Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Z przywitaniem :)


paolomario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :)

Mam na imię Paweł, mam 37 lat, a na nartach jeżdżę od... 6 tygodni ;) Ponieważ mieszkamy na południu Wielkiej Brytanii, gdzie śnieg to towar wybitnie deficytowy, w tym roku postanowiliśmy pojechać na urlop do Polski w zimie. Trafiliśmy do Zakopanego, gdzie postanowiliśmy rodzinnie spróbować sił na nartach i ja złapałem niezłego bakcyla (żona również polubiła, a 4letnia córcia przez tydzień miała kupe radochy w jednym z przedszkoli narciarskich). Pojeździliśmy trochę na Pardałówce, na Harendzie. Potem w Jacni, na rodzinnej Zamojszczyźnie. Od czasu powrotu do UK dwa-trzy razy w tygodniu zjeżdżam na okolicznym stoku ze sztuczną dentix'ową nawierzchnią. Krótkim, bo ledwie 110-metrowym, ale z braku laku... Grunt, że jest gdzie polepszać umiejętności.

Narty to kupione używane na ebay'u Rossignol Zenith Brio (o których prawie nic w necie znaleźć nie mogę, wymiary 146, 112-69-95, r13), z wiązaniami Axium100. Buty z Decathlonu Head NextEdge 70.

Czekam na posezonowe obniżki i bardziej konkretne zakupy na kolejną zimę (a na zimę to już w ogóle czekam niecierpliwie ;) ).

Forum, jak widzę, z wieloma fajnymi wątkami i poradami. Sam, jako początkujący, to nic pewnie mądrzejszego nie wniosę, ale cieszę się, że tutaj trafiłem.

Tymczasem pozdrawiam serdecznie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie.

Powiem tylko że masz narty za krótkie o jakieś 20 centymetrów.

I podaj wzrost I wagę, gdybyś potrzebował pomocy z nartami.

Zdaję sobie z tego sprawę, ale narazie na takich mi się najpewniej i najprzyjemniej jeździ. Do tego mój okoliczny sztuczny stok jest dosyć wąski i sprzyja bardziej krótkim skrętom (jeżeli nie chce się kończyć jazdy po 3-4 sekundach jadąc od razu na krechę w dół ;) ).

Pewnie z polepszeniem umiejętności narty będę dobierał już bardziej do wzrostu i (nad)wagi ;)

Będę pamiętał by podpytywać. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :)

Widzę,że zapał masz spory,tak trzymaj! :applause:

Strasznie żałuję, że dopiero teraz poznałem uroki tego sportu :(

Chociaż ostatnio widziałem panią, która brała pierwszą w życiu lekcję a miała z pewnością 60+ lat :wink:

@marcinn, dzięki za linka, z pewnością się odezwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie żałuję, że dopiero teraz poznałem uroki tego sportu :(

Chociaż ostatnio widziałem panią, która brała pierwszą w życiu lekcję a miała z pewnością 60+ lat :wink:

@marcinn, dzięki za linka, z pewnością się odezwę :)

Nigdy nie jest za późno! :cheerful:

Za komuny,wtedy dzieciak, mogłem tylko pomarzyć o tym sporcie.Mimo,że góry mam na wyciągnięcie ręki.

Przyszły lepsze czasy,to sobie mogłem spełnić marzenia,choć też dość późno zaczynałem. :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...