Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

#vlog037 - Czołówki Ledlenser, kije skiturowe Gabel - SNOW EXPO 2019

Recommended Posts

Drugi vlog z targów SNOW EXPO 2019 w Warszawie. Tym razem zapraszam Was na stoisku firmy Ledlenser, niemieckiego producenta m.in. czołówek. 

Jacek Gizicki prezentuje dwie czołówki: 
- popularny model Ledlenser MH10 - https://sport-ledlenser.pl/produkt/ledlenser-mh10-window-box 
Model Ledlenser MH10 to najlżejsza latarka czołowa w swojej klasie jasności. Posiada bardzo silny, regulowany strumień światła o mocy 600 lumenów oraz jest wyposażona w czerwoną tylną lampkę, która sygnalizuje naszą pozycję. W zestawie z latarką znajdziemy również kolorowe filtry, do różnego zastosowania. Model MH10 to latarka idealna dla wszystkich, którzy na dworze szukają ekstremalności – myśliwych, wędkarzy, wędrowców, biegaczy, skitourowców i innych.

Latarka Ledlenser MH10 została wyróżniona nagrodą Design Award 2017 w prestiżowym konkursie wzornictwa przemysłowego Red Dot Award 2017. Narody są przyznawane produktom, które odznaczają się innowacyjnością oraz najwyższą jakością. To najważniejsze odznaczenia w dziedzinie projektowania na świecie.

- topowy, wielozadaniowy Ledlenser XEO 19r - https://sport-ledlenser.pl/produkt/ledlenser-xeo19r-black-softcase 
Ledlenser XEO19R – to najmocniejsza latarka czołowa w swojej klasie. Model został wyposażony w niezwykłą moc 2000 lumenów, 2 osobno skupiające światło reflektory AFS oraz technologię X-LENS Pro. Czołówka posiada innowacyjny system chłodzenia, a także automatyczną regulację światła. Jej zaletą jest również to, że w raz ze wzrostem prędkości, XEO 19R zwiększa moc świecenia – dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi chłodzenia. Zawarty w latarce akumulator zapewnia do 20 godzin pracy, przy okazji jest Power Bankiem do ładowania aparatu, czy telefonu. Latarka czołowa Ledlenser XEO 19R sprosta każdemu wyzwaniu i każdemu przeciwnikowi. Jej dwie diody LED można nie tylko osobno włączyć i ogniskować, dopasowują się one również automatycznie do jasności otoczenia. Latarka jest bardzo uniwersalna – można osobno używać każdej z dwóch diod, a także z latarki czołowej zrobić latarkę ręczną. Model godny polecenia o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

SNOW EXPO - http://www.snowexpo.pl 

W drugiej części filmu, Jacek przedstawia topowy model kija skiturowego firmy Gabel.

Fajne, ale pytanie nieco w temacie, czy do Kija zjazdowego Gabel, można gdziekolwiek w Polsce dokupić plastikowy element zatrzaskowy, który lubi się łamać?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By sleddogs
      Poproszę o pomoc i radę. 
      Mam już jedne narty Voelk Racetiger Speedwall GS i zastanawiam się nad drugą parą na miękki, rozjeżdżony lub po dużych opadach.
      Kiedyś na testach jeżdziłem na nartach które miały pod butem około 80mm i w takim śniegu jeżdziło się na nich bardzo fajnie.
      Czy większa szerokość pod butem pomaga w jeździe na Polskich trasach które raczej są rozjechane przez narciarzy po kilku godzinach od otwarcia wyciągu?  

• By gajowy01
      Ze względów losowych wypadły mi 2 osoby ze składu na najbliższy weekend. Cel to Ötztal, jw.
      Jadę z Krakowa, przez Śląsk, ale podłącza się ktoś z Lublina i Rzeszowa.
      Wyjazd dziś w piątek wieczorem, 4 dni na śniegu, powrót w nocy z wtorku na środę.
      Po ostatnich opadach zima jest wręcz fantastyczna, przy dobrym układzie to będzie ponad 100 km tras.
      Karnet 192 euro za 4 dni, więcej na priv, telefon - pomyślimy jak zrobić to najtaniej :)
      Zapraszam
    • By Arek1982
      Czy ktoś korzystał z ww. karnetu ? Na nim rodzice  mogą jeździć na zmianę.  

W jaki sposób można kupić taki karnet ? Cała rodzina ( tata , mama, dziecko) musi być obecna przy okienku,  podczas zakupu ? 

• By JC
      Na targach  SNOW EXPO można było zapoznać się z ofertą ośrodka narciarskiego 3 Zinnen Dolomity położonego w Południowym Tyrolu, w Północnych Włoszech. 
      Odwiedziłem stoisko, porozmawiałem z przedstawicielami ośrodka i postanowiłem Wam przekazać kilka informacji przed sezonem o tym, mało popularnym jeszcze w Polsce ośrodku.  

• By darekas
      Nie bardzo wiem co mam doradzić swojej znajomej jakie narty ma wybrać
      Problem polega na tym że znajoma cały czas ma problemy z nauka jazdy na nartach i nie robi żadnych postępów.
      Do tej pory uczyła się jazdy na starych nartach Atomic
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,05-06,atomic,b7-4-lady,1429.html
      Niestety cały czas jeździ tylko pługiem i mam problemy ze skrętami.
      Powstał pomysł ze może jakieś nowe konstrukcyjnie narty ułatwiłyby przełamanie tych problemów.
      Wzrost 175cm Waga 95kg 
      A wiec czy są jakieś narty które same skręcają

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...