Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie wypada Ci udzielać porad, a już na pewno nie na podstawie filmów zrobionych aparatem, a dlaczego nie wypada? odpowiedz sobie sam... i jeszcze długo Ci nie będzie wypadać...

Już jest ok?

Swięte słowa...

Mamy na forum Mistrza Polski amatorów ( z nickiem na M.) paru swietnych instruktorów, wydaje mi sie przynajmniej 2 ( mowie o tych których znam) PI wiem że to troche dziwnie zabrzmi ale jak ktoś sie "zna" na rzeczy to twoje porady smiesznie wyglądają. Ja nie zabieram głosu bo chyba że uznam że to ma jakiś sens bo wiem że takie porady ( o czym już pisałem wczesniej ) g*^%o dadzą... a cały wątek był zakładany z myślą żeby każdy mogł pokazać innym jak jezdzi.

Wy się juz wcześniej nie lubiliście, czy teraz tak wyszło ??????:confused:

Każdy tu każdego lubi ;) tylko niektóre sprawy muszą być wyjasniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest ok?

Jest lepiej, choc szalu nie ma. Merytorycznie nadal kiepsko.

A dlatego, że na tym filmie gówno widać,

Albo padla Ci pamloka na slepia, albo sie za bardzo wczuwasz w role.

Po prostu nie wypada Ci udzielać porad, a już na pewno nie na podstawie filmów zrobionych aparatem,

Byc moze masz racje - Twoje zdanie - i to moge uszanowac.

a dlaczego nie wypada? odpowiedz sobie sam... i jeszcze długo Ci nie będzie wypadać...

Tego nie wiesz i nie wiadomo czy wiedzial bedziesz.

No a jak Ci sie wydaje inaczej, to tez Twoje zdanie.

Byc moze tez bedziesz mial racje, rachunek prawdopodobienstwa.

Drogi Ja-No - niestety przy okazji Twojej jazdy zrobila sie tutaj mala pyskowka, jak to z kogucikami ;)

Jezeli swoimi uwagami urazilem - sorry, a jezeli narciarsko bzur Ci nagadalem sorry podwojne.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najwazniejsze.:)

Ale jakbys chcial zagadac z kumatym instruktorem to by nie zaszkodzilo

pomyślimy :D

Drogi Ja-No - niestety przy okazji Twojej jazdy zrobila sie tutaj mala pyskowka, jak to z kogucikami ;)

Jezeli swoimi uwagami urazilem - sorry, a jezeli narciarsko bzur Ci nagadalem sorry podwojne.

Pozdrawiam :)

no zauważyłem... i troche się podłamałem :(

napewno mnie nie uraziłeś ale zmotywuje mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie ma mnie kto nakrecic bo chyba by mnie tu zjedli koledzy:D

Ale ja Ciebie widziałem na stoku...:rolleyes:

I muszę powiedzieć....

Jest dobrze a nawet bardzo dobrze...

...tylko pamiętaj... pamiętaj żebyś miał języki prosto w butach to będziesz mógł bardziej podkręcać skręty,szczególnie w 2 fazie skrętu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko pamiętaj... pamiętaj żebyś miał języki prosto w butach to będziesz mógł bardziej podkręcać skręty,szczególnie w 2 fazie skrętu:D

No własnie a teraz pytanie do nielicznych... niektórzy napewno znają opowiedź ;]

Jakie mamy fazy skrętu i ile ich jest ?

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawilem sie w Instruktora Homar.

Chcialem pomoc koledze "widzac" rzeczy "oczywiste" - byc moze w swoim zadufaniu mylnie. I byc moze niepotrzebnie.

Co zreszta przyznalem jezeli tak bylo i przeprosilem jezeli komus uwlaczylem.

Ty nie powiedziales ze Slawusiem ani slowa.

W temacie.

Poza tym nadal ujadamy nie na temat.

Zrugaj mnie - ale odnoszac sie do tego co napisalem o jezdzie, konkretnie.

Tyly - bzdura bo...........

Sztywno - bzdura bo...........

etc.

Wtedy byc moze i ja sie czegos naucze, w tym trzymac paszcze na klodke.

Pyszczycie na mnie sami nic nie mowiac, a raczej nic nie chcac powiedziec W TEMACIE.

Skoro mowilem ZLE (chyle glowe) i to wiecie to przeciez mozecie powiedziec DOBRZE

Nie pisz o mnie - pisz o temacie - umiesz tak ?

Wtedy lepiej dotrze do wszystkich (lacznie za mna).

Fazy skretu - nawet jak sie nie wie wystarczy pewnie wpisac w google i jest ychnascie podpowiedzi. Wiec po co.

Acha wiem - SB sie dowiedzial i Ci podziekowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko pamiętaj... pamiętaj żebyś miał języki prosto w butach to będziesz mógł bardziej podkręcać skręty,szczególnie w 2 fazie skrętu

SB to pomożesz mi to pocwiczyc przy nastepnej okazji ?bo ja samouk jestem:D

No chłopie....

Tu masz very professional instruktora, a Ty mnie akurat wybrałeś :eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... to był późniejszy etap edukacji podjętej właśnie po to by móc wybierać, co i kiedy da najwięcej radochy.

I dlatego pisałem, że można się świetnie bawić na różne sposoby.

Dzięki, choć jak już mogłeś przeczytać w innym wątku nie za bardzo się spełniło. Nie było fanu, bo jak tu dać dobrego kopa kiedy śnieg nie daje podparcia?

i tu sie zgadzamy z tym że u mnie było dokładnie odwrotnie ale nie ma to znaczenia jaką drogą sie do tego dochodzi ważne by znaleść to co "nas kreci" wybrać coś dla siebie i dla panujących warunków

tak przeczytałem fu___k wiem co czujesz :/

aż sie boje co bedzie w moim terminie :eek:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:Dnie no leżę i kwiczę,

moim skromnym zdaniem w prawym bucie koledze się skarpeta podwinęła i to skutecznie mu utrudnia swobodę ruchów, aaa i jeszcze w lewym buce 2 klamra od góry za słabo dopięta i widać że ma problem z przekazaniem energii z nogi do narty:D

Soczek w kuchni gary masz pomyte już:D

Można się nie zgadzać, ale żeby chłopinę zaraz do garów wysyłać:(

Jeden raz już tu ludzi do piaskownicy wysyłał, mimo że merytorycznie miał dużo do powiedzenia to nie za bardzo był przekonywujący ze względu na styl postów podobny jak w cytacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało biodra, rotacja, ręce...

Gdzie ty tu widzisz rotację? Ostatnio spółkę zrobiłeś z SB i pojechaliście po Jusiku, że niby na filmie nic nie widać. A na tych zdjęciach poza rękoma szeroko to co widać?

A jak ci mało biodra to ci Moja Naj da te rozpieprzone co jej nie dawno wyjęli.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...