Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zostałem ocenzurowany


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w jednym z tematów nasz nowy moderator pozwolił sobie wyciąć mój tekst podając jako powód że był obraźliwy, moim skromnym zdanie i nie tylko moim, bo również zaczerpnąłem opinii kilku innych osób z forum mój wpis nie wymagał aż tak drastycznych pociągnięć i wszyscy zgodnie twierdzą że Bończa zdecydowanie nadużył swoich kompetencji!

Zainteresowanym mogę na PMa do własnej weryfikacji przesłać co i gdzie było wpisane, a pamiętam doskonale bo było to raptem jedno zdanie(treść nie zawierała słów powszechnie uważanych za wulgarne).

Nie jest moim celem wywołanie tu dyskusji na tej płaszczyźnie, lecz chciałem wyrazić swoje niezadowolenie z tak daleko posuniętej cenzury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w jednym z tematów nasz nowy moderator pozwolił sobie wyciąć mój tekst podając jako powód że był obraźliwy, moim skromnym zdanie i nie tylko moim, bo również zaczerpnąłem opinii kilku innych osób z forum mój wpis nie wymagał aż tak drastycznych pociągnięć i wszyscy zgodnie twierdzą że Bończa zdecydowanie nadużył swoich kompetencji!

Zainteresowanym mogę na PMa do własnej weryfikacji przesłać co i gdzie było wpisane, a pamiętam doskonale bo było to raptem jedno zdanie(treść nie zawierała słów powszechnie uważanych za wulgarne).

Nie jest moim celem wywołanie tu dyskusji na tej płaszczyźnie, lecz chciałem wyrazić swoje niezadowolenie z tak daleko posuniętej cenzury

Moderator nie naduzyl swojej kompetencji tylko wykonal swoje zadanie.

Bralem udzial w tym watku i uwazam skasowany wpis za wysoce obrazliwy.

Tak wlasnie byc powinno ze nie wulgarne slowa (chociaz nie jestem ich zwolennikiem) ale tresci zawarte powinny decydowac o nieetykiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam:

nazwanie kogokolwiek "wściekłym psem" i "esbekiem" jest w moim rozumieniu obraźliwe.

Popieram Bończę.

Niestety ostatnio także mam wrażenie, że netykieta zaczyna nas omijać szerokim łukiem.

Co więcej, nie widzę sensu atakować alfredoo. Spotykamy się tu w celu rozwiązywania problemów.

Powtórzę stare populistyczne i korporacyjne hasło: atakujmy problemy a nie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim rozumieniu wycięcie czyjegoś tekstu to jest już środek ostateczny gdy zawiodą inne sposoby zaprowadzenia porządku i na pewno nie jednemu z nas(mnie na przykład tak, a wiem że innym osobą też... prawda Mysiauek??)zdarzyło się dostać reprymendę do JC w "cztery oczy" i wówczas przyznając mu rację edytowałem i zmieniałem treść zamieszczonego wcześniej tekstu.

Biorę jeszcze pod uwagę taką możliwość że Bończa testuje swoje uprawnienia na żywym organizmie i ja oczywiście bardzo chętnie posłużę swoją osobą do przeprowadzania takich doświadczeń. Swego czasu JC przetestował na mnie dawanie czerwonej kartki, a jak zapytałem za co, to powiedział że testował i padło na mnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sławek, masz rację - może trzeba było napisać do Was obu i poprosić o wyedytowanie postów. Ja tylko odczekałem chyba kilkadziesiąt minut, myśląc, że może sami zareagujecie, albo bobic coś powie, bo już był w tym wątku.

No ale, że nic się nie działo, to zadziałałem sam. I nie przychodzi mi to łatwo - następnym razem będę pisał najpierw na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Bończa dobrze zrobił.

No ale jak na razie zostałeś odosobniony w tym przekonaniu o zasadności tej ingerencji, bo nawet Rafał przyznał się do pochopności tej decyzji....

No ale nie ważne, tak jak napisałem na początku nie było moim celem wywołanie dyskusji tylko raczej wyklarowanie pewnych reguł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypijmy za błędy na górze :D:P....joke :) no i dajmy sobie po strzale i spokoj :) mamy być jak rodzina a nie jak polak i niemiec w jednym teamie:P

Zgadza się ale nawet w najlepszej rodzinie czasami zdarzaja sie spiecia,które jednak ja cementują i wzmacniają:). A po za tym w dużej rodzinie nie każdemu jest po drodze z każdym i tego raczej nie zmieni zadna ustawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoję... przecież to była przenośnia a nie nazwanie kogoś wprost wściekłym psem... (to raz)

Dwa, że SB już na tyle jest tutaj długo że chyba każdy kto go troche poczytał zauważył że nie obraża tutaj słownie nikogo...

A po trzecie - lepiej na privach takie rzeczy wyjasniac a nie od razu banować.

PS. Bończa, daj SB czerwońca bo zwierzał mi sie ze marzy o tym od dawna:D Ja nieststy Mu go dać nie mogę...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma juz byc tak sielankowo i demokratycznie pozostaje utworzyc sonde na nastepujace pytania:

1. Czy Boncza mial racje ?

2. Czy SB/Alfredoo przegial ?

3. Ile razy Moderator ma wniskowac do Piszacego o modyfikacje tresci ?

4. Ile czasu ma Piszacy na ustosunkowanie sie do wniosku / zalecenia.

3. Czy ma byc stworzona procedura odwolawcza do organu wyzszej instancji od "wycinki" Moderatora, np. Walne Zgromadzenie Forumowiczow lub Admin w Koronie ?

a moze jeszcze:

4. czy ten co pisal to co pisal to faktycznie mial tak naprawde na mysli to co pisal czy tez byl "dowcipny inaczej" ?

A defacto cale roztrzasanie jest o to ze ktos przycial jezyk (powiedzmy ze byc moze ciut pochopnie, a byc moze nie) pyszczacym najprawdopodobniej o "dupie maryni" i teraz robi sie wielkie halo, prawie Helsinki zostaly uruchomione.

Jeszcze jakies pmysly na paranoje ?? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...