Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co Wy na to


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem list następującej treści:

Dlaczego ktoś na stronie http://www.skionline.pl/pogoda/?ids=&co=pogoda&kraj=Polska podaje kłamliwe informacje dotyczące temperatury i warunków narciarskich w wielu ośrodkach w Polsce?

Ja wiem ze najchętniej sami byście chcieli być na stokach lub przynajmniej nie czekać w kolejce do wyciągu ale takie kłamstwa są poniżej wszelkiej krytyki.

Nie pozdrawiam,

Lepszy Narciarz

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak! Od czasu do czasu dostaję tego typu listy :)

Oczywiście niepodpisane!

Tego typu ludzie często dodają swoje komentarze pod wiadomościami lub testami. Chyba do dzisiaj są pod którymś z testów komentarz w stylu - Tak zapłacili Wam, dostaliście za to kasę, albo zaprosili Was do hotelu i dali dobrze zjeść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skojarzyłem ten list z UFO sam nie wiem dlaczego,może dlatego bo taki znikąd i o niczym

dlatego chciałbym abyście to co napiszę odczytywali takim syntezatorowym elektronicznym spowolnionym glosem...zaa maało danyych:P

mógł chociaż ten ufol napisać o jakie ośrodki mu chodzi,czy bywa w jeden dzień we wszystkich naraz,a może choć w kilku

i co mu nie pasuje,za dużo czy za mało śniegu wg. dany ze skionlina

za ciepło czy za zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w treści listu jak dla mnie jest za mało danych.

po prostu taka ogólna pretensja do wszystkich i o wszystko:rolleyes:

do wargasa: myślę,że z moim ziomalem i na dodatek imiennikiem ten list a nawet jego styl nie ma nic wspólnego i nie przemawia tu przeze mnie tylko lokalny patriotyzm ale ogólnie spokój k....wa ma być:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba założyć osobny wątek na forum coś w stylu : "życie to komedia" i umieszczać takie wypowiedzi swego czasu SB podesłał mi kilka fajnych wypowiedzi zarówno obsługi jaki i inkasenta z białego krzyża płakałem ze śmiechu ...

pozdrowienia dla lepszego narciarza ... masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeehhhhhh, to nawet szkoda komentować, nie mniej jednak tacy ludzie są i z natury już tak mają że po prostu muszą się do czegoś przyczepić i komuś na złość zrobić.... ja się tylko zastanawiam jaki mają w tym cel? czy oni dzięki temu się czują dowartościowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś kierownik "Stacji narciarskiej" hahhahhhaha
haha dokładnie;) ale tak to juz jest z ludzmi:) W mojej pracy przewija sie podczas dniówki duzo ludzi z zawsze sie znajdzie jakis niezadowolony który nie moze robić tego co by chciał albo to co wszystkim pasuje i odpowiada to jemu nie:) ale nie ma co sie takimi osobami przejmowac i dalej robic swoje!

Pozdrawiam wszystkich "gorszych" narciarzy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się tu narazić komuś z forum, ale dwie tego typu osoby przeszły do opozycji.

Na "Psy"(chodzi o film) był taki tekst:
..... my tu jeszcze ku...... wrócimy razem z Olem
wczoraj właśnie jednego z tych...tych słyszałem w radiu i właśnie tak groził:eek: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityką to mi już zaśmierdziało w temacie " No to jeszcze na koniec"

jak to czytałem to jakbym sejm oglądał a raczej czytał stenogram.

A tutaj JC też z polityką to kojarzy

Ale ja też nie skumałem,że to o tych dwóch małych obrażalskich chodzi.

Myślałem o jakiejś opozycji na forum tylko nikt mi nie pasował:P do układu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale układy dwójkowe (blizniacze też) w Polsce to już przeszłość :D. A ten "lepszy narciarz" może pojechał na narty jak zobaczył pierwszy snieg i okazalo sie ze w 5 minut nie nasypało tyle żeby otworzyli przez niego wybraną górke :D to niezadowolony :)...

Ja zauważam na forum wiecej układów niż ten jeden podany przez Ciebie Jacku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody w sumie jestem ale nijak nie łapię o cóz chodzi ?. Dawno się nie logowałem więc i wątków róznych zapewne mi ucieklo a jeszcze nie rozwinąłem skrzydeł (na pewno nie kaczych bo tu jakby taka sugestia!). A propos pogody, każdy widzi jaka jest zaraz za oknem. To wiedza najpewniejsza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...