Narty - skionline.pl
Jump to content

pawelb91

Members
 • Content Count

  1,155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Everything posted by pawelb91

 1. https://krynica.naszemiasto.pl/jaworzyna-krynicka-gejzer-nie-trysnal-co-dalej/ar/c3-839516
 2. pawelb91

  Gopass...

  Przedłużyli do końca czerwca zakup po startowej cenie, pewnie przedłużą i dalej.
 3. Zapewne z takich powodów ---> 🤑🤑🤑💲💲💲 Pracownia na rzecz własnych korzyści.
 4. Może chcecie sobie przypomnieć słynne wykonanie hymnu sprzed 18 lat?
 5. A w połowie grudnia będzie znowu pod +20 st... 😡
 6. 3 Zinnen Dolomites Na sezon 2020/21 będzie nowa gondola 10 osobowa "Helmjet Sexten" (zastąpi dotychczasową 40 letnią). Gondola zostanie wybudowana przez firmę Leitner i będzie wyposażona w 58 wagoników "Premium Symphony". Stacja dolna będzie znajdować się na wysokości 1315 metrów, a stacja górna na wysokości 2044 metrów. https://www.neveitalia.it/ski/altapusteria/news/3-cime-dolomiti-nuova-cabinovia-helmjet-sexten
 7. pawelb91

  Gopass...

  Jeśli TMR byłby w porządku to przestawił by ofertę sezonówki dopiero na jesień, lub już teraz ale z długim terminem zakupu. Przesunęli o miesiąc ale nic im za bardzo to nie da.
 8. Widzę tam inny problem, nie uda się zachować 2 metrowego odstępu między narciarzami na trasie
 9. Sucha Dolina - Piwniczna Zdrój
 10. Fajne było też w tych satelitach ze śladem GPS że nie wszystkie były zorientowane geograficznie o co "zastrzeżenia" miał Mitek. Dana zagadka nie była oczywista do porównania w google maps. Dało to pole do domyślania się bądź też zabawę w kręceniu światem w google maps Akurat to lubię i trochę czasu tam spędzam w przeglądając różne rejony świata.
 11. @Sportego360 Dzięki za fajną i ciekawą zabawę. Zawsze to urozmaicenie niż same zagadki po zdjęciach. Formuła fajna. Liczę kiedyś na drugą edycję z jeszcze większą ilością dodatkowych zagadek do danego ośrodka. Tak jak @artkas pisze, szkoda że więcej osób nie wzięło udziału.
 12. @Krzysztof W. odpalił turbo prędkość na odpowiedzi finałowe Ja w obu zagadkach odpowiedzi wysłałem po 3 minutach.
 13. Jeśli bym się tam w dalszym ciągu kiedyś wybierał to z dojazdem zorganizowanym w drugiej połowie kwietnia na 6 dni jazdy.
 14. 14 kwietnia rok temu to się szykowałem na wyjazd kończący sezon - na Kasprowy
 15. Właśnie, tylko hala ma sens, do tego miałaby dużą frekwencję. W Polsce były już przynajmniej 3 pomysły z różnymi lokalizacjami. Wszytko się rozmyło.
 16. Były pogłoski że wyciąg C zastąpią krzesełkiem (już miał być na miniony sezon). Nie wiem czy coś w tym temacie się dzieje. Kilka lat temu kupili używane krzesełko ze Szwajcarii z ośrodka Crans Montana. Leżało składowane na parkingu jakiś czas. Później zniknęło. Ktoś może wie co się z nim stało?
 17. Wrzucam kilka zdjęć z mojego najpóźniejszego zakończenia sezonu - 6.05.2017.
 18. Chodziło mi o wycinkę na terenie miast, tam na pewno nie wzrasta ilość drzew.
 19. To nie problem, w Polsce jedyne co potrafią to właśnie wycinać. Oby tym razem było inaczej.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...