Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
barney90

Hej wszystkim! :)

Recommended Posts

Hej, tutaj Bartosz :) Jestem fanem skoków i jazdy na nartach a sezon coraz bliżej, więc zamierzam korzystać z porad odnośnie sprzętów i będę na pewno zadawać tu swoje pytania odnośnie tego wątku :)
1786f6cc2382d98a779d63f74dfd9b01.jpg.d705fa3c2dec14e421e5e5d01b8fb980.jpg

• Like 3
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By moruniek
      Cześć,
      witam na forum i pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych.

• By szybkanarta
      Witam wszystkich forumowiczów
    • By Kropa
      Witam !

Mam na imię Damian, pochodzę z Suchej Beskidzkiej i chciałbym się z Wami przywitać
      Od dłuższego czasu przeglądam forum i nareszcie postanowiłem dołączyć do dyskusji. Do narciarstwa wróciłem dwa lata temu po prawie 7 martwych sezonach.
      Mój sezon w tym roku to niestety tylko styczeń, ale zamierzam go intensywnie wykorzystać. Planuję jeździć conajmniej raz-dwa razy w tygodniu, do tego 12 stycznia dwu dniowy wypad na Chopok i być może Tatrzańską Łomnicę  
      Planuję również zakup nart Head Supersharpe Rally 170cm, do tego buty z flexem 130 które pożyczę od znajomego.
      Nie wiem czy dobór takiej długości do moich 192cm i 80kg (postura gigantowego kijka  ) jest właściwy, ale o wiele więcej frajdy dają mi krótkie narty. Umiejętności oceniam na 7 w skali forumowej, jeżeli ktoś uważa to za zły wybór proszę uzasadnić. Na pewno wiem że nie wystarczy mi cierpliwości aby testować 177cm narty...
      Dziękuję, pozdrawiam ! 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...