Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Arek1982

Jak usunąć plamy z odzieży narciarskiej ?

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Drugi film z doliny Ahrntal. W jeden dzień odwiedziłem dwa ośrodki narciarskie. Pierwszy to Klausberg, o którym vlog jest już na kanale, drugi, to Speikboden. Podobny wielkością, ale inny w charakterze. Pogoda niestety nie dopisała, będzie powód wrócić tutaj ponownie :).

• By austin
      Dzień dobry,
      szukam dla dziewczyny zestawu narty +buty. Dziewczyna to ok 158cm /56kg. Ani zawodniczka sportowa , ani księżniczka z tipsami - sprawnie chodzi na 30km wycieczki po górach z plecakiem. Jeździ sprawnie, ale zachowawczo stylem klasycznym. Używa miękkich markowych butów Rossignol flex ok 50(Buty narciarskie Rossignol XENA X8) i podobnej klasy nart . 
      Chciałbym ,żeby zaczęła jeździć skrętem ciętym i jedzie na obóz narciarski. 
      Rozważam buty flex ok 80-85. Będzie dużo mierzenia , ale może macie jakieś typy ew coś co zdecydowanie odradzacie. Co sądzicie o takim flexie jako drugie narty dla dziewczyny j.w.?
      Dla mnie obowiązkowo  4 klamry + rzep
      te moim zdaniem odpadają ze względu na w/w https://fitanu.com/pl/damskie-buty-narciarskie-qst-access-r70-w-l40877400-salomon-889645993560?gclid=CjwKCAiA0svwBRBhEiwAHqKjFimpdmrc7FsawXvh2f66QoJ7kadHci1ys7AqbzgIyxpt7P9XXBDxIxoCzkYQAvD_BwE&fbclid=IwAR2McbKvMBtUrFckvUKefY7koU3dD4IXWXHce4OILwaBk8SsWKs_HA38isI
      ---
      Narty - tu już łatwiej. Rozważam z rdzeniem drewnianym o małym promieniu skrętu, ale zastanawiam się,żeby dziewczyny nie zamęczyć. Żeby była w stanie  docisnąć. Głównie przygotowane trasy+ polskie różne warunki.
      Typy nart:
      Rossignol Elite All  Turn - ok 156cm 
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,17-18,rossignol,hero-elite-all-turn,10047.html
      Narty FISCHER My Trinity 
      HEAD SUPER JOY-JOY 11
       ATOMIC CLOUD 9 NINE
      któreś roczniki są słabe/polecacie. Coś innego ? (mały promień skrętu)
      Moim zdaniem używane w dobrym stanie kupiłbym, ale z paniami to jest tak - lubie sklep xx, wolę nowe
      Pozdrawiam i dziękuję
      P.S. Mam szczególnie pozytywny  stosunek do użytkownika @Mitek  i gorąco polecam czytać, bo doradza trafnie, mądrze i pożytecznie. Pozdrawiam z tego samego miasta @Mitek.
      L

• By lski@interia.pl
      Właśnie wróciłem z Innsbrucka,gdzie odbywały się World Winter Master Games w różnych sportach zimowych,impreza dla starych ludzi,trzeba mieć minimum 30 lat.Wielka impreza,ponad 4 tys. uczestników,jest prawie wszystko,co na zimowej olimpiadzie-skoki,curling ,hokej itd.Odbywa sie to raz na 5 lat,równolegle z World Winter Youth Games.Byłem 10 lat temu w Słowenii w Kranskiej Górze na tej imprezie,której część alpejska była katastrofa organizacyjną,ze względu na warunki śniegowe i równoległy PŚ ,któremu poświęcono cała uwagę.Najciekawsze były zawody w zimowym pływaniu przez jezioro wśród kry.
      Tym razem miałem pewne obawy,bo organizatorzy w mailach uprzedzali nas profilaktycznie,że mają mało śniegu i przenoszą zawody na inną trasę,a potem,żebyśmy sie spodziewali innej organizacji,niż w typowych zawodach konkurencji zimowych.Widać,że chcieli się zabezpieczyć.
      Ale nie bądźmy malkontentami.Patscherkofel pod Innsbruckiem,pewnie nikt tam nie jeździł,bo po co,jak zaraz prawdziwe Alpy,a to ośrodek w samym mieście,z potencjałem tras Krynicy albo Szczyrku.Część tras nieczynnych,dla nas zaśnieżyli,a raczej zalodzili górę,która była jak na PŚ-po 300 zawodnikach nie było śladu na trasie.Ceremonia otwarcia jak na IO,nacje z tradycjami sportów zimowych,jak Tajlandia czy Mongolia  zostały wyposażone przez rodzime federacje w jednakowe stroje i inne utensylia,my wystąpiliśmy w strojach indywidualnych,komuś udało się znaleźć flagę polską,drzewca już nie,więc nieśliśmy nią na gałęzi urwanej z natury Innsbrucka,krzywej bardzo,co widać na zdjęciach.Widzowie przypatrywali się temu uważnie,pewnie dopatrywali się ukrytego przesłania.Ja bym je widział jako stan polskiego narciarstwa alpejskiego,ale okazało się,że to dla zmylenia przeciwnika,bo w pierwszy ,slalomowy dzień młodsi koledzy zdobyli złoty /Gajewski-Głodek/  i 3 brązowe /Kurek,Majcher,Sołtys/ medale.Później już nie było tak dobrze.W starszych kategoriach byłą mocniejsza konkurencja niż w młodszych,bo 2 pierwsze grupy masters-30-35 i 35-40 często jeżdżą jeszcze PE,PS czy FiSy,a wśród starszych grup  niejedno nazwisko z przeszłością mocno zawodniczą...
      Wreszcie się okazało,co mieli na myśli organizatorzy,pisząc,że będzie inaczej-w czwartek miał być supergigant,który przeniesiono na środę,potem zmieniono na 2 przejazdy giganta,potem na 1 przejazd giganta,co się okazało w ostatniej chwili,do której nikt nic nie wiedział...
      Ogólnie -pozytywnie,na zdjęciach lepiej niż na wynikach...

• By JC
      Kupiłeś nowe narty? Zastanawiasz się, czy są ostre, czy są posmarowane, czy oddać je do serwisu? Zabrałem swoje nowe narty i poszedłem do serwisu narciarskiego w Bielsku-Białej prowadzonego przez Marcina Szafrańskiego, aby uzyskać dla Was odpowiedzi na powyższe pytanie. Marcin opowie Wam, kiedy i dlaczego warto przynieść narty do serwisu. Jak często serwisować narty. Czym się różnią różne opcje serwisu i ile kosztuje dobre przygotowanie nart do jazdy.

• By JC
      5 ośrodek narciarski jaki odwiedziłem w trakcie mojego narciarskiego safari po Południowym Tyrolu, to leżący w dolinie Ahrntal - Klausberg. Licząca 33 km tras narciarskich stacja narciarska położona jest tuż przy granicy z Austrią

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...