Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stacja narciarska Zarabie w Myślenicach


Mysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja narciarska Zarabie w Myślenicach

Na stronce www.zarabiesport.pl piszą, że po otwarciu w niedzielę zamknęli żeby dośnieżyć i otworzą znowu w środę. Warto byłoby wiedzieć jak tam jest, bo dobre miejsce na krótki wypad! Może ktoś tam był i napisze?

Pozdrowienia

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarabie w Myślenicach

No i w końcu się tam wybrałam wczoraj wieczorem. Bardzo konkretny kawałek góry - jakieś 900m, nachylenie podane jako 32%. Ludzi prawie nie było, śnieg dobry, czyli wszystko co do szczęścia potrzebne. I to w dodatku 30km od Krakowa. Otwarte do 22, czyli jak się chce jechać, zawsze się zdąży. Lekki stresik - droga dojazdowa. Jadę sobie w kierunku góry, a tu nagle zakaz wjazdu. Za mną jedzie jeszcze jakiś gość, a tu nigdzie stanąć nawet, żeby się zastanowić, bo wąsko. No to jadę dalej, nic się nie dzieje. W końcu trafiam w jakąś czarną dziurę, gdzie jest coś w rodzaju parkingu. Potem jeszcze tylko trochę błota na butach, i jazda!

Pozdrowienia

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Śnieżenie stoku w Myślenicach

Witojcie

5a4a167d4ab4e96fmed.jpg

850f874c2762ade6med.jpg

cc8883869e133d7bmed.jpg

4ae153efbc620c6amed.jpg

a0b8081cbd4dc1a3med.jpg

9a548b01e6e683e4med.jpg

45cd75decbadb9e8med.jpg

Zdjęcia ze stoku w Myślenicach śnieżenie jak widać idzie pełną parą :D Myślę że w najbliższych dniach otworzą stacje i pojeździmy sobie tam na nartach w końcu to zaledwie 30 km od Krakowa:D :D Może jutro dam drugą część fotorelacji bo wszystko nie chciało się zmieścić w jednym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ze stoku w Myślenicach śnieżenie jak widać idzie pełną parą :D Myślę że w najbliższych dniach otworzą stacje i pojeździmy sobie tam na nartach w końcu to zaledwie 30 km od Krakowa

Jeśli spadnie jakiś śnieg i mróz będzie trzymał to otworzą w najbliższy weekend. Jeśli póści mróz i dalej śniegu nie będzie to nie ma co liczyć na rychłe otwarcie. Do tej porz, tam było góra 10 cm naturalnego śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goya jak rok temu tam jeździłem to warunki były dobre a nawet bardzo dore. :) Oczywiście późno wieczorem na górnej części stoku robiły się muldy ale były znośne z samego rana i popołudniu warunki były świetne. Kilka zdjęć z zeszłorocznych warunków śniegowych:

c7c1965f13b5629d.jpg

36126785ic7.jpg

90907608bc7.jpg

Edytowane przez wesoły gościec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś zaliczony szybki wypad po pracy na wieczorną jazdę do Myślenic i wrażenia całkiem niezłe. Jazdę rozpoczeliśmy ok.18 i jak na tą godzinę stok wygladał jeszcze całkiem nieźle, znam kilka historii z tego stoku gdzie o tej porze cała jazda to walka z wszechobecnymi muldami. Dzisiaj naprawdę bardzo przyjemnie no może poza gęsto padającym śniegiem - warnuki śniegowe na stoku bardzo dobre! Jutro powtórka z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do muld na zarabiu to byłem tam ostatnio w środę po pracy... muldy były masakryczne.. szczególnie na samym dole stoku.. ale za to ludzi brak i można było pojeździć do woli...generalnie to świetna opcja by wyskoczyć z kraka po pracy na stok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w weekend tam beda narty k2 i blizzardy do testowania:D

Skąd masz takie informacje na stronce ośrodka nic o tym nie ma:confused: Jutro się tam wybieram może dam fotorelacje i zobaczę na warunki spróbuję sie wybrac na drugą trase pozjeżdżać sobie na dziko. Póki co jestem w Myślenicach i jest co najmniej 30cm śniegu i cały czas sypie.:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Obniżka cen w Myślenicach !!!

http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,cennik.php

SUPER PROMOCJA!

W MARCU WSZYSTKIE KARNETY W DNI ROBOCZE 30% TANIEJ!!!

SPRAWDź SZCZEGóŁY W CENNIKU! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nie ma ludzi brak kolejek warunki dobre :D:D Dzisiaj w nocy śnieżyli a teraz wspomagaja ich naturalny opad śniegu :eek::eek:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ede0ef5c8f43d531

ede0ef5c8f43d531med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczone kolejne odwiedziny stoku w Myślenicach. Nie spodziewałem się że przy końcu marca stok może być dobrze przygotowany, ostatnich odwilży zupełnie nie widać, tam zima na maxa!

Na stronie piszą, że warunki dobre i trochę się obawiałem jadąc - zaskoczenie totalne, było naprawdę super, spód dobrze wyratrakowany i zmrożony, przykryty kilkoma cm. świeżego puchu.

Życzyłbym sobie przez cały sezon takich warunków. Na palcach dwóch rąk można było policzyć ludzi na stoku, ogólnie rewelacja za 24,5zł /5h.jazdy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Aktywny wypoczynek

Nie chciałem zasmiecac forum wię co tym napiszę tutaj: :o

Wszystkich zapraszam do Myślenic w których bedzie Otwarcie Parku Linowego - Piątek 7 VIII g. 16.00

Jest to pierwszy taki obiekt w Małopolsce a piąty w Polsce !!!

W najbliższy piątek zapraszamy na otwarcie parku linowego na Zarabiu koło hali sportowo widowiskowej. Poza spacerem wśród drzew na wysokości 4 metrów inne atrakcje to zjazdy 100m tyrolką po linie i ścianka wspinaczkowa oraz jazda quadami po torze i samochodami terenowymi 4x4 off road, rozgrywki paintball, strzelnica sportowa, gra w bule / petanque, siatkówkę i inne.

* Pierwsze 55 osób wstęp wolny na park linowy

* Dojazd Zarabie ul. Zdrojowa za halą sportową.

http://www.park.myslenice.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

masakra

byłem na tym stoku w sobotę tydzień temu (akurat byłem w Krakowie i szukałem czegoś niedaleko)

warunki pogodowe zarombiste od 13.00 do 18.00 karnet 50PLN, zero kolejek do wyciągu... zero przysięgam.

pytanie: dlaczego?

odpowiedź:

mulda na muldzie, szachownica muld o wysokości do 0,5metra

przy takich warunkach śnieżnych i temperaturowych zmarnowałem dzień na stoku, męczarnia, walka o życie, a szkoda, taki fajny stok, takie możliwości i oszczędzają na ratraku - żywe lenistwo, mogłem sobie spokojnie pojechać gdzie indziej.

nie polecam, więcej tam nie pojadę, jeżeli nie potrafią zadbać o klienta w sobotę to nie mam pojęcia co tam się dzieje w tygodniu, naprawdę szkoda bo warunki geograficzne naprawdę świetne

nigdy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...