Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Harrahov zakończenie sezonu 2015 (chyba)


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę świetna relacja

Dzięki za pozytywny odbiór tego foto-felietoniku. Moje ego na pewno zostało zaspokojone(ale naprawdę bardziej mnie to peszy niż cieszy-z natury jestem skromny)

Rzeczywiście, świetna. Gratuluję!

Widzę, że w ostatnim czasie kolega Marionen tak się reportersko rozwinął, że w przyszłym sezonie zakasuje dwa największe pióra (i aparaty) forum, czyli Marboru i Johnny'ego Narciarza! :smile:

Pozdrawiam Panowie!

Dzięki jak wyżej.

Nie czuję się na siłach ani nie mam takich aspiracji,żeby rywalizować z forumowymi gwiazdami. Do tego trzeba wytrwałości i systematyczności(a u mnie z tym krucho). Ale jako małe uzupełnienie to może spróbuję. Taki prawdziwy powód tych moich relacji to brak opisów gór po stronie południowo-zachodniej. Większość forumowiczów aktywnych na Skionline zajmuje się górami w cześci południowej i wschodniej oraz Słowacją. Dla mnie osobiście to super bo niestety tych rejonów nie znam. Dzięki temu mam jako takie rozeznanie co w waszych rejonach się narciarsko dzieje. Mam nadzieję, że dzięki WZF-om organoleptycznie będę mógł się przekonać jak nartować można poza terenami dolnośląskimi i czeskimi. Też mniemam, że znajdują się na forum osoby które nie znają gór dolnośląskich i czeskich a też by chcieli coś o tych terenach wiedzieć i to jakby moje takie zadanie sobie postawiłem. A na temat różnic w nartowaniu w Polsce, Czechach i Słowacji to osobny kiedyś wątek założymy-mam tu wiele przemyśleń i się z nimi podzielę.

Pozdrawiam forumowiczów!

PS W temacie fotorelacji to mam o wiele łatwiej niż większość. Bo ja mogę sobie hasać do woli po stokach. A z aparatem lata po okolicy Ania i wypatruje ciekawe miejsca i ujęcia. Potem w domowym ciepełku siedzę sobie przed laptopem przy herbatce i wypisuję parę zdań które mi ślina na język przyniesie i spijam śmietankę jako niby autor.

Większość kolegów i koleżanek robi to wszystko w pojedynkę a ja się wożę na Ani.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mniemam, że znajdują się na forum osoby które nie znają gór dolnośląskich i czeskich a też by chcieli coś o tych terenach wiedzieć i to jakby moje takie zadanie sobie postawiłem.

Jestem jedną z takich osób. Niestety, z Radomia trochę mi tam nie po drodze (zdecydowanie bliżej jest do Krynicy, Zakopanego czy Szczyrku), ale zachęcony takimi relacjami jak kolegi Marionena może kiedyś tam zawitam. Sporo dobrego czytałem zwłaszcza (także od czasu do czasu na forum) o Czarnej Górze, a stamtąd przecież jest tylko rzut beretem do Czech.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z Radomia daleko...

...ale z całą pewnością warto się wybrać w tamte rejony :happy: I z pewnością jeszcze tam zawitam.

Sam osobiście je testowałem jakiś czas temu, dla chętnych do przeczytania i obejrzenia relacja z tamtych regionów - link: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/16351-Czarno-G%C3%B3rskie-Igraszki/page2?highlight=masyw+%B6nie%BFnika

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z Radomia daleko...

...ale z całą pewnością warto się wybrać w tamte rejony :happy: I z pewnością jeszcze tam zawitam.

Sam osobiście je testowałem jakiś czas temu, dla chętnych do przeczytania i obejrzenia relacja z tamtych regionów - link: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/16351-Czarno-G%C3%B3rskie-Igraszki/page2?highlight=masyw+%B6nie%BFnika

Myślałem, że znam większość czeskich ośrodków narciarskich ale tu mnie zaskoczyłeś. Ponieważ często bywam w Ramzowej(nawet fajnie się tu kula). To z pewnością odwiedzę Paprsek o którym nawet nie słyszałem(co za wstyd!).

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cieszy mnie (Anię oczywiście też), że nagroda spodobała Tobie się. Byłeś jedynym chętnym na "puchar"(dla mnie to chyba dobrze). Wracając do podziękowań to jak zwykle mój udział był minimalny a w zasadzie to ja tylko zajrzałem do kieszeni. Cały projekt i kilkudniowe wykonanie to już robota tylko Ani(ależ ja Ją wykorzystuję - aż mi głupio jak to sobie uświadomię!). Niech ten "pucharek" dopinguje Ciebie do dalszego doskonalenia trudnej sztuki zjeżdżania na nartach!

Pozdrawiamy serdecznie!

Ania i Marionen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...