Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wierchomla - prawie jak St. Moritz


hotrok

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac strony osrodkow narciarskich w Polsce trafilem na strone ON Wierchomla lub jak kto woli Dwie Doliny.

Sprawdzilem pogode, kamerki a potem z czystej ciekawosci kliknalem na link: narciarski pobyt w hotelu-7dni.

To co zobaczylem przeszlo moje najsmielsze oczekiwania: pobyta za dwie osoby w pokoj hotelowym=3658,00zl:eek::eek::eek:

Oczywiscie wszystko wliczone w cene (bez dojazdu oczywiscie) ale nie ma pewnosci ze snieg bedzie:p

Przeciez to jakas masakra jest. Chyba ich porabalo.:rolleyes:

Ciekaw jestem kto korzysta z takiej niewatpliwie 'korzystnej' oferty:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla - prawie robi różnicę

Witam,

cena jest "bardzo ciekawa", za podobną kasę w Alpach mamy praktycznie to samo, tylko kilometrów tras narciarskich wielokrotność tego co w Wierchomli (choć jak na warunki Polskie 15km to już coś), śnieg pewny, kolejki do kolejki to abstrakcujne stwierdzenie...

Kalkulacja należy do tylko do NAS, gdzie jest lepiej. Choć ja byłem w Wierchomli kilka razy i jak jest mało ludzi to jest to fajne miejsce na przetarcie się przed wyjazdem w Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden z obiektów noclegowych, w dodatku pod samym wyciągiem. Same karnety w Wierchomli są jednymi z najtańszych w Polsce (60 zł/dzień) - dla porównania: pobliska Jaworzyna 95 zł, Czantoria w Ustroniu 100 zł, Kasprowy: 65/80 zł + wjazd kolejką, Świeradów 85 zł, Karpacz, Szrenica, Szczyrk, Korbielów po ok. 70 zł przy znacznie gorszej infrastrukturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden z obiektów noclegowych, w dodatku pod samym wyciągiem. Same karnety w Wierchomli są jednymi z najtańszych w Polsce (60 zł/dzień) - dla porównania: pobliska Jaworzyna 95 zł, Czantoria w Ustroniu 100 zł, Kasprowy: 65/80 zł + wjazd kolejką, Świeradów 85 zł, Karpacz, Szrenica, Szczyrk, Korbielów po ok. 70 zł przy znacznie gorszej infrastrukturze.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Koliber a ty co ?:D pracujesz tam ?:D nie no smieje ale mimo wszystko chociaż nie można sie z toba nie zgodzić to popatrz na to na przykład - 7 dniowy wyjazd :D z dojazdem + jedzenie i szkolenie w cenie dla 4 os dorosłe do madonny di C. na feriach 4x 1900 zł :D to jest 7,600 :D a nie prawie 1200 o infrastrukturze nie bedziemy chyba dyskutować :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam się chyba w d...... poprzewracało ;-) z tymi cenami.

Najpierw infrastruktura, śnieg, fachowa obsługa a na końcu ceny polskie a nie alpejskie bo do ego nam jeszcze daleko!

W Polsce to wszyscy co coś zbudują to chcą w jeden sezon się nachapać tyle żeby się wróciło i jeszcze na Hamera było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to se można mieć hotel w d.... :rolleyes:.

Domki "alpejskie" w Wierchomli są fajne wg.mnie dużo lepsze niż hotel.Choć cenę też mają alpejską i to bez "....":p.Jednak pobyt w tychże domkach wychodzi prawie połowę taniej.

Ośrodek jak na nasze standardy na pewno mieści się w czołówce i to ścisłej.

Ja należę do miłośników Wierchomli,ale wybieram Alpy.:D

Nie wszyscy jednak lubią zagraniczne wyjazdy mimo,że wcale nie muszą być droższe od krajowych wypadów.

Nie ma co ludzisków zniechęcać jeśli ktoś chce w kraju szusować to Wierchomla jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla...

Witam,

ceny w hotelu to 'górna półka", ale pamiętam swój pierwszy wyjazd do Włoch kilka lat temu, hotel miał mieć 3*. Sprawdzałem w necie, fotki niczego sobie, ale na miejscu to można powiedzieć porażka. 3* włoskie w stosunku do 3* w Polsce to była przepaść.

Zgadzam się z Figo Wierchomla jako ośrodek to nasza czołówka, ja też tam lubię jeździć, ale noclegu zwsze szukam w okolicznych pensjonatach, a i Piwniczna jest blisko z całym zapleczem noclegowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację - tanio nie jest, ale porównajmy wyjazd za granicę, do hotelu ze SPA, z nieograniczoną możliwością korzystania z większości atrakcji, darmowe przedszkole dla dziecka, wyżywienie. Nie mówiąc o odległości jaką trzeba pokonać żeby się tam znaleźć. I już miesiąc temu nie było wolnych miejsc w ferie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominam Wierchomlę jako całkiem przyjemny stok z długą trasą , dobrze przygotowaną i ratrakowaną w ciagu dnia . Pewnie że mozna się doczepić że to i że owo ( zwłaszcza ta jazda ślimaczącym się krzesłem pod górę ) ale w sumie wrażenia mam pozytywne , wrócę tam na pewno na jakiś weekend .

Ceny hotelu są rzeczywiście z Księzyca - najbardziej dziwi mnie to, że jest tam w sezonie pełno gości . Jak to możliwe ? :eek:

Ja spałem za normalne pieniądze w jednej z wielu kwater prywatnych w Wierchomli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac strony osrodkow narciarskich w Polsce trafilem na strone ON Wierchomla lub jak kto woli Dwie Doliny.

Sprawdzilem pogode, kamerki a potem z czystej ciekawosci kliknalem na link: narciarski pobyt w hotelu-7dni.

To co zobaczylem przeszlo moje najsmielsze oczekiwania: pobyta za dwie osoby w pokoj hotelowym=3658,00zl:eek::eek::eek:

Oczywiscie wszystko wliczone w cene (bez dojazdu oczywiscie) ale nie ma pewnosci ze snieg bedzie:p

Przeciez to jakas masakra jest. Chyba ich porabalo.:rolleyes:

Ciekaw jestem kto korzysta z takiej niewatpliwie 'korzystnej' oferty:confused:

Wierchomla jest dość dobrze zarządzanym ośrodkiem i gwarantuję Wam, że będą klienci... Widocznie wyszło im, że klienci z tej półki cenowej przyjadą... Tym bardziej, że - jak piszecie - zdanie większości ludzi o Wierchomli jest raczej pozytywne, a hoteli tej klasy w okolicy jak na lekarstwo...

Od razu piszę, że nic mnie z Wierchomlą :-))) nie łączy, oprócz tego, że kiedyś organizowaliśmy w tamtej okolicy obóz narciarski i szlag mnie trafił, bo z obiecywanych dwóch dolin zastaliśmy półtorej, czyli jedną czynną i jedną z fundamentami...

A propos półki cenowej... Wszędzie, gdzie byliśmy do tej pory, jeśli były marne warunki narciarskie, to zawsze ucierpiały na tym głównie ośrodki z niższych półek cenowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomych ,którzy jeżdzą do Gołębia do Wisły i z nartami nie mają nic wspólnego...poza tym że maja za dużo kasy do wydania:D....tak jest ze wszystkim...jedni lubią jeżdzić na nartach i rezerwują nocleg czysty,schludny bez przepychu(jadą przecież na narty) inni żeby mieli o czym opowiadać jadą do SPA....bo co to za opowieść w pracy przy kolegach i koleżankach że byłem/am na nartach w Wierchomli...gdzie byłem/am w SPA!!!....moja pracownica jedzie z chłopakiem(przyszły mąż) już zamówiła sobie wyjazd na lipiec 2009 do Sharm El Sheikh...i nic by w tym nie było dziwnego,żeby nie to że jedzie z Orbisu lotem rejsowym dla 2 osób 2 tygodnie 8300 pln:rolleyes:....no bo jak jechać nad morze to w porządnych warunkach,a nie jak u nas zimno i brudno...to jej komentarz dlaczego tak drogo jak spytałem:confused:....jedzie pierwszy raz nad ciepłe morze...nie wiem czy kolor włosów w jej przypadku jest sprawą zupełnie przypadkową...ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że to chyba jest już reguła:D:D:D....oczywiście w jej wypadku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię tą stacyjkę,widać tam chęć rozwoju,a podawanie cen hotelu -które są załamujące,ale mają klientów-nie można oceniać ośrodka narciarskiego.Owszem chcieli więcej,nie wyszło-jak to w Naszym Pięknym Kraju,ale się starali...!!!:)Nie trzeba mieszkać w hotelu,jest tyle gospodarstw agroturystycznych za niewielkie pieniądze-PIWNICZNA-,że hej.Owszem jak ktoś ma full kasy to wydaje na spa i inne pierdoły.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta cena nie przeszkadza. Jeden jak wyda dziennie 2 stefki to drapie się po głowie inny nie zauważy, że wydał tysiaka. Jego brożka.

Ja tam mieszkałem w domkach na górce, w Markówce, u Ogórkowej koło wyciągu, w innych kwaterach no i oczywiście w nowym hotelu SPA.

Wszędzie mi się podobało, bo se pojeździłem i byłem w dobrym towarzystwie.

Ot co !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego brożka.

Broszka? :)

m.moja pracownica jedzie z chłopakiem(przyszły mąż) już zamówiła sobie wyjazd na lipiec 2009 do Sharm El Sheikh...i nic by w tym nie było dziwnego,żeby nie to że jedzie z Orbisu lotem rejsowym dla 2 osób 2 tygodnie 8300 pln:rolleyes:....no bo jak jechać nad morze to w porządnych warunkach,a nie jak u nas zimno i brudno...

Idiotka. Za tyle z FRA można lecieć na koniec świata i nawet wrócić.

Przy okazji Wam polecam: www.tmg.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...