Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
keisyzrk

Narty w sierpniu na Tuxie

Recommended Posts

Wraz z kilkoma Forumowiczami staramy się odwlec w czasie zakończenie sezonu 2018/19 , były narty w czerwcu, lipcu, a teraz również w sierpniu. Dla tych, którzy zastanawiają się czy można dobrze poszusować latem... nam się udało, chociaż sierpniowe warunki są już wymagające, rano twardo, sztruks i trochę lodu, potem już tylko miękko i bardzo miękko.

6MwkShqkT%G57C93GnnOUw.jpg

AcZx5WZCRZ+I1VHhoC+6Gw.jpg

7r1d0iOlTk+DYXpnUWZZDQ.jpg

rk73MCkSSjSP%DVwMfP%0g.jpg

ynIu%FnAQ%OeUgkPJkLEPA.jpg

Qw7mqLFdRXS6SJ45GyCm0w.jpg

IbZQNGIfTB+wiQ9M6EEeuA.jpg

muJAcWHWSk6UMA7ck2PCzQ.jpg

W4eJbx5JQ426I3E81VFeUw.jpg

7bKjA8TcSzmhE%ZUyuDydA.jpg

• Like 9
  • Thanks 4

14 minut temu, keisyzrk napisał:

zakończenie sezonu 2018/19 ,

to nie zakończenie tylko początek sezonu 19/20

po takich upałach w lipcu i tak mieliście dobre warunki

• Like 1

4 minuty temu, Jeeb napisał:

to nie zakończenie tylko początek sezonu 19/20

No z tym mamy problem... 😂. Pewnie będziemy kompletowali ekipę na wrzesień, październik, czasami brakuje nam jednej, dwóch osób, więc jeśli ktoś byłby chętny... na priv (wyjazdy z dwoma pełnymi dniami na nartach, w październiku może więcej)

• Like 1

Tak jest! Jeździmy wyjazd w czwartek lub piątek w nocy z Gliwic, na nartach dwa pełne dni, jeden nocleg i po drugim dniu na nartach wylot do PL. Wracamy ok 1am. Koszt wyjazdu narty, spanie, przejazd, jedzenie / picie 600/700zł. Ostatnio Tux czyli 700. Jak narazie plan na ostatni weekend września 2 miejsca wolne. Jest szansa na jazdę po świeżym opadzie.

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By fzdunek
      1. Płeć - Mężczyzna 
      2. Wiek - 24
      3. Waga - 73kg
      4. Wzrost - 182cm
      5. Na nartach jeżdżę od 7 sezonów, ( 10dni w sezonie) 
      6. Moje umiejętności określam na 6-7
      7. Moje buty to - Salomon S/pro 90
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - nie mam swoich
      9. Preferuję styl jazdy - po przygotowanych stokach, czasem poza trasa. Lubię jeździć i krótkimi i długimi skrętami. Czerwone trasy
      10. Upatrzyłem sobie narty - atomic vantage 2019
      11. Mój budżet na narty to około max 800zl. 

jade pierwszy raz w alpy, stad chęć kupienia swoich desek. Za jakakolwiek podpowiedz będę bardzo wdzięczny  W zeszłym sezonie wypożyczałem w Szczyrku na stoku chyba volki, super się jeździło ale zdjęć modelu nie mam. 
    • By Arek1982
      Może ktoś ma skuteczny sposób. ?

• By Arek1982
      Szukam biura podróży które organizuje wyjazdy narciarskie dla singli .
    • By Macciej
      Witam, od dwóch lat jeżdżę na snowboardzie, byłem we wrześniu w Alpach (wyjazd firmowy) i strasznie spodobały mi się góry jakie tam widziałem. Chciałbym wrócić tam po nowym roku z deska i narzeczona. Jeździłem 5 lat na nartach i przesiadłem się na deskę, czy poradzę sobie na włoskich stokach jeżeli w miarę fajnie śmigam np. na Jaworzynie?? 
    • By Chrumcia
      Witajcie
      Jak już pisałam w innych wątkach niestety mój wyjazd w Dolomity nie wypalił ze względu na nagłą sytuację rodzinną, która skończyła się najgorszym scenariuszem....
      Wszystko było pod znakiem zapytania do ostatniego momentu, ciągle miałam nadzieję, że jakoś się uda, może wyjechać nawet dzisiaj, zawsze to tylko 1 dzień stracony, ale niestety nie znalazłam nikogo chętnego juz kto by ze mną pojechał, a sama nie byłam taka odważna jechać 1000 km i nie byłabym w stanie pokryć wszystkich kosztów...No cóż, Dolomity nie uciekną, na osłodę pojechałam dzisiaj do Kasiny.
      Chodził mi po głowie Złoty Groń, Tylicz czy Krynica, ale jednak do Kasiny mam najblizej. Wyjechałam dopiero koło 10.30 (wczesniej nie mogłam), i jazdę zaczęłam jakoś ok godziny później. Pogoda ładna, słońce, ciepło - aż za bardzo....Po drodze pokazywało mi między 7 a 9 stopni na plusie). Wiał też wiatr, który na miejscu mnie przestraszył....Wysiadłam z auta i byłam przerażona, że tak wieje. Na szczęście kanapa jest schowana między drzewami, trasa też więc aż tak tego nie było czuć, jedynie w dolnej części trasy.
      Kondycji zero więc po pierwszym zjeździe poczułam uda, ale tylko przez chwilę Pojeździłam kilka razy i poszłam coś zjeść  - naleśniki - 3 sztuki, zmęczyłam 2,5, jak dla mnie za duża porcja ale bardzo dobre, polecam
      Później jeszcze kilka zjazdów i zebrałam się do domu. Ludzi nie za dużo. Spodziewałam się więcej - niedziela, słoneczko, stok był trochę zjeżdżony, ale nie mocno, jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia, że rozpoczęłam sezon i że udało mi się trochę pojeździć, niestety samotnie, ale co poradzić. Zdjęć mi nie miał kto robić, wiec jest jedynie jakieś tam małe selfie, filmik próbowałam kręcić z kasku poraz pierwszy, bałam się żeby mi kamera nie spadła z kasku bo dzisiaj pierwszy raz ją przymocowałam, jak wiało i wjechałam na jakąś muldę to miałam wrażenie ze moze spaść...a jak się jeździ samemu to strach, że nie zauważę nawet kiedy spadła więc po 2 nagraniach schowałam ją do kieszeni bo co z resztą kręcić na jednej trasie.
      Filmik jest zrobiony, juz się zapisuje, później oczywiście trafi na YT i link tutaj
      Oprócz tego miałam plan zrobienia vloga....Pogadałam pogadałam ale niestety są straszne szumy...Spróbuję jakoś to potem skleić w całość, narazie zrobiłam zwykły prosty filmik przedstawiający trasę i tyle.....
      Jak będzie chwila to zmontuję i też tu wrzucę, chętnie posłucham słów krytyki, może będę próbować kręcić następne, może nie, zobaczymy, narazie zasiadam przed eurosport i czas na gigant.

Myślę czy gdzieś się jeszcze nie wybrać w tym tygodniu, ktoś coś poleci?
       Nie lubię jeździć w kółko po 1 trasie, ale na razie innej opcji nie ma...
      Myślę, czy nie spróbować wziąć wolnego 1-6 stycznia i wtedy wyskoczyć do Austrii - widzicie w tym jakiś sens? Podejrzewam, że będzie wszędzie pełno ludzi więc nie wiem....
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...