Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupię Head Rally 170


Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam. Po drugim sezonie użytkowania mam sprzeczne uczucia. Niby "fajne i dobrze jeżdżą" ale.... Najlepiej na sztruksie lub lekko miękkim śniegu. Na twardym trochę też ale na  lodzie lekko umykają czyli nie mam pełnej kontroli na krawędziach. Uważam wręcz że mają bardzo kiepskie krawędzie, bo po kilku godzinach w pokrowcu widać plamy rdzy, pewnie po kolejnym  roku już  po gwarancji,  pojawi się perforacja ;) Ślizgi miękkie jak masło,  po 4 dniach jazdy w Szczyrku tylko Duży Serwis. Za każdym razem na dole myślę tylko o "Nich" 

z troską, że tak szybko się uszutrowiły  :) :);)  Oczywiście jest to subiektywna opinia spowodowana raczej ekstremalnymi warunkami tej zimy chociaż nie tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem napisać, że dobrze że nie mam "takiego czucia" by pisać o nartach ale jak doczytałem do końca to trochę racji jest.

Sam jeżdże na Rally i nie przewiduje zmiany chodź zgadzam się z tymi opisami :

On 2/13/2020 at 9:34 PM, Akartman said:

na  lodzie lekko umykają czyli nie mam pełnej kontroli na krawędziach

 

On 2/13/2020 at 9:34 PM, Akartman said:

po kilku godzinach w pokrowcu widać plamy rdzy

 

On 2/13/2020 at 9:34 PM, Akartman said:

Ślizgi miękkie jak masło,  po 4 dniach jazdy w Szczyrku tylko Duży Serwis

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sportego360 napisał:

Już miałem napisać, że dobrze że nie mam "takiego czucia" by pisać o nartach ale jak doczytałem do końca to trochę racji jest.

Sam jeżdże na Rally i nie przewiduje zmiany chodź zgadzam się z tymi opisami :

 

 

 

Też mam je w garażu. I uważam że dla tej narty kluczowy jest właściwy serwis. Fabrycznie są genialne, nie zapomnę jak latalem po lodzie na pełnej kontroli. Później przyszedł serwis w bardzo dobrym serwisie i narta zupełnie inna, nie trzymała już tak jak fabryka. Z kolejnym serwisem lepiej ale już nie to samo.

Ile bym dał aby móc je odesłać do fabrycznego ostrzenia....

Na szczęście rzadko jeżdżę na tych olówkach 😉 110 rulez.

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że każda narta z rockerem będzie gorzej trzymała na lodzie bo ma krótszą efektywną krawędź. Serwis to sprawa niezależna od typu narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem za ciosem - kurtka i spodnie z Rossi też, teraz jeszcze szukam butów :)

https://www.sklepmartes.pl/mezczyzna/44977-buty-narciarskie-hawx-prime-120-ae5019640-atomic.html#/pe-unisex/kolor-red_black/rozmiar-30_30_5

Może ktoś ma i się wypowie ? Mierzyłem, świetnie trzymają (mam wąską stopę), flex na moją wagę (90kg) w sam raz do mojej jazdy.

Edytowane przez paypal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja korzystając z mega promocji w Ski Team kupiłem za 849zł Atomic Sport Club 110, one w moim rozmiarze mają szerokość 96mm https://skiteam.pl/buty-narciarskie-meskie/12917-buty-narciarskie-atomic-9740-redster-club-sport-110-m.html Też mam wąską, szczupłą stopę. Jak one super trzymają stopę, kostkę i łydkę i nic nie uciska punktowo. Zamówiłem też Lange RS 100 z 649zł, ale zwróciłem, bo jednak Atomici dużo lepiej leżały. @paypal te Atomici Hawx Prime są średniej szerokości. Na wąską stopę zdecydowanie lepsze będę Atomic Hawx Ultra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, paypal napisał:

Czekam już 7 dni i coś nie przychodzą 🤔

Mi ostatnio spodnie z Intersportu szły 8 dni, a gdybym podjechał do sklepu, to miałbym je w ciągu 15 minut ;) No ale box na minivanie to przekleństwo, bo do żadnej galerii handlowej nie mogę wjechać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...