Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od rana Białka - Skier przybył z grodu Kraka o 8.30 (szacun), ja byłem przed dziewiątą. Karnety (bez zniżek żadnych, bo z jakiej racji:)) zakupiwszy, zaczęlim jazdę. Śniegu dużo nasypali, rano trasa twarda, później wraz z ilością luda i z wzrostem temperatury robiła się miększa i jazda fajniejsza. Dojechał Hotrok z żoną i miło kontynuowaliśmy nartowanie.

Do 6-cio osobowej kolei podchodziło się na bieżąco, dopiero koło 12.30 dobiło ludzi i trzeba było już kilka minut postać.

Dzień bardzo miło spędzony na nartach wraz z miłym towarzystwem. Podziękował!:)

Ja również bardzo dziękuję za miłe towarzystwo w sobotę. Jak to mówią - Bończa, Hotrok SZACUN!! :D Fajnie że można było się znowu spotkać, pogadać i co najważniejsze razem pośmigać!! A pojeździć się dało i to porządnie. Dzisiaj dopiero czuję że nogi mocno popracowały, bo zakwasy mam taaaaaakie że ciężko z krzesła wstać :eek:

PS. Jak tylko "władze" forum zaakceptują zdjęcia dokleję je do postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool:

No no chyba za tydzień będziemy mieli powrót zimy:

http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&kraj=Polska&region=Gorce&wd=7

Serwisy pogodowe raczej w wiekszosci zapowiadają ochłodzenie, także jest się z czego cieszyć, mam nadzieje....

tez dzisiaj słyszałem ze od 8grudnia lekko sie ma ochłodzic a w rejonie gwiazdki krotki ale atak zimy:eek:

CO TO ZIMA ? w Polsce dawno takiej prawdziwej zimy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanem i na Podhalu +4 i słońce. Po nocnych opadach deszczu śnieg prawie zniknął. Nosal przerwał jazdę, Szymoszkowa jeździ. W Białce, chyba jeżdżą. Jedyny pozytyw, to nocny opad śniegu na Kasprowym - jest go tam teraz 25 cm.

Natomiast po drugiej stronie Tatr w Strbskim Plesie, piękna zima, temperatura -2, słońce i puste trasy. Aż żal, że się nie pojechało.

W czwartek ma padać śnieg! Oby.

Edytowane przez Bończa
zmiana informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alpach (Karyntia) sypie ostro, drogi poblokowane. Moze do nas tez dojdzie:confused:

wątpię:P....Zieloni nie pozwolą,bo dzik kampinowski straci dostęp do runa leśnego co w konsekwencji odetnie go od smacznych robaczków:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
W Alpach (Karyntia) sypie ostro, drogi poblokowane. Moze do nas tez dojdzie:confused:

Czy poblokowane to nie zauważyłem, choć byłem tylko na Aineck'u, Katschbergu i Turracher Hohe ale warto podkreślić że dojazd na Katschberg bez łańcuchów był NIEMOŻLIWY !!!.

Do Turracher dało się dojechac bez uzbrajania opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
No bo choć Turracher Hohe leży na wys. ponad 1700 m. droga jednak pnie się do góry dość łagodnie.

Witam.

Na Turracher byłem pierwszy raz i w rzeczy samej trasa pod góre dość długa i w miarę łagodna jednak trzeba podkreślić że też była porządnie odsypana no i z widocznym asfaltem czego zupełnie nie da sie powiedzieć o drodze na Katschi. No może ichnich drogowców usprawiedliwić mogłoby to że w poniedziałek niemal nonstop padał śnieg w dodatku wilgotny.

Jakiś Włoch zjeżdżał na dół w łańcuchach i machał do Nas że nie damy rady.

Ech, co tam, My dojechaliśmy :):):).

Gorzej że na parkingu byliśmy jedyni i nikt tego parkingu wcale nie odsypywał. Pewnie dla kilku Polaków się nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...