Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Miekkie nogi na starcie


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

malo startuje w zawodach ale jak juz staje na starcie to mam miekkie nogi, serce mi wali mlotem i wydaj mi sie ze polegne na pierwszej bramce :eek: ale jak juz wystartuje to wszystko sie jak gdyby uspokaja ...

... macie tez takie cos ?

W zawodach akurat narciarskich nie startowałem, ale z młodości pamiętam, że trema przed startem jest. To tak jak z aktorem przed wyjściem na scenę, każdy ma tremę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miękkie nogi na starcie no to po prostu stres jest a nie :P kazdy sie stresuje bo kazdy chce wypaśc jak najlepiej przeciez to normalne, tylko z czasem jak masz tych zawodów w nogach setki ten stres jest troche mniejszy, myslicie ze malysz sie nie stresuje? nie ma opcji stres jest zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jest tak, że im więcej mam startów za sobą tym mniej sie denerwuje. Jednak nerwy są zawsze:D Polecam posłuchać dobrej muzyki na mp3 przed startem:D

Ja robie tak samo ;) muzyczka zabawa sporo rozmawiam itd ale stres i tak jest duży zaczyna sie on w momencie gdy jest komenda nr (mój) szykuje sie do startu a najgorzej jest jak ktos kto jedzie przedemną sie wysypie ;) wszystko konczy sie w mniejscu którego sie boje na trasie (jesli takie występuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Ja robie tak samo ;) muzyczka zabawa sporo rozmawiam itd ale stres i tak jest duży zaczyna sie on w momencie gdy jest komenda nr (mój) szykuje sie do startu a najgorzej jest jak ktos kto jedzie przedemną sie wysypie ;) wszystko konczy sie w mniejscu którego sie boje na trasie (jesli takie występuje)

No ja też tak mam często, ale ostatnio zauważyłem że dzieje się tak, bo chce za wszelką cenę mieć jak najlepszy czas i sie czasem spalam. Ale mam nową metodę - traktowanie tego wszystkiego na luzie. Myśle sobie "wyjdzie jak wyjdzie" i nie skupiam sie na tym co będzie po przejeździe najwyżej na tym co w trakcie, ale grunt to nie myślec za dużo:D I to skutkuje lepszymi czasami przynajmniej u mnie;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej mam zawsze w 1 zawodach sezonu to jest najgorsze ja też tak próbuje tylko wojtuś jak byś zobaczył trase giganta którego mielismy jechać to zaczął byś sie zastanawiać czy nie leciec do busa na dół po slalomki a ja sztachety 180 cm :D i "ogjeń" a co do tego że najgorzej jest w pierwszych zawodach to tak wykminiłem i wyniki to potwierdzają w moim wypadku ale jak już pisałem muzyka jest najlepsza na to :) i wcale nie jak niektórzy robią - nie rozmawiać z nikim tylko wręcz przeciwnie staram sie gadać z kim sie da :D najlepsze są dyskusje ze startowym xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...