Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

cześć;

Mam trzy kupony zniżkowe na karnety na Chopok. Cena karnetu z kodem z kuponu to 19€. Odstąpię na priv w kolejności zgłoszeń.

Pozdrawiam

Rafał

14 minut temu, Mikumu7 napisał:

Hej, czy kuponu sa nadal aktualne?

A przeczytałeś tytuł tego posta? 

Przypominam, jest 26 luty 2020.

Edited by marboru
  • Haha 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By moloo
      Ktoś na Chopok by się nie wybrał z BB w niedzielę ?
      Chętnie bym pojechał, ale samemu paliwo się nie kalkuluje - niedziela ma być najlepsza pogodowo - po opadzie.
    • By Kuba_W
      Drodzy,   trochę szalony temat, ale może akurat ktoś będzie zainteresowany.   Szukam dwóch osób, które mogłyby zastąpić mnie i moją żonę na wyjeździe na narty we włoskie Alpy w dniach 22-29.02. Nie damy rady się wybrać z powodów zdrowotnych, ale możemy podmienić uczestników. Lot z Okęcia w najbliższą sobotę i powrót z Turynu w sobotę 29.02. Organizator: Wygoda Travel.     Narty w Dolinie Aosty, nocleg, wyżywienie HB, maksymalne ubezpieczenie, transport i karnet zapewnione. Więcej szczegółów:    https://www.wygodatr...aosta/au-soleil     Płaciliśmy za całość 7300 zł, ale z uwagi na sytuację jesteśmy w stanie mocno zejść z ceną. Szczegóły na priv.     Pozdrawiam, Kuba  
    • By moloo
      Mam zarezerwowany nocleg w miejscowości Bobrowiec - koło Liptowski Mikulasz - dla dwóch osób.
      Niestety nie mam z kim jechać.
      Termin 29.02. - 01.03
      Cena 175 zł / pokój, z kuchnią i łazienką
      Można rozszerzyć nawet do 6 osób
      Ktoś chętny na wyjazd ? Możemy dołożyć osoby.
      Wyjazd z Bielska - Białej w sobotę wcześnie rano - przez Korbielów - mogę zabrać dwie osoby (w 3 będzie ciasno, nie mam boxa i narty muszą iść do środka).
    • By szplukasz
      Jadę na Chopok w ten weekend. Wyjazd z Bemowa około 2 w nocy w sobotę, powrót do Warszawy około 20 w niedziele. Ma być ładna pogoda. Jak ktoś chętny proszę o PW, albo kontakt telefoniczny 60zero356trzy55

Łukasz
    • By anula369
      Witajcie forumowicze😞 cały rok czekałam na Słowackie narty...w zeszłym roku piękne warunki kupa śniegu a tu teraz klapa! deszcz i deszcz....a cena skipass która miała być zależna od pogody 49€ 😕 większość tras dziś była nieczynna😞 może ktoś posiada nie wykorzystane kody rabatowe bo szczerze szkoda mi wydać 49€ za 2 godz.jazdy w deszczu..😢
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...