Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Beskid Sport Arena wiosną


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak czytam relacje z BSA to mam nieodparte wrażenie o ukrytym "sponsoringu".
Ale może się mylę, biorąc pod uwagę, że nie jeździłem tam jeszcze i raczej się nie wybieram - ale zawsze - w relacjach niektórych osób - jest tam pięknie i super - mimo tego, że na zdjęciach czy filmach jest jakby inaczej.
Nawet przy tym filmiki mam wrażenie, że zbliżając się do newralgicznych punktów stoku następuje zmiana kadru - ale może to tylko moje odczucie ...


Trasa nr 2 - warunki były bardzo dobre. Nawet po godzinie 13 jak zjeżdżałem po prawej stronie (zaciemnionej) było równo i twardo.

Dolny odcinek trasy nr1 od tunelu, także warunki bardzo dobre, z tym że tutaj robiło się miękko.

Najgorzej wyglada odcinek od połączenia tras 1 i 2 do tunelu. Ratraki wyciągnęły kamienie i można nartom zrobić "ku ku". W tym miejscu trzeba uważać. Najlepiej jechać prawą stroną, która jest w cieniu. Ten odcinek juz długo nie wytrzyma.

Tyle w temacie warunków. Można sprawdzić samemu jeżeli są wątpliwości.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JC napisał:

 

Tak dobrze nie będzie. Środkowy odcinek trasy nie wytrzyma.

Po drugi, to już jest ekonomicznie nieopłacalne. Wczoraj jeździło kilkanaście osób.

Nie wiem jak to jest w Polsce. Co roku kończę sezon w Czechach (nie licząc Alp). Najczęściej jest to Harrachov, koniec kwietnia lub początek maja (maj to już kilka lat temu). Bywało, że jeździło nas tylko kilku, niektóre odcinki trasy chodziliśmy z buta. Wyciąg obsługa włączała cyklicznie jak byliśmy na dole. Generalnie póki jest śnieg kanapa w Harrachovie chodzi, niezależnie od ilości narciarzy . Ale oni widocznie ekonomicznie niedouczeni tłumoki są (na moje szczęście).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, marionen napisał:

Nie wiem jak to jest w Polsce. Co roku kończę sezon w Czechach (nie licząc Alp). Najczęściej jest to Harrachov, koniec kwietnia lub początek maja (maj to już kilka lat temu). Bywało, że jeździło nas tylko kilku, niektóre odcinki trasy chodziliśmy z buta. Wyciąg obsługa włączała cyklicznie jak byliśmy na dole. Generalnie póki jest śnieg kanapa w Harrachovie chodzi, niezależnie od ilości narciarzy . Ale oni widocznie ekonomicznie niedouczeni tłumoki są (na moje szczęście).

Idąc Twoim tokiem myślenia, to w Alpach też są "ekonomicznie niedouczeni tłumoki", bo zamykają ośrodki, a na trasach jeszcze jest śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, JC napisał:

Idąc Twoim tokiem myślenia, to w Alpach też są "ekonomicznie niedouczeni tłumoki", bo zamykają ośrodki, a na trasach jeszcze jest śnieg.

Naprawdę nie mam pojęcia o co biega. W Czechach to norma, sprawdziłem wielokrotnie. Mlade Buki 3 narciarzy na stoku, a wyciąg działa. Paseky to samo. Może ktoś im dokłada, gmina, jakieś ministerstwo, hotele, restauracje. Ja tam lubię w kwietniu jeździć bo są pustki na stokach i do tego karnety prawie za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Występ Johnnego, Twoja riposta bezbłędna. Brawo!

http://tvnmeteo.tvn24.pl/wideo/w-bikini-na-nartach,1,1,1610931.html

Dzięki Mariusz! :D 

Chyba trochę zaskoczyłem reportera... :D 

Dziś był upał! Co widać było w TVN... Sporo osób odważyło się jeździć nawet bez koszulki! :D Ja tez! Rewelacja!!!!!!!

Owszem - Dżonka była i też jeździła w krótkich spodenkach i praktycznie w samym staniku... :D 

Oboje mega zadowoleni! Ja jutro robię powtórkę, bo przegapić takie warunki to byłby mega grzech! Będzie ogień! 

Obecnie montuje filmik (będzie ich kilka). Sporo roboty przede mną... :D  

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

No to już jest tu... :) Powiem tylko, że Gopro Studio nie wydala przy takiej ilości scen, wycinek, przyspieszeń itp... 5 razy mi się wyłączał i od nowa ładował! Skończyłem robotę dziś o 3.30 rano... :D

Maciek warto zainwestować w swój program do obróbki filmów.

Ten na którym pracuje w Media Markcie kosztuje ok 200 zł.

Nazwa: MAGIX Video Delux 2014 plus. Polska wersja, jestem super zadowolony. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

No to już jest tu... :) Powiem tylko, że Gopro Studio nie wydala przy takiej ilości scen, wycinek, przyspieszeń itp... 5 razy mi się wyłączał i od nowa ładował! Skończyłem robotę dziś o 3.30 rano... :D

Ale warto było tyle czasu męczyć się! Film wyszedł znakomicie. Mógłbyś częściej takie montować. Oglądałem go już kilka razy i ciągle mi mało! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, marboru said:

Maciek warto zainwestować w swój program do obróbki filmów.

Ten na którym pracuje w Media Markcie kosztuje ok 200 zł.

Nazwa: MAGIX Video Delux 2014 plus. Polska wersja, jestem super zadowolony. 

A ja, że w moim markecie akurat tego programu nie było, to wziąłem CyberLink Power Director 15 Ultra. Podobny przedział cenowy. Też dużo lepiej niż na GoPro Studio mi się pracowało :)

A filmik miodzio. Micha się cieszy :)

Edytowane przez paolomario
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! Cieszę się, że się podobał. :) Niestety przez to, że wciąż się zwieszał program, nie wszystko jest tak jak chciałem. Włączając w to wszystkie sceny, które jeszcze chciałem zmienić, przyciąć itp. :)

2 godziny temu, marboru napisał:

Maciek warto zainwestować w swój program do obróbki filmów.

Chyba jutro po niego pojadę. :D 

Gopro Studio ma jeszcze tą wadę, że nie mogę dorzucić scen kręconych aparatem. Szkoda, bo Brakuje ujęć z zoomem. :) 

2 godziny temu, marionen napisał:

Oglądałem go już kilka razy i ciągle mi mało! 

Ja też :D 

2 godziny temu, kmarcin napisał:

a wariaty jesteście dobre :D

Zabawa była przednia! Już mnie serce ściska z żalu. Taki weekend prędko się nie powtórzy... ^_^

2 godziny temu, Aressi napisał:

I jak zwykle w mediach! :cool::cool::cool:

Ciekawe... Tyle stolików, a Pani z TVN podeszła akurat do mnie.. :D Później to już była formalność... B|

42 minuty temu, paolomario napisał:

ego programu nie było, to wziąłem CyberLink Power Director 15 Ultra

Zobaczymy co będzie u mnie, ale na pewno kupię! :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...