Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Strajk na wyciągach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie tak, możliwe że jeżdżący tam bogacze byli chamscy i traktowali ich z góry więc się zbuntowały chłopaki :P

Myślę też nad wersją że zabroniono im podrywać narciarki :D i muszą siedzieć za szybą i gapić na monotonnie krążące kanapy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło nie tylko o zarobki, ale i redukcję zatrudnienia w okresie letnim. We Francji wiekszość obsługi jest zatrudniona na papierze latem to takie zagranie, aby nie organizować bardzo dużych procesów rekrutacji jesienią, gdyż jest to pracochłonne i kasochłonne. W samej Sabaudii przy obsłudze wyciągów pracuje kilkanaście tysięcy ludzi, gdyż znajduje się tam kilka największych ośrodków narciarkich na świecie. Walka o pracownika jest duża, więc ludzie się buntują. Już kilka lat temu były większe lub mniejsze protesty za każdym razem gdy chciano wprowadzać karty zbliżeniowe. Francja miała zawsze bardzo nowoczesną infrastrukturę z bardzo drogimi wyciągami....., a na dole stało dwie osoby i sprawdzało karnety "organoleptycznie". W końcu to zostało przez kilka lat przeforsowane, ale było to bardzo trudne i wymagało długich konsultacji ze związkami zawodowymy, a są one tam bardzo silne. Teraz chcą im zabrać grosz jaki mają pewny latem i z tego co się orjentuje to nic z tego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

francuzy to zawsze były nieroby i nie ma co tu ukrywać, pracuja najmniej h w europie i teraz jest problem z tym ze jak bd chcieli odejsc na emerytury to nie bd co im dac, po 2 gospodarka zaczela im szwankować bo za mało pracują i nie wyrabiają "normy" ale to juz jest ich problem, oni maja w naturze zjeść croissanta wypic kawe isc do biura na 4h wrócić zjeśc obiad i sie opier***, to niech sie dalej opier** zobaczymy jak ta FRancja będzie za 10 lat wyglądała jak dalej będą pracowac po 4h.....pracowitosci mogli by sie od polakow uczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaaa... we Francji co prawda nie byłam ale obsługa wyciągów we Włoszech w porównaniu chociażby do obsługi w Austrii jest cudowna: piękni opaleni Włosi, mówiący dźwięcznym głosem "ciao!", z uśmiechem na ustach, ładnie ubrani... :rolleyes: A w Austrii - siedzi gruby, rudy cieć z petem w zębach w podartym swetrze koloru zgniła-zieleń i odpowiada twardym głosem "morgen!"

...więc jakoś to nieróbstwo i sprawianie dobrego wrażenia przekłada się na jakość urlopu :) Ale w Austrii przynajmniej jest porządek a nie burdel jak we Włoszech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno woleć albo opalonych italiano lovers albo ordnung austryjacki z ostrym morgen :) każdy tfu każda kobieta woli co innego mnie tam oni nie przeszkadzaja bo na nich nie zwracam uwagi no chyba żeby piękne włoszki mowiły ciao ragazzo:D to bym tylko do ITA jeździł;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jeśli mam oceniać które kobiety mi się najbardziej podobają (czysto estetycznie) to z pewnością byłyby to włoszko-hiszpanki (generalnie oliwkowa ciemna karnacja). Ale tam gdzie byłam Włoszki miały wąsiki... :D

Moze krecili seksmisje 2 ?? ;)

Estetycznym niedociagnieciem byloby pominac Rosjanki, Ukrainki i Francuzki - nawet z jasniejsza karnacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...