Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Justyna Kowalczyk wystartuje w barwach Norwegii!


Chris_M

Rekomendowane odpowiedzi

"Polska biegaczka narciarska już przygotowuje się do nowego sezonu. W felietonie na łamach "Gazety Wyborczej" ujawniła kilka planów na najbliższe miesiące. Największym zaskoczeniem jest fakt, że w maratonach będzie startować w barwach norweskiej drużyny. - Ja z Norwegami. Chichot losu, prawda? - pisze Kowalczyk.

Po słabszym poprzednim sezonie Justyna Kowalczyk szybko zaczęła pracę nad formę na kolejne starty. Najpierw jednak był krótki odpoczynek, a także rehabilitacja po operacji kolana. Na szczęście wszystko już wróciło do normy.

Mistrzyni olimpijska dopiero niedawno rozpoczęła treningi. Już jednak czuje się lepiej niż rok temu w lipcu.

- Zaczęłam trenować pierwszego maja i mimo iż kilka pierwszych dni było aż niesmacznie ciężkich, to teraz czuję się lepiej niż w połowie lipca w poprzednim roku. Czyli jestem prawie trzy miesiące treningowe do przodu - pisze Kowalczyk w felietonie na łamach "Gazety Wyborczej".

Sportsmenka z Kasiny Wielkiej w nowym sezonie często będzie startować w maratonach narciarskich. Tutaj pojawia się zaskoczenie, bo reprezentować będzie... drużynę norweską.

- Jak już wcześniej pisałam, zabieram się również poważnie za maratony narciarskie. Poważnie, bo z poważnymi ludźmi. W następnym sezonie w biegach długich będę startować w barwach norweskiej zawodowej drużyny. Jej szefami są doskonale znani w biegówkowym świecie bracia Aukland. Ja z Norwegami. Chichot losu, prawda?

Skąd taka decyzja u Kowalczyk? To spowodowane jest głównie problemami, które do tej pory nasza biegaczka napotykała ze strony Polskiego Związku Narciarstwa.

- Zdecydowałam się na norweski team, bo to gwarantuje profesjonalizm na najwyższym poziomie. Całe życie musieliśmy się wykłócać o prawie każdą rzecz. Ja bądź trener. Czy to w zaciszu gabinetów czy - gdy już wyjścia nie było - na forum publicznym. Każdą zwyczajną dla moich rywalek potrzebę musiałam tłumaczyć po dziesięć razy. Najczęściej otrzymywałam to, o co prosiłam, ale zbyt długo to trwało i zbyt wiele emocji kosztowało. Ja mogę być pierwszorzędną bałaganiarą, ale bylejakości i tumiwisizmu nienawidzę. No i kolana mam już za bardzo sterane, by ciągle przez kłody skakać - kończy biegaczka."

- http://sport.wp.pl/kat,1832,sort,14,title,Kowalczyk-zaskakuje-Bede-startowac-w-norweskich-barwach,wid,17527531,wiadomosc.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjny tytuł pochodzi chyba z portalu O2 :smile:.

Co to za sensacja? W barwach Norwegii to jest jej team, z którym zamierza startować. A cóż to nowego w sporcie? Żużlowcy z całego świata startują w teamach polskiej ligi, piłkarze, siatkarze i piernik wie jeszcze kto, tak samo. Że o drużynach kolarskich i teamach sportu samochodowego nie wspomnę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Sensacyjny tytuł pochodzi chyba z portalu O2 :smile:.

Co to za sensacja? W barwach Norwegii to jest jej team, z którym zamierza startować. A cóż to nowego w sporcie? Żużlowcy z całego świata startują w teamach polskiej ligi, piłkarze, siatkarze i piernik wie jeszcze kto, tak samo. Że o drużynach kolarskich i teamach sportu samochodowego nie wspomnę.

Za takie "sensacyjne tytuły" powinni wieszać.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjny tytuł pochodzi chyba z portalu O2 :smile:.

Co to za sensacja? W barwach Norwegii to jest jej team, z którym zamierza startować. A cóż to nowego w sporcie? Żużlowcy z całego świata startują w teamach polskiej ligi, piłkarze, siatkarze i piernik wie jeszcze kto, tak samo. Że o drużynach kolarskich i teamach sportu samochodowego nie wspomnę.

Ja na ten popieprzony tytuł trafiłem w wp.pl i chyba głupszego tekstu w tym roku nie słyszałem? Co za zryty beret miał autor tego tytuły?

Najgorsze jest to, że ktoś nie wejdzie w temat i pomyśli o Justynie, jakoby się sprzedała.

Autor powinien bulić grubą kasę za ten tytuł, to by się opamiętał może!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł rzeczywiście jak z brukowca.

Ale większą uwagę poświęciłbym temu:

Skąd taka decyzja u Kowalczyk? To spowodowane jest głównie problemami, które do tej pory nasza biegaczka napotykała ze strony Polskiego Związku Narciarstwa.

- Zdecydowałam się na norweski team, bo to gwarantuje profesjonalizm na najwyższym poziomie. Całe życie musieliśmy się wykłócać o prawie każdą rzecz. Ja bądź trener. Czy to w zaciszu gabinetów czy - gdy już wyjścia nie było - na forum publicznym. Każdą zwyczajną dla moich rywalek potrzebę musiałam tłumaczyć po dziesięć razy. Najczęściej otrzymywałam to, o co prosiłam, ale zbyt długo to trwało i zbyt wiele emocji kosztowało.

Szkoda słów!

Najlepsza polska biegaczka od lat (o ile nie w historii), wielokrotna medalistka olimpijska i mistrzyni świata i żeby coś wywalczyć (!) w PZN-ie musi o tym mówić na forum publicznym. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarzy jakoś nikt się nie czepia. A Kowalczyk już w Biegu Wazów startowała w barwach rosyjskiej drużyny. Swoją drogą, to istnieje jakaś polska drużyna?

BTW, a ten tytuł to przystoi jakiemuś f***owi, a nie poważnemu forum narciarskiemu. Zmieńcie "barwy Norwegii" na "drużynę norweską" i opadną emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, dziwi mnie cała ta awantura o tytuł wiadomości.

Tytuł skrótowo przedstawia treść wiadomości i nic ponadto! A jeśli ktoś zamiast przeczytać artykuł próbuje imaginować sobie jego zawartość i dochodzi do jakichś bulwersujących wniosków, to sam jest sobie winien i nie powinien za swoje wyobrażenia mieć pretensji do innych.

Najbardziej zaskoczony jestem tym, że na poważnym forum narciarskim nikt poza kolegą leitner nie zwrócił uwagi na słowa zawodniczki o jej problemach z Polskim Związkiem Narciarskim. Zamiast tego, wszyscy rzucili się wieszać psy na tytule wiadomości, tak jakby on był przyczyną tego, że Justyna postanowiła startować w barwach norweskiej drużyny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_M, pozwól że będę tu wyrazicielem opinii wszystkich forumowiczów. Tytuł nie jest trafny, ale nikt o ten tytuł nie ma do Ciebie jakichkolwiek pretensji, bo wiemy że to cytat. Nawet jak coś tam w naszych komentarzach mogło zabrzmieć jak jakiś prztyczek w Twoim kierunku, lub Ty to tak odebrałeś, to zapewniam Ciebie, że tak nie jest. Zwróciliśmy jedynie uwagę na częstą praktykę wszelakich szmatławców dotyczacą wymyślania "sensacyjnych" tytułów. Jakże często mamy do czynienia z tytułami typu "Tam żyje się najgorzej", "Oni zarabiają najwięcej..", "Tu puszcza się .....","On pracuje dla....". Po prostu szukanie na siłę sensacji. Szukanie przez kłamliwy tytuł aby zainteresować do odwiedzenia strony. To nas wkurza i stąd taka trochę nie na temat dyskusja. Pozdrawiam, głowa do góry!!!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chris_M, pozwól że będę tu wyrazicielem opinii wszystkich forumowiczów. Tytuł nie jest trafny, ale nikt o ten tytuł nie ma do Ciebie jakichkolwiek pretensji, bo wiemy że to cytat. Nawet jak coś tam w naszych komentarzach mogło zabrzmieć jak jakiś prztyczek w Twoim kierunku, lub Ty to tak odebrałeś, to zapewniam Ciebie, że tak nie jest. Zwróciliśmy jedynie uwagę na częstą praktykę wszelakich szmatławców dotyczacą wymyślania "sensacyjnych" tytułów. Jakże często mamy do czynienia z tytułami typu "Tam żyje się najgorzej", "Oni zarabiają najwięcej..", "Tu puszcza się .....","On pracuje dla....". Po prostu szukanie na siłę sensacji. Szukanie przez kłamliwy tytuł aby zainteresować do odwiedzenia strony. To nas wkurza i stąd taka trochę nie na temat dyskusja. Pozdrawiam, głowa do góry!!!

Dokładnie tak jak pisze Bumer. Problemy Pani Justyny były znane nie od dzisiaj więc nie są szerzej komentowane (przynajmniej przeze mnie) co nie zmienia fakty, że to skandal.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...