Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
pajelo

Dobór nart oraz butów

Recommended Posts

Po wielu latach używania sprzętu, przyszedł czas na jego wymianę. Proszę więc o porady co do wyboru nart

1. Płeć: M

2. Wiek 27

3. Waga 93 kg

4. Wzrost 187 cm

5. Na nartach jeżdżę od 19 sezonów (od 2000 roku). Rocznie jest to tygodniowy wyjazd plus kilka weekendów. W sumię myślę, że nie więcej niż 14 dni.

6. Moje umiejętności określam na mocne 7, w kierunku 8.

7. Moje aktualne buty to Atomic B Tech B 70 - z kolekcji 06/07. Kupowane jeszcze jak byłem dzieckiem.

8. Aktualnie jeżdżę na Rossignolach Radical R8X Oversize - z kolekcji 06/07

9. Preferuję jazdę raczej długimi skrętami po przygotowanych stokach. Wiadmo jednak jak w Polsce (jeżdzę w zasadzie tylko w kraju) stoki wyglądają w godzinach popułdniowych lub wieczornych. Chciałbym więc aby narty radziły sobie względnie dobrze na wyjeżdżonym i zmuldzonym stoku.

10. Nie mam upatrzonego modelu. Myślałem o pozostaniu na Rossignolach, gdyż przyjemnie mi się jeździ na obecnych, ale jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje

11. Mój budżet na narty oraz buty to myślę, że w okolicach 3000 złotych.

Buty dowolne flex 110 w górę. Kup sobie Rossignol master ok 185cm, a braki w jakości śniegu nadrobisz swoimi umiejętnościami.

Stare narty zostaw sobie na naprawdę kijowe warunki.

On 11.03.2019 at 09:13, Kubis said:

Buty dowolne flex 110 w górę. Kup sobie Rossignol master ok 185cm, a braki w jakości śniegu nadrobisz swoimi umiejętnościami.

Stare narty zostaw sobie na naprawdę kijowe warunki.

O który konkretnie model chodzi tych Rossignolów?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Artureeq
      Witam serdecznie, potrzebuje zakupić narty dla początkująco - średnio zaawansowanych narciarzy.
      Męskie - wzrost 174cm waga 84kg
      Damskie wzrost 178cm waga 67kg

Najlepiej coś nowego z wyprzedaży do 1000zł. Czy jesteście w stanie coś ciekawego polecić ?
    • By Kamil1991
      Witam mam pytanko czy znajdzie sie tu ktoś kto wyceni mi zabytkowe szwedzkie narty?? Dziękuje i pozdrawiam
    • By jaculus
      Mam pytanie do grona forumowiczow.
      Potrzebuje w warunkach domowych przygotowac kilka wkladek, podkladek w celu dopasowania butow narciarskich.
      Podkowy na kostke, L sharp na sciegno achillesa i inne. podkladki o grubosci 3mm
      Aha i jeszcze na jezyk ale tu inna grubosc mysle ze 5mm.
      Problem jest taki ze nie wiem co za material bedzie najlepszy, czy microguma, czy gabka kauczukowa czy moze jeszcże cos innego. Wazne aby byla mozliwosc zakupu online, np na Allegro. Jaki material bylby najbardziej odpowiedni na te podkladki?

• By JC
      Długo czekałem na taki wyjazd. Właśnie siedzę w samolocie do Monachium, skąd udaję się dalej do Zell am See - Kaprun w Austrii. W ciągu najbliższych kilku dni mam zaplanowane: narty, rowery, trekking i ... kilka innych atrakcji.
      Liczę na udany wyjazd, bo prognozy zapowiadają okno pogodowe, a na lodowcu jest ponad 4m śniegu plus 40cm świeżej dostawy.
      Zmienili samolot na większy, i siedzę dzisiaj jak panisko na trzech siedzeniach 😉

• By JC
      W poprzednim filmie wyratrakowałem stok Słotwiny Arena w Krynicy. Przyszedł czas, aby sprawdzić, co narobiłem :)! A, że  wyszło mi nawet nieźle, nie będę przecież sam na siebie narzekał, tylko podam wam garść informacji dotyczącej jazdy wieczornej.
      Dodam, że stok super zmroziło, choć temperatura nie była niska, więc jazda była przednia.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...