Narty - skionline.pl
Jump to content

brachol

Members
 • Posts

  432
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by brachol

 1. Ja na zjazdówki zakładam bieliznę termiczną o różnej grubości w zależności od warunków i na wierzch HS i uważam, że jest to lepsze rozwiązanie niż zwykłe spodnie narciarskie. Jak są grzane kanapy to można cieńsze kalesony założyć. Na skiturach za wiele nie chodziłem, jak na razie zakładałem SS i było ok, ale nie jeździłem na wyciągu.
 2. Z danych na money.pl wynika, że w ciągu roku cena TMR wzrosła o ponad 25%. Generalnie jak nic się nie zmieni to przy kupnie 40 akcji po 190 zł trzeba zainwestować 7600, dostaje się za to 12 wejść na wszystkie ośrodki czyli źle nie jest moim zdaniem. Trochę szkoda, że nie można tego podzielić dla żony i chcąc mieć po 6 dni trzeba kupić 2x25. Wie ktoś kiedy opublikują zasady na następny sezon?
 3. Podejście dobre, tylko zjazd słaby PS Z tego powodu moja wielka kariera skiturowa nie rozwinęła się za bardzo jak do tej pory, na stoku jeszcze muszę trochę poćwiczyć.
 4. Ale jednak najpierw przed skiturami trochę czasu trzeba spędzić na stoku w różnych warunkach i część osób właśnie to czyni (większość z nich pewnie nie opuści ON bo jakby się tak stało to ciężko wy było znaleźć piękne okoliczności przyrody bez tłumów)
 5. Musieliby admini z pozostałych forów zacząć nagrywać vlogi to może by się ruch zwiększył.
 6. Właśnie wyczytałem, że CzGóra będzie kręcić w najbliższy weekend Czarna Góra Resort | Całoroczny ośrodek górski w Strefie Czystego Powietrza (czarnagora.pl)
 7. Gdzieś poza Kasprowym można pojeździć w tygodniu w PL?
 8. Wygląda na to, że nie zdążył kupić przed wyjazdem i dlatego na butach z walizką cisnął.
 9. Szklarska tak jak i CzG w weekend kończą sezon.
 10. Z tym, że np. dzisiaj chodzi tylko Luxtorpeda i Efka. Ciekawe jak będzie w piątek.
 11. Harenda, Szymoszkowa, Suche, Witów - wszystko darmowe parkingi
 12. We Włoszech miejscowi sami się pilnują, niektórzy nie zdejmują masek nawet na zjazd, inne nacje (głównie Czesi i Polacy) mają większy luz. W kościele miejsca wyznaczone z dystansem, pilnują tego ludzie wyznaczeni, tylko rodziny mogą siedzieć razem w specjalnie opisanych ławkach. Generalnie nie odnosi się wrażenia, że dali już sobie spokój z covidem. Na stoku w Alpe Cermis nie sprawdzają GP natomiast w miasteczkach bez nie wpuszczają do knajp (przynajmniej do tych do których trafiliśmy).
 13. Jestem teraz w Predazzo. Codzienna aktywacja skipassów. Sprawdzanie GP przy rejestracji w apartamencie, w knajpach. W gondoli pilnują maseczek FFP2, w sklepach i knajpach to samo.
 14. MI w Tre Cime w połowie lutego kod QR ozdrowieńca połączyli na cały okres ważności skipasu przy zakupie w kasie i nic więcej nie musiałem aktywować.
 15. To już kolejny marzec gdzie są dobre warunki, dużo lepsze niż np. w styczniu. Generalnie w PL jest ok a ludzi w tygodniu mało.
 16. Śniegu na trasach widzę sporo. Za dwa tygodnie uderzam do Val di Fiemme i tam też będziemy jeździć, mam nadzieję nadal w dobrych warunkach.
 17. Taki kawał jechać, żeby poleżeć na leżaku.... Podziwiam.
 18. Też mam taką nadzieję, chociaż weekendy wszystkie zajęte, ale będę próbował w środku tygodnia gdzieś skoczyć.
 19. Jak na razie wygląda na to, że je mniej niż poprzednim razem.
 20. Dwa tygodnie temu w Tre Cime trasy codziennie były gładkie jak...., ale na trasy w Austrii znajomi też narzekali.
 21. @Capricorn A z jakiej okazji są te zawody? Na stronie nic o tym nie ma.
 22. To grubo, głównie zajęta trasa A z tego co widzę. Beton przygotują?
 23. Wszystko zależy od pogody. W zeszłym roku byłem z synem 18 marca i warunek był zacny. Lodowisko też mają na dole jakby co.
 24. Czyli w przyszłym tygodniu lepiej planować CG już będzie po feriach wszelakich.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...