Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

7 minut temu, Kubis napisał:

I 5% od tego za newsletter na pierwsze zakupy

I cena za te nowe narty jak marzenie :) Gdybym nie miał i.Titanów i jeszcze dwóch innych par nart, to już by były moje :) 

Odradzam. Po drugim sezonie użytkowania mam sprzeczne uczucia. Niby "fajne i dobrze jeżdżą" ale.... Najlepiej na sztruksie lub lekko miękkim śniegu. Na twardym trochę też ale na  lodzie lekko umykają czyli nie mam pełnej kontroli na krawędziach. Uważam wręcz że mają bardzo kiepskie krawędzie, bo po kilku godzinach w pokrowcu widać plamy rdzy, pewnie po kolejnym  roku już  po gwarancji,  pojawi się perforacja ;) Ślizgi miękkie jak masło,  po 4 dniach jazdy w Szczyrku tylko Duży Serwis. Za każdym razem na dole myślę tylko o "Nich" 

z troską, że tak szybko się uszutrowiły  :) :);)  Oczywiście jest to subiektywna opinia spowodowana raczej ekstremalnymi warunkami tej zimy chociaż nie tylko. 

Już miałem napisać, że dobrze że nie mam "takiego czucia" by pisać o nartach ale jak doczytałem do końca to trochę racji jest.

Sam jeżdże na Rally i nie przewiduje zmiany chodź zgadzam się z tymi opisami :

On 2/13/2020 at 9:34 PM, Akartman said:

na  lodzie lekko umykają czyli nie mam pełnej kontroli na krawędziach

po kilku godzinach w pokrowcu widać plamy rdzy

Ślizgi miękkie jak masło,  po 4 dniach jazdy w Szczyrku tylko Duży Serwis

• Thanks 1
28 minut temu, Sportego360 napisał:

Już miałem napisać, że dobrze że nie mam "takiego czucia" by pisać o nartach ale jak doczytałem do końca to trochę racji jest.

Sam jeżdże na Rally i nie przewiduje zmiany chodź zgadzam się z tymi opisami :

Też mam je w garażu. I uważam że dla tej narty kluczowy jest właściwy serwis. Fabrycznie są genialne, nie zapomnę jak latalem po lodzie na pełnej kontroli. Później przyszedł serwis w bardzo dobrym serwisie i narta zupełnie inna, nie trzymała już tak jak fabryka. Z kolejnym serwisem lepiej ale już nie to samo.

Ile bym dał aby móc je odesłać do fabrycznego ostrzenia....

Na szczęście rzadko jeżdżę na tych olówkach 😉 110 rulez.

Edited by przemo_narciarz

Poszedłem za ciosem - kurtka i spodnie z Rossi też, teraz jeszcze szukam butów :)

https://www.sklepmartes.pl/mezczyzna/44977-buty-narciarskie-hawx-prime-120-ae5019640-atomic.html#/pe-unisex/kolor-red_black/rozmiar-30_30_5

Może ktoś ma i się wypowie ? Mierzyłem, świetnie trzymają (mam wąską stopę), flex na moją wagę (90kg) w sam raz do mojej jazdy.

Edited by paypal

A ja korzystając z mega promocji w Ski Team kupiłem za 849zł Atomic Sport Club 110, one w moim rozmiarze mają szerokość 96mm https://skiteam.pl/buty-narciarskie-meskie/12917-buty-narciarskie-atomic-9740-redster-club-sport-110-m.html Też mam wąską, szczupłą stopę. Jak one super trzymają stopę, kostkę i łydkę i nic nie uciska punktowo. Zamówiłem też Lange RS 100 z 649zł, ale zwróciłem, bo jednak Atomici dużo lepiej leżały. @paypal te Atomici Hawx Prime są średniej szerokości. Na wąską stopę zdecydowanie lepsze będę Atomic Hawx Ultra.

Hej, wiem, także zdecydowałem się na SkiTeam i na Prime Ultra bo za 799zł grzech nie brać :)

Mam nawet mozliwośc za darmo dopasowania buta w najbliższym salonie - akurat nie było mojego rozmiaru i musiałem wysyłkowo.

34 minuty temu, paypal napisał:

Czekam już 7 dni i coś nie przychodzą 🤔

Mi ostatnio spodnie z Intersportu szły 8 dni, a gdybym podjechał do sklepu, to miałbym je w ciągu 15 minut ;) No ale box na minivanie to przekleństwo, bo do żadnej galerii handlowej nie mogę wjechać :( 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Kaja_Wwa
      Witajcie :) 
      jestem bliska zakupu butow Head Vector 90 W. Mam wysportowana umiesniona łydkę ale wąską stopę co niesie za sobą problem doboru butów. 
      Wlasnie sprzedalam Tecnica 95 LV, ponieważ zniszczyły mi urlop w zeszłym roku, po jednym dniu moje łydki były w mega opłakanym stanie- ledwo chodziłam. I teraz chcę tego uniknąć, mierzyłam juz milion par butów i póki co najwygodniejsze wydają się Heady Vector 90W i Salomon Quest Pro 80. 
      Skłaniam się ku tym Headom. Moje umiejętnosci w skali od 1-10 to 7/8. Ale jeżdże turystycznie tylko czasem lubię poszaleć ;) I chciałabym bez problemu wytrzymać w nich cały dzień i następnego dnia nie płakać 😂 
      Wielka prośba o opinię na temat tych Headów i ew. Jakies porady :D
      Wiele lat jezdziłam w kapciach jakimi są Rossignol Saphire :D 
      z góry dzięki :)
    • By szymon189
      Posiadam w domu narty HEAD C200 X-FRAME (Link do zdjęcia tutaj), na których już nie jeździłem z 4 lata (uszkodziły mi się buty z przodu - nie pamiętam modelu). Od tego czasu mało jeździłem, a gdy wyjeżdżałem to zawsze wypożyczałem narty. Będąc teraz na feriach moje dziecko nauczyło się jeździć na nartach i dziennie musiałem wypożyczać narty. Niestety nie zabrałem swoich nart. Gdy wróciłem to postanowiłem do nich dokupić same buty (przyszłościowo), a może na następną zimę zmienić narty bo obecnie sytuacja finansowa nie bardzo mi na to pozwala, a chciałbym go jeszcze kilka razy w tym roku zabrać na narty.
      Jakie buty najlepiej szukać?
      Poniżej pozostałe dane wg listy:
      1. Płeć - mężczyzna
      2. Wiek - 30
      3. Waga - 80
      4. Wzrost - 184
      5. Na nartach jeżdżę od 18 lat ( max. 7 dni w sezonie, ale od tego roku pewnie się to zwiększy)
      6. Moje umiejętności raczej 7
      7. Właśnie tutaj poszukuje butów. W wypożyczalniach nigdy nie miałem żadnego problemu z butami. Rozmiar 44.
      8. Moje HEAD C200 X-FRAME 6/163 Q35. Teraz jeździłem na feriach np. BLIZZARD X07 IQ 158 R13
      9. Preferuję styl jazdy: szybki i krótkie skręty, czasem wolniejsza jazda po całym stoku z dzieckiem. Nie jeżdżę poza trasami.
      11. Mój budżet na buty ok 200 zł. Ewentualnie gdyby ktoś zaproponował coś na przyszłość z nart to ok 600 zł.
    • By pawel.b4
      Witam wszystkich,
      Przymierzam się do zakupu nart z opisu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was użytkuje, bądź użytkował poprzednie modele z serii WorldCup Rebles i.sl.
      Czekam na wasze opinie i komentarze odnośnie nart, jak się sprawują, jakie wrażenia i czy warto je kupić.
      Na koniec dodam, że aktualnie posiadam ATOMIC ST11 (nie pamiętam z którego roku < 2010) które chce już wymienić na nowe.
      Pozdrawiam

• By Krzysiek_1
      Dzień dobry,
      Do sprzedania Narty HEAD X-Shape MTX długość 163 cm z wiązaniami Head PR11. Cena: 650 PLN.
      Narty kupione przeze mnie w 2014r. jako nowe w sklepie Ski Park w Warszawie, corocznie serwisowane w serwisie Sport Service ul. Ogrodowa w Warszawie. Narty w świetnym stanie, drobne zarysowania na grafice wynikające z użytkowania. Ślizg i krawędzie idealne. W sezonie 2018/2019 po serwisie użytkowane 3 dni na stoku.
      Sprzedaję z powodu zakupu SuperShape iRally.
      Cechy charakterystyczne:
      - Technologia Intelligence
      - Konstrukcja Sandwich Cap
      - Rdzeń drewniany
      - Rebel Camber
      - Dyfuzor (prekursor systemu KERS)
      - Ślizg UHM C, struktura
      - Płyta PowerRail
      Narty dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, określane przez Head jako "młodszy brat" Supershape Magnum.
      Dla zainteresowanych możliwość wysłania dodatkowych zdjęć. Odbiór Legionowo, Warszawa. Możliwość wysyłki za dodatkową opłatą.

• By San28
      Co sądzicie o tej narcie? Jest na rynku od ubiegłego sezonu - może ktoś miał okazję na niej jeździć?
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,19-20,head,v-shape-v8,12185.html
       Wprawdzie przymierzam się do supershape rally, wielokrotnie chwalonej na forum, ale w warszawskim Snow Shopie sprzedawca (instruktor PZN) bardzo polecał V8. Twierdził - najogólniej - że jest mniej sztywna, lżejsza (a więc łatwiejsza) i bardziej uniwersalna - również do jazdy poza trasą.
      Wiem, że muszę obie przetestować, ale chętnie poznam Wasze odczucia i sugestie. Czy jest stabilna, jak przechodzi ze skrętu w skręt, jak trzyma krawędź, jak się zachowuje na odsypach, itp?
      O sobie:
      wiek - 59 lat
      wzrost - 181 cm
      waga - 80 kg
      umiejętności - 6 (za ambicjami na 7 😉)
      Jeżdzę tylko na przygotowanych trasach.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...