Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lato 2008


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za pomoc . Będę mieszkał między Martinen a Turciańskimi Teplicami spróbuję tam przez Wisłę a powrót przez Rużemberok - Korbielów . Pozdrawiam Magres:)

Jak chcesz pooglądać, to polecam podjechąc do Liptovskiego Mikulaszu i stamtąd kierować się na Zuberec :) Bardzo kręta ale bardzo widokowa droga. A potem już tylko na Namestovo. Chyba, że będziesz mial trochę więcej czasu to jeszcze Podbiel i kierunek nic tylko na Oravsky Podzamok :) Ale to już chyba nie trzeba reklamować.

No troche tego jest po drodze lub prawie po drodze :)

Bo i ryneczki dwa w Zylinie i Terchova z Djerami :) i w pigułe innych... ciężki wybor :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc . Będę mieszkał między Martinen a Turciańskimi Teplicami spróbuję tam przez Wisłę a powrót przez Rużemberok - Korbielów . Pozdrawiam Magres:)

Przez Wisłę,Istebną,Jaworzynkę ...oczywiście prosto do Jablunkowa i Cadcy,...hmmm

Chyba tylko po to żeby pooglądać " istebniański smreki" i niezaprzeczalnie piękne widoki........pod warunkiem,że będziesz przejeżdżał w ciągu dnia.

Chcąc jednak dojechać najszybciej i najwygodniej prosto do celu należałoby jechać przez:Cieszyn,CeskiTesin,Jablunkow,Cadcę,Żylinę,Martin,Rużomberok....choć pewno przez Żywiec,Korbielów jest bliżej i bardziej widokowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Wisłę,Istebną,Jaworzynkę ...oczywiście prosto do Jablunkowa i Cadcy,...hmmm

Chyba tylko po to żeby pooglądać " istebniański smreki" i niezaprzeczalnie piękne widoki........pod warunkiem,że będziesz przejeżdżał w ciągu dnia.

Chcąc jednak dojechać najszybciej i najwygodniej prosto do celu należałoby jechać przez:Cieszyn,CeskiTesin,Jablunkow,Cadcę,Żylinę,Martin,Rużomberok....choć pewno przez Żywiec,Korbielów jest bliżej i bardziej widokowo.

Czy ta droga od Wisły do Cadca jest bez asfaltu ?.Dlaczego tak Cię to

zdziwiło ? W Wiśle będziemy około 9 rano chcemy kupić korony i dalej jechać a zależy nam na widokach bo na kujawach mamy jezior i lasów do bólu niestety górek ci u nas brak. Poproszę parę słów na temat ww drogi. Dziękuję i pozdrawiam Magres:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta droga od Wisły do Cadca jest bez asfaltu ?.Dlaczego tak Cię to

zdziwiło ?

Nie dziwi mnie,że chcesz zobaczyć beskidzkie widoki.Podałem tylko alternatywną drogę.

Po prostu ja jadąc w kierunku Martina i dalej np.na Zvolen nie jadę przez Wisłę i Jaworzynkę.Ale mnie zazwyczaj zależy na czasie a nie na widoczkach.

Jeśli więc Wasz urlop zaczyna się już w momencie startu z domu (i słusznie)jedź śmiało przez Wisłę itd.....

Asfalt jest :D"polski bo polski" ale jest.

Jeśli chciałbyś jeszcze więcej widoczków,w Istebnej skręć w lewo na Koniaków.W Koniakowie miniesz (po prawej) Ochodzitą i dalej kawałek w kierunku na Żywiec potem w prawo na Laliki i przez Zwardoń wyjedziesz przed samą Cadcą.Ominiesz w ten sposób odcinek w Czechach Jablunkow-Cadca gdzie droga jest w budowie.

Powodzenia.

PS. Zresztą odcinek Laliki Zwardoń też w budowie.

Ale za to w Koniakowie koronki możesz kupić (stringi czerwone też)

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po powrocie.

Po intensywnym zwiedzaniu Wiednia i Pragi wracam do roboty i najlepszego forum na świecie.

Jakby ktoś chciał cobym opisał wrażenia z pobytu w tych dwóch miastach, bardzo chętnie sie podzielę. na razie nie będę śmiecił jak nie ma takiej potrzeby.

Pozdrawiam.

PS: chyba zbyt wiele sie na forum nie działo.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po intensywnym zwiedzaniu Wiednia i Pragi wracam do roboty i najlepszego forum na świecie.

Jakby ktoś chciał cobym opisał wrażenia z pobytu w tych dwóch miastach, bardzo chętnie sie podzielę. na razie nie będę śmiecił jak nie ma takiej potrzeby.

Pozdrawiam.

PS: chyba zbyt wiele sie na forum nie działo.:(

Praga i Wieden piekne miasta-ten pierwszy zwiedzałem rok temu na dzien przed Sylwestrem:D

Wieden dawno temu wiec tu sie nie wypowiem za bardzo

Pozdro Lokiec3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zresztą odcinek Laliki Zwardoń też w budowie.

Osobiście nie polecam tego odcinka :)

Za to niech mi ktoś wytłumaczy po kiego ch... zrobili dwa mosty obok siebie od starego przejścia, przez nową drogę, do dwóch pól po jej drugiej stronie.

Oczywiście jedno pole jest po polskiej stronie a drugie po słowackiej, ale no kurde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dawno mnie tu u was nie było. Ja w tym roku wybieram się pod koniec sierpnia do Szczawnicy, zamierzam pozwiedzać nasze stacje narciarskie do których nie udało mi się dojechać zimą i

A skąd jedziesz ? :)

Bo mam taką ulubioną wieś pod Krakowem (więc niestety zakopianka), gdzie za pół darmo można zjeść pyszny obiad w atmosferze czysto komunistycznej ale z pięknym widokiem na jedną górkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...