Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Beskid Sport Arena wiosną


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, marionen napisał:

Dżonka mega gwiazda i do tego uśmiechnięty Darek (jak zawsze). Realizacja wiadomo, Maciek the best.  

Dzięki!

Właśnie Darka chciałem trochę więcej wrzucić, bo pewnie gdyby był w pełni sił, na pewno bawiłby się do końca! ;)

3 godziny temu, Piotr_67 napisał:

No i to się fachowo nazywa "dawkowanie napięcia" - czyli prosto - najlepsze na koniec :D

Dzięki! :) Jeszcze parę scen bym wymienił, ale chyba każdy tak ma... ;) 

2 godziny temu, christof napisał:

Super! najbardziej gratuluje tego ze jak jeździliśmy w niedziele to już mówiłeś jaki masz pomysł i wiedziałeś ze film będzie fajny. Po czym go zrobiłeś i jest dokładnie taki jak mówiłeś:) super ze udało Ci się odszukać ta muzykę:)

Dzięki! Długo szukałem, ale kluczem okazało się właściwe hasło w wyszukiwarce. :) 

Szkoda, że nie mogłeś zostać, bo zabawa była na 102! B|

20 minut temu, Przemek napisał:

Wszystkie filmiki zajefajne:). Nie wiem Johnny czym się zajmujesz, ale jeżeli to nie ma nic wspólnego z filmowaniem, to minąłeś się z powołaniem;). Zrobiłeś BSA reklamę...za rok, jak powtórzą imprezę, będą tłumy:).

Żałuję, że moje plany "bycia" nie wypaliły...może za rok...

No niestety niczym z tym związanym, choć ostatnio złapałem ciekawą fuchę... ;) Ale nie napiszę (niektórzy już wiedzą), bo złamałbym regulamin... ;) 

Cóż, to tylko amatorskie filmiki. :$

Wpadaj za rok, bo na prawdę warto! Ja na pewno będę i nie tylko na tej imprezie! B|

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

PS. Zastanawiam się gdzie jeszcze można by pojeździć w letnim stroju... :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Przemek napisał:

Wszystkie filmiki zajefajne:). Nie wiem Johnny czym się zajmujesz, ale jeżeli to nie ma nic wspólnego z filmowaniem, to minąłeś się z powołaniem;). Zrobiłeś BSA reklamę...za rok, jak powtórzą imprezę, będą tłumy:).

 

Przemek a kto piwiedzial że Maciek nie ma etatu reportera :)

Tam trzymaj Johnny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...