Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

brachol

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    624
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez brachol

  1. Dzisiaj w Poznaniu diesel na mojej trasie od 6,90 - 7,14 zł
  2. Ja wczoraj przejeżdżałem przez miasteczko i na dole była temp. 5 stopni na plusie stąd pewnie muldy, ogólnie wyglądało to całkiem fajnie, sporo mostów nad drogą.
  3. Skiturowcy twierdzą, że można zjechać do Kuźnic nartostradą.
  4. Witam, mam do sprzedania 2 karnety na 7 godzin w ośrodku Czarna Góra Resort, karnety kupione w Black Friday w formie kodu do automatu. Sprzedaję bo już raczej nie wykorzystam w tym sezonie. Cena 110 zł za sztukę. pozdrawiam
  5. brachol

    Czarna Góra - czy warto?

    Taniej nie znajdziesz w tym rejonie i warto zaznaczyć, że to są ceny z rabatem. Czechy są droższe.
  6. brachol

    Rowerowe eskapady - relacje

    Łatwiej upilnować samochód, niż rowerzystę, czy też piechura, który będzie chciał zrobić jakąś dywersję... Te tereny kulinarnie raczej jak Turcja, czy bardziej jak Grecja? pozdro
  7. Podnieśli ceny to jest kasa na śnieżenie 😉, a i Polaków powinno być więcej, bo dojazd szybszy.
  8. Marek, raczej nie wymieniają tylko kupili dodatkowe. Nowoczesne technologie dla jeszcze lepszych warunków | Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
  9. Gdzieś czytałem, że na ten sezon mają dodatkowo chyba z 25 armatek kupionych... będzie biało
  10. brachol

    Czarna Góra - czy warto?

    Co się śmiejesz. Walczył jak tygrys przez cały wyjazd.
  11. Jak pojedzie w butach i kasku to mniej zapłaci za transport. Jak w low coastach. pozdro
  12. Panie, bo to wysokie góry są nie jakieś tam Rusiny, czy inne Kotelnice... pozdro
  13. Się jeszcze wbił przed samym wyjazdem. pozdro
  14. Cześć Na szczyt w Bormio Cima Bianca 3000 możesz się dostać, albo tym wagonikiem, albo najpierw krzesłem Bormio 2000 - Cimino, i potem krzesłem Valbella 3000, do którego trzeba trochę zjechać. pozdro
  15. Kiedyś jak byłem na skiturach na Kasprowym to na szczycie jeden gość pożyczył ode mnie na chwilę narty do zdjęcia właśnie, ubrany był w jakieś jeansy i zwykłą kurtkę, wjechał na górę kolejką i tak też zjechał na dół. Twierdził, że będzie się mógł pochwalić znajomym, że jeździł na Kaspro. pozdro
  16. Może się okazać, że nawet narty nie będą potrzebne...
  17. Byłem na CG w ferie w poniedziałek, ludzi trochę było na stoku, ale mniej niż się spodziewałem (po wpisach na forum o niskiej frekwencji zdecydowaliśmy się jechać). Warunki trudne, bo wszędzie bardzo twardo, gdzieniegdzie lód i sporo osób, które słabo sobie z tym radziły (niektórzy nawet schodzili z nartami w ręce). Pod apartamentami samochodów sporo (ceny jak dla mnie to jakieś nieporozumienie), natomiast w Stroniu bez problemu można było znaleźć nocleg w normalnej cenie. Wyglądało to tak, że ci co mają kasę to przyjechali i nadal wypoczywają jak we wcześniejszych latach natomiast ci trochę biedniejsi zrezygnowali z wyjazdu (być może przyjechali na krócej) Biorąc pod uwagę całość wydatków to niewiele więcej wyda się w Alpach i to najczęściej tylko skipass jest droższy bo kwatery i jedzenie jest porównywalne.
  18. Cześć Może mała frekwencja wynika z pogody? Cały tydzień lampa minimum 15 stopni, nie każdy z zapartym tchem śledzi kamerki na stokach i czeka na weekend na nartach, tylko przy takiej pogodzie wsiada na rower, albo leży na leżaku. Byłem teraz kilka dni w Czechach i od rana do 11.30 to jeszcze trochę ludzi było na stokach potem to już pusto za to w knajpach pełno, leżaki zajęte. Jeżdżąc w takiej temperaturze też czułem się dziwnie jednak wolę, jak jest bardziej zimowo. pozdro
  19. Ja byłem w czwartek i piątek tylko po drugiej stronie, na trasach i ludzi było całkiem sporo (więcej było w czwartek) tak do 11.30 potem bardzo mało na stoku, za to sporo w knajpach. Warunki całkiem przyzwoite, czarna trasa twarda, pozostałe z odsypami miejscami grząsko. Do Medvedin nie chciałem jechać bo tam słońce za mocno operuje. Całkiem przyjemny ośrodek, blisko Poznania, byłem pierwszy raz. Za karnet dwudniowy płaciłem 2000 koron (więc aż a drogo nie było) Sobota-niedziela Jańskie + Pec, w sobotę to jeszcze trochę ludzi było, ale w niedzielę to już pusto. warunki mocno wiosenne, śniegu dużo. Też byłem pierwszy raz i myślę, że wrócę S3 po polskiej stronie robi robotę na dojeździe z Poznania. pozdro
  20. Śniegu dużo? Tydzień jeszcze pociągną? pozdro
  21. Czyli trafiły w dobre ręce. MIłego pozdro
  22. Właśnie miałem korzystać, ale żona wolała jechać do Czech. Niby w przyszłym tygodniu ma jeszcze wrócić zima, ale jak będzie się okaże.
  23. Drzwi mu się nie zamykają w helikopterze to potem nie jest łatwo się rozgrzać...
  24. Ja my byliśmy to nam Tadeo nie zapewnił takich atrakcji... miłego
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...