Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Skasuj tego posta niech światło dzienne tego nie ogląda!:rolleyes:

:D:D

możesz coś więcej bo z tego co pamiętam w zeszłym roku tam dzwoniłem i nie było czynne i w sumie nie wiedzieli czy bedzie czy nie a z informacji na www :

cytuje :

"Dodatkową atrakcją jest znajdujący się przy ośrodku wyłożony specjalnymi matami slalomowymi całoroczny - oświetlony stok narciarski (obecnie niedostępny)"

kojarzysz charakterystyke tego stoku? bo nie miałem okazji tam być

dzieki za inf pozdr

Niestety nie byłem tam,o tym stoku dowiedziałem się od kolegi,który tam mieszka... no mieszkał,bo teraz siedzi w Anglii.Po reakcji SB wnioskuję,że lepiej dać sobie spokój... :D

Różnica poziomów 56 metrów... po tym i po zdjęciach wnioskuję,że nie ma więcej jak 200 - 300 metrów długości... :P

Nie ma sprawy,pozdro!

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj relacje, bo czuje, że parę osób z forum pobije się na alllllledrogo o RTC :)

to będzie bratobójcza walka ... poleje sie krew ;) jasne dam znać tyle że wróciłem teraz z garażu (regulowałem wiązania) i widzę że tępe z lekka a pilnika brak :/ ale może nie bedzie zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jaki jest sens tworzenia galerii na forum? Chyba nie po to, żeby ktoś zapatrzony w siebie jak Nrcyz wycierał sobie gębę naszymi zdjęciami.

Homarze za coś takiego to się czerwona reputacja już należy, ale oczywiście ty byłeś pierwszy.

Edytowane przez lokiec3
Nieaktualny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica poziomów 56 metrów... po tym i po zdjęciach wnioskuję,że nie ma więcej jak 200 - 300 metrów długości... :P

Byłem tam któregoś pięknego lata popatrzeć, generalnie nie ma o czym pisać, igielita tam żadnego nie ma, a może jest tylko przerosło metrową trawą i chwastami.

A poza tym to ja uważam że wszelkiego rodzaju igielita... sztuczne stoki to profanacja narciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens tworzenia galerii na forum? Chyba nie po to, żeby ktoś zapatrzony w siebie jak Nrcyz wycierał sobie gębę naszymi zdjęciami.

Zapewne Ci chodziło o to zdjęcie. Siedzę sobie na nim i mam nóżkę na nóżką bo tak lubię a to że kogoś to śmieszy to mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo i sam się lubię śmiać:). Musisz mieć Lokciu trochę więcej luzu do wszystkiego:) a nie oburzać się od razu. I po to między innymi są te nasze galerie żebyśmy się mogli pośmiać z siebie. Więcej po co są galerię napisałem tutaj, zapraszam do dyskusji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem,że przy moim nicku,przy jednej z wypowiedzi,pojawił się odnośnik do jakiejś reklamy... zapewniam że to nie moja sprawka. :rolleyes:

A poza tym to ja uważam że wszelkiego rodzaju igielita... sztuczne stoki to profanacja narciarstwa.

Mam podobne zdanie i może temu jeszcze ani razu nie pojawiłem się ani w Bystrej,ani w Bytomiu. :rolleyes:

Kiedy kończy się sezon,często szukam jakiejś alternatywy,ale też równie szybko daje sobie z tym spokój.Prawdziwe narty to śnieg,góry,mrozik,widoczki,a przede wszystkim ten swoisty klimacik. :)

Po głowie chodzi mi jeszcze tylko jedno rozwiązanie:narty wodne... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywa - trening na sucho v2

hmmm widzę że koledzy bardzo wymagający no dobra ...

najlepsze zostawiłem na koniec to chyba sie każdemu spodoba :D :

[YOUTUBE]PlCMDKJ8kbE[/YOUTUBE]

pozdrawiam

ps. w pełnej rozdzielczosci lepiej sie to prezentuje tutaj link :

Edytowane przez nexcom
dodane ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm widzę że koledzy bardzo wymagający no dobra ...

najlepsze zostawiłem na koniec to chyba sie każdemu spodoba :D :

[YOUTUBE]PlCMDKJ8kbE[/YOUTUBE]

pozdrawiam

ps. w pełnej rozdzielczosci lepiej sie to prezentuje tutaj link :

Zajefajne, do szlifowania techiki to chyba ciekawa sprawa. To coś jakby taka grupowa bierznia, na innych filmikach można właśnie zobaczyć jak goście po tym biegają.

W Polsce to pewnie tego ze świecą szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zmieniam. nex jat tam Twoja technika jazdy na rtc ? :D

pozwólcie mi się oswoić i napisać innym razem bo tej bestii nie da się ujarzmić jednym wypadem ;)

a tak poważnie zabrałem je mimo tych tępych jak mi się dobrze wydawało krawędzi

Pracica sztruks -3st warunki idealne i co dup___a - były tak tępe że po 5 zjazdach dałem na luz bo mówiąc krótko tylko się ślizgałem i każde kopniecie uślizgiem szło oczywiście szybko poleciałem do tamtejszej wypożyczalni i tu "miłe" zaskoczenie ani ostrzałki ani pilnika nic obleciałem kasy obsługę techniczą i inne punkty tam zlokalizowane i nigdzie nie uświadczyłem.

Wiec wstrzymuje się z ocena "możliwości technicznych jazdy" ;) na RTC do czasu doprowadzenia ich to używalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...