Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By KubaP
      Słyszałem o ograniczeniach w drodze do Szwajcarii. Podobno nie można przejechać przez Niemcy. Ktoś coś wie więcej?
    • By fanatyk
      Mam wolne miejsce w aucie na wyjazd w ten weekend do Scoul. Wspólny apartament około 35 CHF/noc, dojazd 500 zł, możemy zrobić 6-7 dni na nartach - 2-3 Scoul, 3-4 Samnaum. Ceny karnetów na stronach ośrodków. Jadę z córką 7 lat. Wyjazd z Wawy mogę zabrać kogoś po trasie przez dolny lub Górny Śląsk. Powrót 24.01 do domu. Tel 793 333 311
    • By Matthewinf
      Witam gdzie warto pojechać do Szwajcarii na narty?
      Na razie mam na oku 4 dni w Samnaun i 2 dni w Scuol.
      Czy warto tam jechać?
    • By Victor
      Jungfrau 🇨🇭
      Nie mam dużego rozeznania z racji zaczynającej przygody z ⛷o alpejskich ON ale mógłbym porównać z Tignes-Val d’isere w którym byłem w marcu tego roku. Tignes jest zdecydowanie rodzinnym,z masa szerokich prostych odcinków ,z miękkim puchem śnieżnym, dobry dla początkujących,oczywiście zdarzają się i petardy ale zdecydowanie rodzinny zreszta masa maluchów na trasach, a szwajcarski Jungfrau Ski region(Grindelwald-Wengem) zdecydowanie dla technicznych narciarzy, stromo,szybko,krętnie,masa wzniesień a za nimi petarda w dół a przede wszystkim beton totalny beton! Dzieci bardzo mało,jak są to już świetnie jeżdżący . O 15.20 miałem już dość !
      Tak to się dziś zaczęło .6.30 pobudka,śniadanko i około 7 rano taki widok z okna mnie przywitał w Swiss,bajka! Wodospad z prawej str.mistrzostwo.

O 8.37 miałem pociąg ze stacji Lauterbrunnen( w tej miejscowości się zatrzymałem, z racji solo wyjazdu,wiec nie potrzebowałem super wygód tylko miejsca poczciwego do spania. Tu znalazłem nocleg  za 4 nocy 159€) . Skipass kupiłem na peronie za 244 franie,transport wliczony w cenę .Jak widać nie za wielu w przedziale było na stacji początkowej,aczkolwiek na następnych wsiadało coraz więcej osób.

Przejażdżka w górę do stacji Kleine Scheidegg trwała około 45min z rewelacyjnymi widokami. Wow.

Około 9.20 zameldowałem się na gorze i się zaczęło ...
      Pierwszy zjazd trasa niebieska 22 do samego Grindelwald Terminal, czyli nowej kolejki Eiger Express wagoniki na 22 osoby które wjeżdżają na Jungfrau Top of Europe i boczna Grindelwald -Männlichen chyba 12 osobowa .

...od tego momentu aż do 15.20 ciągła petarda z mała przerwa na płyny i posiłek .

Na dziś mam serdecznie dość , chwila na odpoczynek a od jutra ruszam ponownie .
      Polecam dla technicznych czerwona15 
      pozdrawiam

• By arnoldd
      Ciężko było znaleźć miejsce na parkingu, 
      w gondoli i na stoku 🤣🤣🤣
      A ceny w hotelach oszalały (in minus 🤗🤗🤩tak). Na polskie stoki mnie narazie nie stać 🤔😁
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...