Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomity kiedy ?


jesku

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie - starzy bywalcy:D

Mam zabukowany wyjazd na 28 marca.

Czy Waszym zdaniem jest szansa że jeszcze bedzie snieg w Dolomitach ( zima jest cienka jak widac), czy moze przyśpeiszyć wyjazd ? Koledzy którzy właśnie wrócili z Madonny twierdzą że jest mało śniegu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo

Z tego wynika że przy tych warunkach pogodowych będzie podobnie lub gorzej.

zdjęcia bardzo fajne, dzięki

Pozdrówka

Jurek

Nie,nie i jeszcze raz nie, niezgadzam się niemożna powiedzieć czy będzie gorzej bo nie wiadomo jak będzie, jaszcze raz podkreślę napewno nic bym nie bukował na ten termin tylko czekał niemal do ostatniej chwili, jeszcze nigdy nie miałem nic klepnięte wcześniej niż kilka dni przed wyjazdem a nawet wyjazd, a w samochodzie dopiero narada gdzie lądujemy:)

Chyba że musisz pojechać autokarem:eek: :eek: to wtedy tak się nie da:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zawsze jest tak że kiedy Jacek pojedzie w Alpy to przetacza się tam jakaś extrema śnieżna bez względu na porę roku:) .

No nie zaprzeczę. Teraz byłem na ispo i ... jak jechałem z Monachium do Kitzbuehel to zaczęło padać i przez noc nasypało 30 cm świeżego śniegu, a potem przez dwa dni słoneczko.

....pozdrawiam

A wracając do sedna to byłem w zeszłym roku w Dolomitach na przełomie marca i kwietnia. Zima była jak w książkach piszą! Śnieg, lekki mróz, a potem słoneczko i błękitne włoskie niebo! Narciarsko bosko!

... ale może mam szczęście

... bo jak jechałem do Livignio to ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy którzy właśnie wrócili z Madonny twierdzą że jest mało śniegu

Madonna jest jednym z najbardziej na południe położonych ośrodków w włoskich dolomitach. Stąd o śnieg tam najtrudniej. Nie znaczy to jednak że go zabraknie.

W zeszłym roku przez trzy zimowe miesiące obserwowałem pogodę w tej okolicy.

Zima jaka było to wiemy, ale od czasu do czasu padało w Austrii, opady sięgały do okolic Sellaronda, a w Madonnie nic. Mimo to kiedy byłem tam na koniec lutego, śniegu na trasach nie brakowało. To samo miał SB dwa tygodnie później.

Tak więc bez obaw, choć jak radzi SB lepiej z rezerwacją poczekać i ewentualnie potem wybrać ośrodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wkońcu to vall di sole tam na dole chopy orają a na gorze państwo na nartach jeździ:D, także o śnieg jak to greg powiedzial naprawde nie ma sie co bać bo jego akurat w tamtym miejscu nie zabraknie:), ale głupie uczucie możesz mieć wjeżdzając w doline gdzie jest zielono wszędzie, a odziwo na trasach bielutko:)

życze miłego szusowania bo MdC to chyba jedno z lepszych miejsc gdzie byłemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo

Wybieram sie samochodem a rezerwacja pobytu wydaje sie najlepszym rozwiązaniem. Dziękuje Wam wszystkim za uwagi. Wnioskuję z tego że nie ma co się obawiać w tym terminie o warunki sniegowe. Zawsze mogę dojechac w inne miejsce. Wyjazd styczniowo/lutowy spalił na panewce, stad moje obawy (oczywiście również brak doświadczenia z tego rejonu) a bardzo ciągnie wilka do lasu. Musi tam być rzeczywiscie pięknie.

Pozdrawiam ciepło

Jurek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...