Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skitury - pora wreszcie zacząć!


Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłeś na Śnieżkę wzdłuż łańcuchów na nartach czy narty na plecach? Tak czy siak niezły debiut. Gratulacje :).

Ponieważ były to moje pierwsze skitury w życiu, to nie wyobrażałem sobie, żeby na Śnieżkę wejść inaczej niż na nartach. Do tego muszę przyznać, że było niezwykle przyjemnie. Skitury wydawały mi się dosyć trudne, dopóki ich nie spróbowałem. Trochę problemu miałem z przyzwyczajeniem się do nart w czasie zjazdu, ale tylko przez chwilę. Praca czeka mnie jeszcze nad techniką podchodzenia, zamiast szurać to bardziej człapię. Zaliczyłem dwie gleby; jedna na podchodzeniu przy łańcuchach (tak szybko narty ześliznęły się do tył, że wylądowałem na pysku) i druga na zjeździe na Liczyrzepie puściła mi krawędź na wewnętrznej. Zaraz puszczę niedokończony filmik z tej "wyprawy".

Pozdrawiam serdecznie.

PS Odpowiadając jednoznacznie - wchodziłem na Śnieżkę na nartach.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy filmik który zaczęła składać Ania, ale jakoś ciężko go skończyć. Muza nie ta (nie możemy się zdecydować na wspólny kompromis) Temat piosenki można podciągnąć pod moją nową miłość do skiturów, ale jednak to Lipa. Mamy jeszcze problem z niektórymi scenami i tempem ( ja trochę staję okoniem i też nie mam z Anią wypracowanego kompromisu). W tej chwili puszczam to co jest, a ostateczna wersja będzie inna.

https://www.youtube.com/audio?video_referrer=watch&v=pQPNQgD7N1g

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

video

Mario niestety muza zablokowała film na YT i nie można go obejrzeć :frown:: Trzeba muzę zmienić... bądź wgrać go na Vimeo.

"Ten film wideo zawiera treść od partnera WMG, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich".

PS. Wskazówka dla Ciebie: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/20037-Zabawy-kamerką-nasze-filmiki-pomysły.?p=238862&viewfull=1#post238862

Edytowane przez marboru
dodanie PS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Rozumiem, że skitury w Karkonoszach trzeba odłożyć do przyszłego sezonu zimowego!!!?

Gadałem z Tadeuszem - zjazd z Kopy - raczej słabiutko bo kamulce są na wierzchu, przy Euro - miodzio poniżej śnieg się już kończy. Podejściowo jest oczywiście zdecydowanie lepiej - zielony (ścieżka pod reglami) praktycznie spoko. Góra też spoko. Czyli połazić można ale zjazdy słabo (info sprzed dwóch dni)

Pozdro

Wiesiek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...