Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

W radiu podali że w południowej Austrii spadło do 1,5 m śniegu w ciągu ostatniej doby

Za to następny weekend zapowiada się baaaardzo słoneczny... Z tą baaaardzo dużą ilością śniegu, to znowu raj będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktos sie orientuje jakie warunki sa obecnie w Białce i Bukowinie? Czy da sie tam jezdzic ?

W Bukowinie nie jeździłem jeszcze w tym roku, bo chyba jeszcze nic tam nie chodzi?? Pewności nie mam. Co do Białki to zajżyj do postu nr 396 w tym wątku, masz tam moją relacje z wczorajszego wieczora. Oprócz tego Małe Ciche, też masz o warunkach łącznie z filmikiem post 388 autrostwa Bończy. Pisał on też przed chwilką że jutro rusza Jurgów: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=57458#post57458, to rzut beretem z Białki.

Miłej jazdy!

P.S. Witaj na forum. Uzupełnij swój profil użytkownika, będzie nam łatwiej w przyszłości Ci coś doradzić.

Edytowane przez SKIer
P.S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ciągle nie otwarli najwyżej położonej trasy na Solisku. Największą zaletą tej trasy są moim zdaniem walory widokowe, bo jest płaskawa i narciarsko nie najciekawsza. Najfajniejsza - Interski - fajnie nachylona, tyle, że krótka, jest czynna. I jest alternatywny zjazd Esiczkiem. Wydaje mi się, że na takie warunki, jakie mamy, to całkiem niezłe. Mam nadzieję wyskoczyć tam w poniedziałek i też się wyszaleć:).

No właśnie nie chodzi najdłuzsza trasa a chcemy jechac na kilka dni i troche poszaleć. z tego co oglądałam dzisiaj na stronie jasnej to chodzi Chopok pd i pn i są tam dłuzsze trasy, może widoki nie tak piękne jak w tatrach wysokich ale więcej tras.teraz to juz zgłupiałam bo w planie było Szczyrbskie a teraz zastanawiam się nad Chopokiem a mam mało czasu na decyzje:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam jeszcze teraz w Szczyrbskim, ale z doświadczenia z lat poprzednich wiem, że to miejsce ma tę miłą cechę, że warunki tam są prawie zawsze dobre, niezależnie od tego, co dzieje się z pogodą w innych miejscach. Myślę, że obraz z holidayinfo.sk jest miarodajny - utrzymuje się tam chłodek. Natomiast ciągle nie otwarli najwyżej położonej trasy na Solisku. Największą zaletą tej trasy są moim zdaniem walory widokowe, bo jest płaskawa i narciarsko nie najciekawsza. Najfajniejsza - Interski - fajnie nachylona, tyle, że krótka, jest czynna. I jest alternatywny zjazd Esiczkiem. Wydaje mi się, że na takie warunki, jakie mamy, to całkiem niezłe. Mam nadzieję wyskoczyć tam w poniedziałek i też się wyszaleć:).

No właśnie nie chodzi najdłuzsza trasa a chcemy jechac na kilka dni i troche poszaleć. z tego co oglądałam dzisiaj na stronie jasnej to chodzi Chopok pd i pn i są tam dłuzsze trasy, może widoki nie tak piękne jak w tatrach wysokich ale więcej tras.teraz to juz zgłupiałam bo w planie było Szczyrbskie a teraz zastanawiam się nad Chopokiem a mam mało czasu na decyzje:confused:

najlepiej pojeździmy tu i tu:)

Edytowane przez KDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w planie było Szczyrbskie a teraz zastanawiam się nad Chopokiem confused:

najlepiej pojeździmy tu i tu:)

To podobno teraz całkiem możliwe, bo dzięki niedawno oddanej autostradzie, można się z Tatrzańskiej Łomnicy przemieścić na Chopok w Niskie Tatry w kilkadziesiąt minut.

Zbudowała ją firma z Czech, która ma swoją bazę w Popradzie i prawdopodobnie będzie też modernizować drogi prowadzące z Zakopanego na Łysą Polanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot jak znam Mariusza, który odpowiada za trasy i ośrodek w Kluszkowcach, to skoro piszą, że jazda jest, to jest OK. Tym bardziej, że noc była mroźna i zapowiada się dobry narciarski dzień w tych stacjach, które mają przygotowany śnieg na trasach.

Miales racje Rafal.

Stok przygotowany bardzo dobrze. Na szczescie przyjechalismy wczesnie rano i tak do 12 warunki byly na prawde dobre.

Potem zjechalo sie kilka szkolek i rodzin z dziecmi. Stok zrobil sie miekki i szybko ulegl 'rozjechaniu'.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy do Białki dzisiaj zjechali :eek::D

albo znowu jest tak, że wszyscy jeżdżą na tym jednym krześle... Kiedy jeszcze jeźziłem do Białki, to zdarzało się, że wszystkie inne wyciągi (a najbardziej nowa czerwona) były puste, natomiast przy tym krześle stało się dziesiąt minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D Chyba w całych alpach nie ma tylu narciarzy dzisiaj co w tej jednej Białce.

albo znowu jest tak, że wszyscy jeżdżą na tym jednym krześle... Kiedy jeszcze jeźziłem do Białki, to zdarzało się, że wszystkie inne wyciągi (a najbardziej nowa czerwona) były puste, natomiast przy tym krześle stało się dziesiąt minut...

Bo porucz krótkiego krzesła na Bani to tylko ta 6 chodzi na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luceks, a może byłeś tam i możesz napisać coś o warunkach? Mam nieodpartą ochotę pojechać tam jutro na pół dnia...

Eee no, toż to jutro chyba takiej ekstremy w Białce nie będzie jak dzisiaj:eek:, w końcu to poniedziałek, a Bończy to i tak się nie udało uchwycić widoku z kamerki pod tytułem "Fala kulminacyjna":D, w każdym razie lubią ludziska te narty ja aż tak bardzo chyba nie, bo na pewno nie stał bym tam ani w 6 razy mniejszej kolejce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...