Narty - skionline.pl
Jump to content
Alpy

Livigno-8 marca-autokar-Kraków-pół ceny!!!

Recommended Posts

Odstąpię miejsce w pokoju dwuosobowym z wyżywieniem na imprezie Livigno- Trepalle-Hotel 2000- wyjazd 8 marca, organizowanej przez biuro podróży Olimp z Krakowa. Na stronie biura dokładny opis imprezy. Katalogowa cena 2180 pln, cena mojego odstępnego 50% tj. 1100 pln. Pozdrawiam zainteresowanych, a po szczegóły zapraszam do korespondencji prywatnej, gdzie odpowiem na wszystkie inne pytania. Jacek 52 lata. 

FA7E0895-F796-4EB2-B468-477C5E36A31A.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By bubis
      Witam,odstąpię rezerwację na apartament w Livigno w terminie 11.01-18.01.2020,niska cena 460 € ,lokalizacja blisko gondoli  Cassana,http://www.baitatoscana.it , pozdrawiam Robert 
    • By Hextor
      Witam, kiedyś podobno w Krakowie był wyciąg narciarski koło kopca, niestety został dawno zlikwidowany. Tak się zastanawiam, czy by nie zgłosić budowy nowego w Budżecie Obywatelskim. Teoretycznie jest tam około 120 m przewyższenia, wiec spokojnie wystarczy dla mniej zaawansowanych narciarzy, niestety klimat raczej nie sprzyja. Jak myślicie ile kosztowało by tam stworzenie wyciągu orczykowego, systemu naśnieżania oraz zakup ratraka? Pewnie trzeba by tez wyciąć pare drzew i wyrównać trasę. Jaki to może być koszt. W tym roku max kwota projektu to 2 miliony, jest szansa żeby się zmieścić w tym budżecie?
    • By lski@interia.pl
      Livigno na 3 dni-wyjazd w niedzielę wieczorem,jazda pn,wt,śr, w czwartek rano w domu-ktoś chętny?
    • By MaciejCz
      Wybieramy się z kolegą na Free Ski do Livigno w terminie 08-13.12.2018.
      Śpimy w hotelu Aster *** ze śniadanimi i skipasem za 540 € - 4 dni na nartach (5 nocy) - za dwóch!!!
      Wyjeżdżamy ze Słupcy i lecimy przez Poznań Berlin Monachium.
      Mamy dwa wygodne miejsca w samochodzie - oferta ze szczegółami na blablacarze.
      Mamy 31 i 32 lata. Szukamy albo towarzystwa narciarskiego albo chociaż udziału w kosztach transportu.
      Samochód jakim pojedziemy jest zależny od ilości osób - B-klasa, Passat, BWM 7
      Więcej info na maila czarny.slupca@gmail.com lub pod numerem telefonu 603854677
    • By a2da2m
      Witam mamy do wyboru z biura podróży Livigno i Passo Tonale na początku grudnia . Czy był ktoś w zeszłym roku w grudniu  ? jak warunki pogodowe ? raz byłem w Passo i mi sie podobało co do Livigno mam mieszane uczucia ale nigdy nie jeździłem . Co byście proponowali ? pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...