Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cortina czy Arabba?


magnusDux85

Rekomendowane odpowiedzi

tu i tu dobrze, Cortina jednak dalej, nigdy nie jechałem od tej strony ale wydaje mi sie że droga tez dośc kręta, Tofana warta odwiedzin jak najbardziej

 

ja wybrałbym jednak Arabbę

 

i nie jedź do Arabby tylko pod Marmolade do Malga Ciapella, lodowiec zobaczysz, fotke strzelisz a do Arabby niedaleko

ja bym jednak sugerował wycieczke przez Arabbe na Belvedere albo i pod Saslonga - troche inny klimacik niz Civetta, albo zostac w Arabbie i ujeżdzac tamtejsze trasy

możesz tez podejchac do Falcade , tam tez jest super, 

 

lokalizacja w Alleghe aż sie prosi zeby pojeździc po okolicy

 

jak tam mój ulubiony ośrodek dolomicki? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu i tu dobrze, Cortina jednak dalej, nigdy nie jechałem od tej strony ale wydaje mi sie że droga tez dośc kręta, Tofana warta odwiedzin jak najbardziej
 
ja wybrałbym jednak Arabbę
 
i nie jedź do Arabby tylko pod Marmolade do Malga Ciapella, lodowiec zobaczysz, fotke strzelisz a do Arabby niedaleko
ja bym jednak sugerował wycieczke przez Arabbe na Belvedere albo i pod Saslonga - troche inny klimacik niz Civetta, albo zostac w Arabbie i ujeżdzac tamtejsze trasy
możesz tez podejchac do Falcade , tam tez jest super, 
 
lokalizacja w Alleghe aż sie prosi zeby pojeździc po okolicy
 
jak tam mój ulubiony ośrodek dolomicki? 
 
 
Dzięki. Jedziemy jutro pod Marmilade. Civetta super mega przygotowane tras super trasy i mało ludzi. Najezdzilem się za wszelkie czasy!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, magnusDux85 napisał:

Dzięki jak wrócę będzie relacja z Civetty i Arabby.

W Civettcie i Cortinie będziemy w marcu :) 

W Arabbie byłem trzy razy i za każdym razem wracałem z bananem na twarzy. Cortina bardziej kameralna i klimatyczna dla mnie... Arabba to jednak część Sellarondy i pewnie będzie tłoczniej.

Dobrego wypoczynku...

A gdybyś chciał inaczej? To polecam Lagazoi, jak dla mnie najpiękniejsze miejsce w Dolomitach jakie widziałem :) 

Spójrz na relację:

Cz.1:

Cz.2:

Ja bym wybrał Lagazoi :) 

A gdybyś chciał obejrzeć Cortinę, to... proszę:

:):):) Ciekawe, czy zmienisz zdanie? :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Civettcie i Cortinie będziemy w marcu [emoji4] 
W Arabbie byłem trzy razy i za każdym razem wracałem z bananem na twarzy. Cortina bardziej kameralna i klimatyczna dla mnie... Arabba to jednak część Sellarondy i pewnie będzie tłoczniej.
Dobrego wypoczynku...
A gdybyś chciał inaczej? To polecam Lagazoi, jak dla mnie najpiękniejsze miejsce w Dolomitach jakie widziałem [emoji4] 
Spójrz na relację:
Cz.1:
[/url] Cz.2:
Ja bym wybrał Lagazoi [emoji4] 
A gdybyś chciał obejrzeć Cortinę, to... proszę:
[emoji4][emoji4][emoji4] Ciekawe, czy zmienisz zdanie? [emoji4] 
Jednak pojechaliśmy do Arabby zaczynając od Marmolady. Dużo ludzi trasy szybko rozjechane. Szerzej opiszę relacji.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Cortiny, to widze ze ludzie polecaja Tofane pod czym sie absolutnie podpisuje. Polecam jednak odwiedzic tez czesc Faloria, trafilem tam dopiero za 3cim razem, bo zawsze wybieralem Tofane, ale absolutnie nie pozalowalem. Super trasy, malo ludzi i perelka trasa olimpijska. Dawno zadna trasa nie zrobila na mnie takiego wrazenia. Oznaczona jako czarna, choc moim zdaniem blizej jej do czerwonej, spokojnie da rade pojechac cala na krawedzi. No i liczne kompresje, dawno mnie tak nie wgniatalo :D

Chociaz na minus dla Cortiny ja bym zaliczyl jednak troche wiekowe juz wyciagi, co przy Arabbie wyglada niestety blado.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...