Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Słowacje to od soboty ruszy Velka Raca:

"OTVÁRAME V SOBOTU 29. NOVEMBRA!

Ahojte nedočkavci!

Máme pre Vás všetkých dobrú správu. Konečne to vypuklo, a my v sobotu 29. novembra 2008 otvárame lyžiarsku sezónu 2008/2009 v SNOWPARADISE VEĽKÁ RAČA!

V prevádzke bude časť Dedovka, prevádzková doba 8.30 - 16.00 hod.

Keďže nebude otvorené celé stredisko, ZĽAVA na skipasy je 30%.

Skibus zo Žiliny v sobotu a nedeľu o 8.00 hod.

Tak neváhajte a HOR SA NA LYŽE !

A ešte jedna novinka, na Veľkú Raču sa dostanete cez: www.velkaraca.com "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co można wyczytać tu i tam oraz z informacji mniej oficjalnych, które gdzies tam do mnie docierają , w najbliższy weekend zapowiada się "spore" otwarcie sezonu . A ja , niestety;), mam imieninową imprezę w sobotę:):P i pewnikiem w niedzielę raczej nie będę w stanie:o:eek: rozpocząć sezonu na rodzimych tudzież słowackich stokach:(. Ale w przyszły tydzień to już nie odpuszczę , chyba że przyjdzie jakieś większe tfu,tfu,tfu ocieplenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Słowacje to od soboty ruszy Velka Raca:

"OTVÁRAME V SOBOTU 29. NOVEMBRA!

Ahojte nedočkavci!

Máme pre Vás všetkých dobrú správu. Konečne to vypuklo, a my v sobotu 29. novembra 2008 otvárame lyžiarsku sezónu 2008/2009 v SNOWPARADISE VEĽKÁ RAČA!

V prevádzke bude časť Dedovka, prevádzková doba 8.30 - 16.00 hod.

Keďže nebude otvorené celé stredisko, ZĽAVA na skipasy je 30%.

Skibus zo Žiliny v sobotu a nedeľu o 8.00 hod.

Tak neváhajte a HOR SA NA LYŽE !

A ešte jedna novinka, na Veľkú Raču sa dostanete cez: www.velkaraca.com "

Hmmm z tego co tu czytam ma być 30% zniżka na karnety tak :P A wie ktoś jak będzie wyglądała sprawa z ilością tras i wyciagów ? Bo jak otworzą 2-3 trasy to pewno będzie więcej czekania w kolejkach niż jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak 3 godziny temu wizytowaliśmy z Witusiem Białkę i na nasze oko czorno to wygląda co by Białeczka miała w sobotę ruszyć, a nawet jeśli to będą to warunki mocno kontuzjogenne, ponieważ śnieg był robiony przy dość dużej amplitudzie temperaturowej i po rozgarnięciu przez ratraki nie rozsypuje się w pył tylko robią się z niego tak zwane kocie łby:eek::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Szczyrku.

Jak by ktoś chciał sobie narty spieprzyć to niech jedzie do Szczyrku, GAT czy nowa spółka przygotowała dla narciarzy podłoże do jazdy z mieszaniny ziemi, kamieni i śniegu, proporcje ilościowe według takiej kolejności jak wymieniłem.

Golgota wygląda biało czarna, czyli przy tym nachyleniu nie trzeba będzie długo czekać żeby zrobiło się czarno, a popularne Juliany na tych charakterystycznych trawersach co biegną w poprzek stoku nie ma śniegu prawie wcale, a kto zna stok to wie że trawersu nie da się ominąć tylko trzeba zacisnąć zęby i przejechać przez niego:eek::mad:.

Czyli wygląda na to że nowa spółka od GAT pierwsze co odziedziczyła to chęć zarobienia pieniędzy i w ogóle nie interesuje ich że narciarze uszkodzą sobie drogi sprzęt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka

Dzisiaj od rana Białka - Skier przybył z grodu Kraka o 8.30 (szacun), ja byłem przed dziewiątą. Karnety (bez zniżek żadnych, bo z jakiej racji:)) zakupiwszy, zaczęlim jazdę. Śniegu dużo nasypali, rano trasa twarda, później wraz z ilością luda i z wzrostem temperatury robiła się miększa i jazda fajniejsza. Dojechał Hotrok z żoną i miło kontynuowaliśmy nartowanie.

Do 6-cio osobowej kolei podchodziło się na bieżąco, dopiero koło 12.30 dobiło ludzi i trzeba było już kilka minut postać.

Dzień bardzo miło spędzony na nartach wraz z miłym towarzystwem. Podziękował!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...