Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam idealne auto dla narciarza...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam haldexa w s3 i sprawuje sie znakomicie, zalacza sie bardzo szybko i spokojnie można polatać bokami jakby co...z trakcją tez zero problemów...Moze ten typ napędu nie jest idealny ale mowa o autach na drogi publiczne a tu sprawdza sie idealnie...

Żeby było ciekawie to zamówiłem sobie sterownik haldexa dzieki któremu mogę go spiąc 50/50 :) lub jeździć tylko na napędem na przód ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam haldexa w s3 i sprawuje sie znakomicie, zalacza sie bardzo szybko i spokojnie można polatać bokami jakby co...z trakcją tez zero problemów...Moze ten typ napędu nie jest idealny ale mowa o autach na drogi publiczne a tu sprawdza sie idealnie...

Żeby było ciekawie to zamówiłem sobie sterownik haldexa dzieki któremu mogę go spiąc 50/50 :) lub jeździć tylko na napędem na przód ;)

Od Ecumastera? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też znam ale i znam takiego co szuka i znależ nie może :tongue:

no nie, mam kupić badziewie takie co pod Kaunertal nie chało na "raz" podjechać:stupid:

Ale jak znajdę to pozwolę Ci posiedzieć sobie w nim:tongue:

A co cała ostatnia dyskusja ma wspólnego z tytułem wątku? tongue.gif

Tu mowa o Audi S3... smile.png

A co mamy dopytywać, czy sprzedał, czy dzwoni ktoś, czy co?

I tak ma super, bo mu podbijamy cały czas temat, jak by sam to zrobił to musiał bym reagować brutalnie:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i za to Was lubię,nawet jeśli nie kupicie...

A przebieg ma prawdziwy,nie mam czasu jeździć 3 naraz autami.

a może poszedł by tu na części:biggrin:

Może lepsza cena by wyszła, każdy kupi coś.

MB(dawniej Figo) marzy się choina zapachowa do malucha, może masz, jak tak to już jest sprzedana:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiem czy Lski sprzedał Audiczkę, jeśli nie no to ma gratis podbity wątek, jemu samemu tego nie wolno zrobić więc ma szczęście, ktoś sprzedaje, a komuś udaje się kupić...:applause:

A znam takiego jednego co se kupiła Audika ośkę, bo kolor miało fajny i o rok młodsze było, od prawdziwego Audi:stupid:
Ja też znam ale i znam takiego co szuka i znależ nie może :tongue:
no nie, mam kupić badziewie takie co pod Kaunertal nie chało na "raz" podjechać:stupid:Ale jak znajdę to pozwolę Ci posiedzieć sobie w nim:tongue:
A więc drogi kolego Marcinie, jak byś chciał skosztować jak smakuje prawdziwe Audi, a nie wersja odpustowa, to zapraszam:applause:attachment.php?attachmentid=21637&d=1427392153

IMG-20150326-WA0005.jpg

IMG-20150326-WA0005.jpg.f533843be23094f386720096904bdd9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Lski sprzedał Audiczkę, jeśli nie no to ma gratis podbity wątek, jemu samemu tego nie wolno zrobić więc ma szczęście, ktoś sprzedaje, a komuś udaje się kupić...:applause:

A więc drogi kolego Marcinie, jak byś chciał skosztować jak smakuje prawdziwe Audi, a nie wersja odpustowa, to zapraszam:applause:

A cóż Cię tak wzięło na Audi?

Trza było S6 sobie zafundować. :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Lski sprzedał Audiczkę, jeśli nie no to ma gratis podbity wątek, jemu samemu tego nie wolno zrobić więc ma szczęście, ktoś sprzedaje, a komuś udaje się kupić...:applause:

A więc drogi kolego Marcinie, jak byś chciał skosztować jak smakuje prawdziwe Audi, a nie wersja odpustowa, to zapraszam:applause:

attachment.php?attachmentid=21637&d=1427392153

Gratuluję:smile: w końcu

Choć obawiam się że mógłbym narobić Ci wstydu na dzień dzisiejszy ośką :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję:smile: w końcu

Choć obawiam się że mógłbym narobić Ci wstydu na dzień dzisiejszy ośką :tongue:

Ale jak tylko droga zrobi się mokra od deszczu to już nie....

A kiedyś się po płaskim droga kończy i zaczyna się piąć mocno pod górę, coraz mocniej i mocniej i zaczyna się robić biała...

i wiesz co już kupiłem linką, bo to pewne że będę Cię musiał na nie targać w górę:angel::stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tylko droga zrobi się mokra od deszczu to już nie....

A kiedyś się po płaskim droga kończy i zaczyna się piąć mocno pod górę, coraz mocniej i mocniej i zaczyna się robić biała...

i wiesz co już kupiłem linką, bo to pewne że będę Cię musiał na nie targać w górę:angel::stupid:

Cześć

Prawdziwe Audi to RS6. ;)

Jak kto lubi masaż podwozia w koleinach, albo pchać śnieg przed samochodem, to ok, no i to spalanie benzynki na poziomie 9 l miodzio, na 50 km oczywiście:stupid:

Allroada można na zawieszeniu położyć nisko i też jest jak RS6:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...