Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Witam, 

Na nartach jeżdzę dosyć dobrze, lecz zafascynowałem się freestylem. Komplet nart do zjeżdżania mam, ale chciałbym kupić jakieś freestylowe. Mam dosyć mocno ograniczony budżet i zależy mi żeby wyszła w miarę przystępna cena. Znalazłem narty Völkl Revolt 95, tylko nie wiem czy warto je kupować - to moje pierwsze pytanie. Drugie jest takie czy jeżeli mam buty Rossignol Alltrack 110, to czy będzie miała sens jazda w nich na freestyle (zaczynam narazie z tym przygodę, więc czy na start będą miały sens) i czy będą pasowały do podanych wyżej nart. (próbowałem czytać o tym na różnych forach i buty mają flex 110 więc to chyba na plus). I ostatnie pytanie jakie wiązania miały by sens (w miarę możliwości budżetowe) bo domyślam się, że takie zwykłe zjazdowe, z poprzedniego kompletu nie wystarczą. I jaki rozmiar nart przy wzroście 180 i wadze 60? 

Chciałbym na tych nartach nauczyć się skakania z hopek, i grindowania, ew czasem freeride po lesie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mario33
      Nie wiem jak opinia innych, ale ja mam wrażenie, że jakość i trwałość nart potrafi znacznie różnić się pomiędzy producentami. Wiem, banał i „oczywista oczywistość” ale wytłumaczę o co mi chodzi.
      Ogladam wiele używanych nart, chcąc kupić ciekawą parę. I na moje oko stan nart nie zawsze zależy od sposobu użytkowania, często stan jest pochodną jakości sprzętu. I ta różnica nie zależy bynajmniej od renomy producenta. Oglądam np wiele produktów Atomic i to jest zgroza jak często jest mocno ukruszony laminat na brzegach, przy czym np wiązania są wyraźnie mało używane. A jak patrzę na narty Stockli, Elan czy nawet Volkl to jest w miarę równe zużycie całości, ślizgi, laminat i wiązania są w podobnym stanie zużycia.
      Mam zwidy ?
    • By lski@interia.pl
      Właśnie opublikowano kalendarz Mistrzostw Polski Amatorów na najbliższy sezon,ciekawe,jak będzie z realizacją...http://www.wnp.pzn.pl/index.php
    • By Arek1982
      Czy ktoś w temacie powyżej, wie coś więcej ? Taki mejl dostałem dziś.
      "Zgodnie z nowymi przepisami osoby przybywające do Austrii z krajów UE/ EOG, Szwajcarii, Andory, Monako, San Marino, Watykanu i Stanów Zjednoczonych na ogół mogą wjechać bez ograniczeń, jeżeli: Stan/ obszar, z którego pochodzą, jest wymieniony w załączniku A
      Przy wjeździe mogą przedstawić  dowody, że w ciągu ostatnich 10 dni przebywali wyłącznie w Austrii lub w państwie, lub na terytorium wymienionym w załączniku A

Szczegółową listę krajów i zwolnień można znaleźć w załącznikach A i B.

Jeżeli pkt 1 i 2 nie znajdują zastosowania, należy przedstawić zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że dana osoba miała negatywny wynik testu COVID-19 (§ 2 i załącznik C lub D). Badanie nie może być wykonane wcześniej niż 72 godziny przed wejściem w życie rozporządzenia.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 rozporządzenia zasady nie mają zastosowania do podmiotów zajmujących się transportem towarów i osób.

Nowe przepisy będą obowiązywać do 31 marca 2021 r. 
      Opr. ZMPD/DTR/ACH
      Źródło: AISÖ, IRU Flash Info
      Grafika: Pixabay
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...