Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
keisyzrk

Narty w sierpniu na Tuxie

Recommended Posts

Wraz z kilkoma Forumowiczami staramy się odwlec w czasie zakończenie sezonu 2018/19 , były narty w czerwcu, lipcu, a teraz również w sierpniu. Dla tych, którzy zastanawiają się czy można dobrze poszusować latem... nam się udało, chociaż sierpniowe warunki są już wymagające, rano twardo, sztruks i trochę lodu, potem już tylko miękko i bardzo miękko.

6MwkShqkT%G57C93GnnOUw.jpg

AcZx5WZCRZ+I1VHhoC+6Gw.jpg

7r1d0iOlTk+DYXpnUWZZDQ.jpg

rk73MCkSSjSP%DVwMfP%0g.jpg

ynIu%FnAQ%OeUgkPJkLEPA.jpg

Qw7mqLFdRXS6SJ45GyCm0w.jpg

IbZQNGIfTB+wiQ9M6EEeuA.jpg

muJAcWHWSk6UMA7ck2PCzQ.jpg

W4eJbx5JQ426I3E81VFeUw.jpg

7bKjA8TcSzmhE%ZUyuDydA.jpg

• Like 9
  • Thanks 4

14 minut temu, keisyzrk napisał:

zakończenie sezonu 2018/19 ,

to nie zakończenie tylko początek sezonu 19/20

po takich upałach w lipcu i tak mieliście dobre warunki

• Like 1

4 minuty temu, Jeeb napisał:

to nie zakończenie tylko początek sezonu 19/20

No z tym mamy problem... 😂. Pewnie będziemy kompletowali ekipę na wrzesień, październik, czasami brakuje nam jednej, dwóch osób, więc jeśli ktoś byłby chętny... na priv (wyjazdy z dwoma pełnymi dniami na nartach, w październiku może więcej)

• Like 1

Tak jest! Jeździmy wyjazd w czwartek lub piątek w nocy z Gliwic, na nartach dwa pełne dni, jeden nocleg i po drugim dniu na nartach wylot do PL. Wracamy ok 1am. Koszt wyjazdu narty, spanie, przejazd, jedzenie / picie 600/700zł. Ostatnio Tux czyli 700. Jak narazie plan na ostatni weekend września 2 miejsca wolne. Jest szansa na jazdę po świeżym opadzie.

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By blej100
      Witam
      Jakie polecacie Narty dla mojego 14 letniego syna? Mierzy on 165 cm i waży 55kg. Syn potrafi jeździć nw. Uczy się jeszcze śmigu i równoległego długiego. Oczywiście jeździ równolegle.
    • By JC
      Tego jeszcze nie było. Wrzesień, a ja... otwieram sezon narciarski!!! ⛷🎿😃

• By WojtekM
      Słuchając nowych kilku nowych płyt (część podpisana, ale nie przez Adriana :p), które nabyłem drogą kupna, zacząłem  przeglądać dla dodatkowej rozrywki ofertę biur podróży (np. Wygoda) na drugą połowę października. Kilka ośrodków w Austrii powinno już wtedy działać. Tymczasem ofert zero. Czyżby zainteresowanie wczesnymi wyjazdami w formie zorganizowanej było nikłe? Albo biura boją się wpadki z warunkami? Tak sobie wpadłem na pomysł, że może gdzieś pojadę już za miesiąc z kawałkiem, ale chciałem na zasadzie wygodnej - wsiadam do autobusu z książką, jadę i czytam, na miejscu dają śniadanie i obiado-kolację ....
    • By JC
      Drodzy Forumowicze,
      Od kilku dni na stronie pojawiła się wyszukiwarka booking.com. Jest to efekt umowy jaką zawarłem z liderem rezerwacji online. Jeżeli będziecie planować rezerwację noclegów przy pomocy platformy booking.com, zachęcam do rozpoczęcia rezerwacji przez moją stronę. Wy, w łatwy sposób zarezerwujecie nocleg w dobrej cenie, a ja dzięki Wam, będę miał drobne wsparcie na rozwój skionline.pl.
      Z góry dziękuję!
      Jacek
    • By johnny_narciarz
      Pisałem kiedyś, że chcę wrócić na motocykl? No to wróciłem! Jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobiłem, to pojechałem na narty.  Taka zaległa relacja...  Kupiłem taką
      niepozorną turystyczną maszynę Honda CBF 600. Dostałem nawet gratis fajny kufer. Po 20 latach przerwy miałem wątpliwości, jak sobie poradzę, ale tego się nie zapomina! Kilka przejazdów i szybko przekonałem się, że to wyjątkowo przyjazna i łatwa w opanowaniu maszyna. Skoro tak, to pozostało pomyśleć, jak zainstalować narty. Prę gum z haczykami i po sprawie!

Po chwili walki udało się pewnie zainstalować narty, ale taki żagiel? Może być niebezpiecznie. Postanowiłem więc pojechać bocznymi drogami, nie przekraczając 80 km/h. Wyraźnie to był jakaś wartość graniczna. Powyżej moto było zbyt wrażliwe na podmuchy wiatru i nieprzewidywalne. Ale przy mniejszych prędkościach w pełni do opanowania. Tak dojechałem do BSA, gdzie miałem pośmigać w swój ulubiony sposób... Mały przepak, zmiana ekwipunku i na stok!

Kurtka, spodnie, buty i kask motocyklowy bez problemu zmieściły się w kufrze zamykanym na kluczyk. Dokumenty itp. zabrałem ze sobą. Pozostało ubrać buty i na stok! Pogoda cudowna, warunki idealne!

Śnieg znikał w oczach, bo temperatura osiągała 20 st w cieniu, ale wystarczyło białego nie tylko na ten dzień. Pojeździłem i się opaliłem, po czym przyszedł czas na powrót. Ponownie trzeba było ubrać zbroje motocyklową, przypiąć narty i do domciu.

Moto narty zaliczone!  
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...