :mad::

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...